FOKUS-H s.r.o.
Pytle na obilí a brambory

Pytle na obilí a brambory

Polypropylenové pytle pro uskladnění obilí, cukru či luštěnin, síťované pytle na brambory i zeleninu

Zakrývací plachty

Zakrývací plachty

Zakrývací plachty pro ochranu skladovaných materiálů, převáženého nákladu, autoplachty

BIG BAG vaky

BIG BAG vaky

Velkoobjemové BIG BAG vaky pro převoz, skladování a uchování velkého množství nejrůznějších komodit


Zakrývací plachty pro ochranu skladovaných materiálů, převáženého nákladu, autoplachty

Zima je za dveřmi a počasí venku je stále méně příznivé. Pokud skladujete dříví, písek, či jakékoliv jiné materiály, budou se Vám hodit kvalitní zakrývací plachty od společnosti FOKUS-H s.r.o., které jsou k dostání ve čtyřech variantách. Neváhejte si pořídit kvalitní zakrývací plachty, které můžete využít také k zakrytí střechy nebo jako autoplachtu.

Společnost FOKUS-H s.r.o. dodává zakrývací plachty v různém provedení

Zakrývací plachty, skvělý způsob jak ochránit skladované materiály před nepřízní počasí

Ať už skladujete uhlí, dříví nebo písek, přijdou Vám vhod naše zakrývací plachty, které využijete také k zakrytí převáženého zboží, aut či střech. Tyto plachty jsou velice kvalitní a zajišťují tak maximální ochranu vůči slunečnímu záření, vlhkosti, dešti a povětrnostním vlivům. Díky perfektní odolnosti si můžete být jisti, že Vaše skladované či převážené věci budou v naprostém bezpečí před nepřízní počasí a budou maximálně chráněné.

Kvalitní zakrývací plachty


Zakrývací plachty v provedení Hobby, Profi, Super profi a Natural splní veškeré Vaše požadavky

Zakrývací plachty, které najdete v naší nabídce, jsou vyrobeny z kašírované polyethylenové fólie a opatřeny hliníkovými oky, které zajistí snadnější uchycení. Zakrývací plachty můžete pořídit v nejrůznějším provedení - typ Hobby, o nejnižší gramáži 80g/m2, dodáváme většinou v modré barvě. Typ Profi 120g/m2, je univerzální a nejpoužívanější gramáž. Tento typ dodáváme většinou ve světle zelené barvě. Typ Super profi v tmavě zelené barvě disponuje gramáží 200g/m2. Typ Natural je vhodný na přístřešky, díky částečné propustnosti světla a gramáži 150g/m2. Neváhejte si vybrat z naší nabídky kvalitních zakrývacích plachet.

Nabídka zakrývacích plachet