Eva Martinková - Oční optika


Palackého náměstí 1600, Rosice 665 01
Telefon: +420 546 412 310

Potřebujete nové brýle a nevíte na koho se obrátit? Potom neváhejte navštívit naši optiku, která působí v oboru více jak 40 let.

Poskytujeme kompletní služby v oboru oční optiky. Nabízíme široký výběr brýlových obrub pro dámy, pány i děti.

Zakoupíte u nás brýle všech cenových kategorií včetně značkových. Dioptrická skla odebíráme od renomovaných českých i zahraničních firem: HOYA, ZEISS, Omega Optix, Optika Čivice. V naší nabídce najdete čočky jednoohniskové, multifokální i kancelářské, čočky pro relaxaci očí v digitálním světě, samozabarvovací čočky atd.

V našem sortimentu rovněž naleznete kvalitní sluneční brýle a sluneční brýle polarizační, které jsou vhodné převážně pro řidiče.

Máte zájem o kontaktní čočky? I v tom jsme Vám nápomocni. V naší optice nabízíme měkké kontaktní čočky sférické i torické, jednodenní, dvoutýdenní a měsíční od firem Johnson+Johnson a CooperVision.

Na základě vstupního měření, které zahrnuje dioptrické měření očí, měření zakřivení rohovky a kontrolu předního segmentu na štěrbinové lampě, s Vámi vybereme nejvhodnější typ kontaktních čoček.

Naše služby zahrnují také vyšetření očí optometristou. Výsledné měření zraku nám poslouží k výběru nejvhodnějších obrub a skel.

IČ: 15534782
DIČ: CZ515702195
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Eva Martinková

Telefon:
+420 546 412 310
+420 607 055 905

Email:
info@optika-martinkova.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Eva Martinková
funkce: FO s ŽO


GPS: 49°10′53.52″ N, 16°23′24.45″ E

QR kód firmy Eva Martinková - Oční optika

Poskytujeme komplexní servis vedení účetnictví, vedeni a zpracování agendy včetně poradenství.

Klimatizace vzduchové, vodní i kombinované - prodej, montáž a servis od Fareli.

Klimatizace vzduchové, vodní i kombinované - prodej, montáž a servis od Fareli
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Oční optika Cvikr se nachází na Praze 9, zhotoví vám brýle dle předpisu, poradí s výběrem obrouček nebo poskytnou široké množství doplňkového zboží

Oční Optika Praha 9

Oční optika Cvikr se nachází na Praze 9, zhotoví vám brýle dle předpisu, poradí s výběrem obrouček nebo poskytnou široké množství doplňkového zboží

Bez problémů a bez potíží, s námi zjistíte, že už vás naprosto nic netíží. Velice moderní jsou také různé druhy brýlových obrub. Staráme se také o naše nejmenší zákazníky, a proto jsou dostupné i varianty pro děti. Provádíme i opravy brýlí pro případ nečekaných událostí.


Oční optika Prostějov: měření zraku, dioptrické brýle a optické doplňky

Oční optika Vintrová Eva

Oční optika Prostějov: měření zraku, dioptrické brýle a optické doplňky

Oční optika Vintrová Eva v Prostějově. To je místo, kde vám poradí, co je pro vaše oči nejlepší, vyšetří vám zrak a kde si také vyberete dioptrické brýle, nejrůznější doplňky nebo třeba také brýle sluneční. Ať už máte jakékoliv potíže se zrakem, začněte je řešit a navštivte naši optiku. Můžete tak zabránit zhoršování vašich problémů.


Kontaktní čočky může mít každý, záleží jenom na anamnéze

Oční optik Mezírka - Mgr. Zdeněk Mezírka

Kontaktní čočky může mít každý, záleží jenom na anamnéze

Všemožným problémům se zrakem se dá zamezit nebo předejít. V dnešní vysoce moderní době už existují způsoby, jak můžeme některé oční vady napravit. Umíme dokonce udělat korekci barvocitu, pro ty, kteří nerozeznají některé barvy od sebe nebo mají problém s barvami. Jsou zde různé metody, jak zlepšit zrak.


Stále ostrý zrak Vám pomocí brýlí a čoček zajistí Oční optika Cvikr

Oční Optika Praha 9

Stále ostrý zrak Vám pomocí brýlí a čoček zajistí Oční optika Cvikr

Nedovolte zhoršenému vidění, aby Vás omezovalo v běžných radostech života. Navštivte oční optiku na Praze 9, nechte si zkontrolovat zrak přímo na prodejně a odneste si odtamtud kvalitní brýle padnoucí Vašim potřebám. Optika Cvikr zaměstnává jen odborníky, kteří se v problematice optiky orientují a dokážou Vám poradit s výběrem brýlí a čoček.