Ing. Jaromír Bastl


náměstí ČSA 51, Moravské Budějovice 676 02
Prodej, e-shop:
-počítače
-notebooky, monitory
-tiskárny, PC komponenty, MP3/MP4, sluchátka, reprosoustavy
-herní konzole
-LCD a plazma TV
-digitální fotoaparáty
-mobilní telefony + příslušenství autorizovaný prodejce Telefónica O2 a T-Mobile
-GPS navigace
-kvalitní náplně do tiskáren - originály i repasy
-CD, DVD, flash disky, paměťové karty
-ekonomický a výukový SW, PC hry
-odborná literatura
-antivirové řešení ESET NOD32/Smart -security pro firmy i domácnosti.

Servis:
-počítače, tiskárny, monitory
-správa sítí návrhy a realizace LAN a WiFi sítí pro školy, firmy i domácnosti
-připojení O2 ADSL rychlý internet a O2 TV digitální televize
-VoIP telefonie
-plnění a renovace tiskových kazet telefonování bez paušální platby.

Produkty
  • digitální kompaktní fotoaparáty, digitální zrcadlovky, baterie do fotoaparátů, pouzdra pro fotoaparáty
  • držáky a nabíječky, hands free sady, chytré telefony, paměťové karty, pouzdra a kryty telefonů
  • pc sestavy, hry a konzole, notebooky a tablety, čtečky paměťových karet, flash disky, klávesnice a myši
  • laserové tiskárny, inkoustové tiskárny, digitální scannery, rolové laminátory, kancelářské rýhovačky, kancelářské perforovačky, kroužkové vazače, kancelářské řezačky, kancelářské skartovačky
  • služby vysokorychlostního internetového připojení, instalace routeru, instalace Wi-Fi připojení
  • vývoj software, výpočetní technika, softwarové produkty, informační systém, webové aplikace, www stránky

Prodejna pro chovatele v Přerově, chovatelské potřeby.

Prodejna pro chovatele v Přerově, chovatelské potřeby

Koučink, mentorství, psychoterapie a výklad karet osobně i po telefonu.


Související články
Safetica Insight: dokonalý přehled o práci zaměstnanců i zabezpečení citlivých dat

ROOT IT s.r.o.

Safetica Insight: dokonalý přehled o práci zaměstnanců i zabezpečení citlivých dat

Společnost ROOT IT s.r.o. přináší svým zákazníkům bezpečnostní nástroj Safetica Insight, který zajistí dokonalý přehled o práci zaměstnanců, její efektivitě, a ochrání citlivá data před zneužitím. Díky Safetica Insight tak máte příležitost zamezit zbytečnému plýtvání firemními zdroji.


Trvalé připojení k internetu Profi internet

Quantcom, a.s. (Dial Telecom)

Trvalé připojení k internetu Profi internet

Rádi byste internet s garantovanou rychlostí? V tom případě by vaše požadavky dokázala uspokojit služba Profi internet, která pracuje na základě optické sítě nebo bezdrátové technologii, která funguje v licencovaném i bezlicenčním pásmu. O provedení v mnoha variantách se postará společnost Quantcom, a.s, Praha.


Servis mobilních telefonů odborně a rychle

ATC MOBILE

Servis mobilních telefonů odborně a rychle

Rozbil se vám starý telefon? Nebo ten nový neumíte ovládat? Obraťte se na společnost ATC Mobile. Více než 12 let vám nabízíme profesionální záruční i pozáruční servis mobilních telefonů. Postaráme se o opravy, zálohování dat i správné nastavení telefonu.


Firma M-SOFT, spol. s r.o. nabízí internet za bezkonkurenční ceny

M - SOFT, spol. s r.o.

Firma M-SOFT, spol. s r.o. nabízí internet za bezkonkurenční ceny

Hledáte internet za opravdu nízkou cenu? Chcete mít bezdrátové připojení k internetu? Společnost M-SOFT, spol. s r.o. nabízí dokonce internet na 3 měsíce zdarma, když jim zprostředkujete zákazníka. Mnoho lidí z okolí Jihlavy, Telče nebo Dobronína tuto nabídku již využilo.


Firemní články
Prodej, poradenství a servis osobních počítačů Moravské Budějovice

Prodej, poradenství a servis osobních počítačů Moravské Budějovice

Chcete si koupit nový stolní počítač nebo potřebujete provést servis starého? Pak neváhejte a obraťte se na odborníky z firmy PRIMA MB! V naší kamenné i internetové prodejně naleznete širokou nabídku nejen osobních počítačů a příslušenství k nim, ale i notebooky renomovaných značek jako je ACER, AOPEN, APPLE, ASUS, COMFOR, DELL, GIGABYTE, HP, INTEL, LENOVO, NCOMPUTING, PREMIO PC, SAPPHIRE TECHNOLOGY LTD a VEKOBS. Sdělte nám Vaše požadavky a my Vám rádi s výběrem vhodného osobního počítače poradíme! Naši prodejnu naleznete na náměstí ČSA 51 v Moravských Budějovicích. Kompletní nabídku počítačů a příslušenství naleznete v našem e-shopu.


Odvirování počítače, servis počítačů Moravské Budějovice, Třebíč

Odvirování počítače, servis počítačů Moravské Budějovice, Třebíč

Hledáte firmu z okolí Moravských Budějovic, která provádí odvirování počítačů? Potřebujete provést servis či opravit počítač? Nezoufejte a vyzkoušejte nás. Naše firma PRIMA MB poskytuje služby v oblasti správy, servisu a odvirování počítačů a notebooků. V dnešní době každodenního používání internetu, které je nesdílnou součástí života je čím dále více hrozeb zneužití Vašich soukromých dat a hlavně přístupových údajů. Ať už se k internetu připojujete přes počítač, notebook, chytrý telefon či tablet, je dobré mít se stále na pozoru! Neváhejte a nechte si nainstalovat antivirové programy chránící Váš počítač před virovými infekcemi a škodlivými programy. Často je samotný počítač natolik zavirovaný, že nezbývá nic jiného, než přeinstalovat celý operační systém. Při samotné přeinstalaci jsou uživateli smazána veškerá data, proto se vyplatí pravidelně si zálohovat svoje soubory a dokumenty. Svěřte svůj počítač do rukou odborníku a nechte si odvirovat počítač od firmy PRIMA MB se sídlem v Moravských Budějovicích.


Poradenství, prodej a opravy stolních počítačů, PC | Moravské Budějovice

Poradenství, prodej a opravy stolních počítačů, PC | Moravské Budějovice

Nechte si poradit s výběrem nejvhodnějšího stolního počítače. Firma PRIMA MB je nejen prodejce, ale i servisce a opravce IT vybavení v Moravských Budějovicích. Dodáme Vám PC za internetové ceny, bez poštovného a s podporou při případné reklamaci. Nejen v naší kamenné, ale i internetové prodejně naleznete širokou škálu stolních PC a jejich příslušenství, dále pak notebooky renomovaných značek jako je ACER, AOPEN, APPLE, ASUS, COMFOR, DELL, GIGABYTE, HP, INTEL, LENOVO, NCOMPUTING, PREMIO PC, SAPPHIRE TECHNOLOGY LTD a VEKOBS. Sdělte nám své požadavky na PC a my Vám ochotně s jeho výběrem poradíme! Naši prodejnu, kde provádíme i servis a opravy stolních počítačů, naleznete na náměstí ČSA 51 v Moravských Budějovicích v okrese Třebíč. Kompletní nabídku počítačů a další IT techniky naleznete v našem e-shopu.


Servis, poradenství a prodej osobních stolních počítačů, PC, IT vybavení | Třebíč

Servis, poradenství a prodej osobních stolních počítačů, PC, IT vybavení | Třebíč

Potřebujete poradit s výběrem nejvhodnějšího osobního stolního počítače pro svůj účel použití? Pak neváhejte a navštivte spolehlivého prodejce a servisce IT vybavení v Moravských Budějovicích. Přijďte do PRIMA MB a my Vám dodáme PC za internetové ceny, bez poštovného a s podporou při případné reklamaci. V naší kamenné a internetové prodejně naleznete širokou škálu nejen stolních počítačů a jejich příslušenství, ale i notebooky renomovaných značek jako je ACER, AOPEN, APPLE, ASUS, COMFOR, DELL, GIGABYTE, HP, INTEL, LENOVO, NCOMPUTING, PREMIO PC, SAPPHIRE TECHNOLOGY LTD a VEKOBS. Sdělte nám své požadavky a my Vám rádi s výběrem vhodného osobního počítače poradíme! Naši prodejnu naleznete na náměstí ČSA 51 v Moravských Budějovicích v okrese Třebíč. Kompletní nabídku nejen počítačů, ale i další IT techniky naleznete v našem e-shopu.


Servis notebooků, odvirování notebooků | Moravské Budějovice

Servis notebooků, odvirování notebooků | Moravské Budějovice

Máte ve svém notebooku vir? Potřebujete jej odvirovat nebo provést servis? Pak neváhejte a kontaktujte nás, my Váš problém s notebookem vyřešíme! Naše firma PRIMA MB nabízí služby v oblasti správy, servisu a odvirování notebooků a stolních počítačů. V dnešní době každodenního používání internetu je čím dále více hrozeb zneužití soukromých dat a přístupových údajů. Předcházejte takovým situacím a nechte si nainstalovat antivirový program, který Váš notebook před viry a škodlivými programy ochrání. Je-li Váš notebook natolik zavirovaný, neváhejte a svěřte jej do rukou našich odborníků. Jsme autorizovaný ESET Silver Partner - nainstalujeme Antivirové řešení ESET NOD32/Smart Security pro firmy i domácnosti. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši provozovnu v Moravských Budějovicích.


Servis notebooků, odvirování notebooků Třebíč

Servis notebooků, odvirování notebooků Třebíč

Zaviroval se Vám notebook nebo potřebujete provést jeho servis? Pak neváhejte a kontaktujte nás, my Vaše problémy s notebookem vyřešíme! Nabízíme služby v oblasti správy, servisu a odvirování počítačů i notebooků. V dnešní době každodenního používání internetu, které je nesdílnou součástí života je čím dále více hrozeb zneužití soukromých dat a přístupových údajů, proto je dobré mít nainstalovaný antivirový program, který Váš notebook před viry a škodlivými programy ochrání. Je-li Vás notebook natolik zavirovaný, svěřte svůj notebook do rukou odborníku a nechte si odvirovat počítač od firmy PRIMA MB. Nainstalujeme Vám Antivirové řešení ESET NOD32/Smart Security pro firmy i domácnosti - jsme autorizovaný ESET Silver Partner. Naše služby mohou využít klienti nejen z Moravských Budějovic, ale i z Jemnice, či Třebíče. Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.