Ing. Jaromír Bastl


náměstí ČSA 51, Moravské Budějovice 676 02

Prodej, e-shop:
-počítače
-notebooky, monitory
-tiskárny, PC komponenty, MP3/MP4, sluchátka, reprosoustavy
-herní konzole
-LCD a plazma TV
-digitální fotoaparáty
-mobilní telefony + příslušenství autorizovaný prodejce Telefónica O2 a T-Mobile
-GPS navigace
-kvalitní náplně do tiskáren - originály i repasy
-CD, DVD, flash disky, paměťové karty
-ekonomický a výukový SW, PC hry
-odborná literatura
-antivirové řešení ESET NOD32/Smart -security pro firmy i domácnosti.

Servis:
-počítače, tiskárny, monitory
-správa sítí návrhy a realizace LAN a WiFi sítí pro školy, firmy i domácnosti
-připojení O2 ADSL rychlý internet a O2 TV digitální televize
-VoIP telefonie
-plnění a renovace tiskových kazet telefonování bez paušální platby.

IČ: 70447071
DIČ: CZ6101071031
Okres: Třebíč
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jaromír Bastl

Prodej, poradenství a servis osobních počítačů Moravské Budějovice

Prodej, poradenství a servis osobních počítačů Moravské Budějovice

Chcete si koupit nový stolní počítač nebo potřebujete provést servis starého? Pak neváhejte a obraťte se na odborníky z firmy PRIMA MB! V naší kamenné i internetové prodejně naleznete širokou nabídku nejen osobních počítačů a příslušenství k nim, ale i notebooky renomovaných značek jako je ACER, AOPEN, APPLE, ASUS, COMFOR, DELL, GIGABYTE, HP, INTEL, LENOVO, NCOMPUTING, PREMIO PC, SAPPHIRE TECHNOLOGY LTD a VEKOBS. Sdělte nám Vaše požadavky a my Vám rádi s výběrem vhodného osobního počítače poradíme! Naši prodejnu naleznete na náměstí ČSA 51 v Moravských Budějovicích. Kompletní nabídku počítačů a příslušenství naleznete v našem e-shopu.


Odvirování počítače, servis počítačů Moravské Budějovice, Třebíč

Odvirování počítače, servis počítačů Moravské Budějovice, Třebíč

Hledáte firmu z okolí Moravských Budějovic, která provádí odvirování počítačů? Potřebujete provést servis či opravit počítač? Nezoufejte a vyzkoušejte nás. Naše firma PRIMA MB poskytuje služby v oblasti správy, servisu a odvirování počítačů a notebooků. V dnešní době každodenního používání internetu, které je nesdílnou součástí života je čím dále více hrozeb zneužití Vašich soukromých dat a hlavně přístupových údajů. Ať už se k internetu připojujete přes počítač, notebook, chytrý telefon či tablet, je dobré mít se stále na pozoru! Neváhejte a nechte si nainstalovat antivirové programy chránící Váš počítač před virovými infekcemi a škodlivými programy. Často je samotný počítač natolik zavirovaný, že nezbývá nic jiného, než přeinstalovat celý operační systém. Při samotné přeinstalaci jsou uživateli smazána veškerá data, proto se vyplatí pravidelně si zálohovat svoje soubory a dokumenty. Svěřte svůj počítač do rukou odborníku a nechte si odvirovat počítač od firmy PRIMA MB se sídlem v Moravských Budějovicích.


Poradenství, prodej a opravy stolních počítačů, PC | Moravské Budějovice

Poradenství, prodej a opravy stolních počítačů, PC | Moravské Budějovice

Nechte si poradit s výběrem nejvhodnějšího stolního počítače. Firma PRIMA MB je nejen prodejce, ale i servisce a opravce IT vybavení v Moravských Budějovicích. Dodáme Vám PC za internetové ceny, bez poštovného a s podporou při případné reklamaci. Nejen v naší kamenné, ale i internetové prodejně naleznete širokou škálu stolních PC a jejich příslušenství, dále pak notebooky renomovaných značek jako je ACER, AOPEN, APPLE, ASUS, COMFOR, DELL, GIGABYTE, HP, INTEL, LENOVO, NCOMPUTING, PREMIO PC, SAPPHIRE TECHNOLOGY LTD a VEKOBS. Sdělte nám své požadavky na PC a my Vám ochotně s jeho výběrem poradíme! Naši prodejnu, kde provádíme i servis a opravy stolních počítačů, naleznete na náměstí ČSA 51 v Moravských Budějovicích v okrese Třebíč. Kompletní nabídku počítačů a další IT techniky naleznete v našem e-shopu.


Servis, poradenství a prodej osobních stolních počítačů, PC, IT vybavení | Třebíč

Servis, poradenství a prodej osobních stolních počítačů, PC, IT vybavení | Třebíč

Potřebujete poradit s výběrem nejvhodnějšího osobního stolního počítače pro svůj účel použití? Pak neváhejte a navštivte spolehlivého prodejce a servisce IT vybavení v Moravských Budějovicích. Přijďte do PRIMA MB a my Vám dodáme PC za internetové ceny, bez poštovného a s podporou při případné reklamaci. V naší kamenné a internetové prodejně naleznete širokou škálu nejen stolních počítačů a jejich příslušenství, ale i notebooky renomovaných značek jako je ACER, AOPEN, APPLE, ASUS, COMFOR, DELL, GIGABYTE, HP, INTEL, LENOVO, NCOMPUTING, PREMIO PC, SAPPHIRE TECHNOLOGY LTD a VEKOBS. Sdělte nám své požadavky a my Vám rádi s výběrem vhodného osobního počítače poradíme! Naši prodejnu naleznete na náměstí ČSA 51 v Moravských Budějovicích v okrese Třebíč. Kompletní nabídku nejen počítačů, ale i další IT techniky naleznete v našem e-shopu.


Servis notebooků, odvirování notebooků | Moravské Budějovice

Servis notebooků, odvirování notebooků | Moravské Budějovice

Máte ve svém notebooku vir? Potřebujete jej odvirovat nebo provést servis? Pak neváhejte a kontaktujte nás, my Váš problém s notebookem vyřešíme! Naše firma PRIMA MB nabízí služby v oblasti správy, servisu a odvirování notebooků a stolních počítačů. V dnešní době každodenního používání internetu je čím dále více hrozeb zneužití soukromých dat a přístupových údajů. Předcházejte takovým situacím a nechte si nainstalovat antivirový program, který Váš notebook před viry a škodlivými programy ochrání. Je-li Váš notebook natolik zavirovaný, neváhejte a svěřte jej do rukou našich odborníků. Jsme autorizovaný ESET Silver Partner - nainstalujeme Antivirové řešení ESET NOD32/Smart Security pro firmy i domácnosti. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši provozovnu v Moravských Budějovicích.


Servis notebooků, odvirování notebooků Třebíč

Servis notebooků, odvirování notebooků Třebíč

Zaviroval se Vám notebook nebo potřebujete provést jeho servis? Pak neváhejte a kontaktujte nás, my Vaše problémy s notebookem vyřešíme! Nabízíme služby v oblasti správy, servisu a odvirování počítačů i notebooků. V dnešní době každodenního používání internetu, které je nesdílnou součástí života je čím dále více hrozeb zneužití soukromých dat a přístupových údajů, proto je dobré mít nainstalovaný antivirový program, který Váš notebook před viry a škodlivými programy ochrání. Je-li Vás notebook natolik zavirovaný, svěřte svůj notebook do rukou odborníku a nechte si odvirovat počítač od firmy PRIMA MB. Nainstalujeme Vám Antivirové řešení ESET NOD32/Smart Security pro firmy i domácnosti - jsme autorizovaný ESET Silver Partner. Naše služby mohou využít klienti nejen z Moravských Budějovic, ale i z Jemnice, či Třebíče. Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • digitální kompaktní fotoaparáty, digitální zrcadlovky, baterie do fotoaparátů, pouzdra pro fotoaparáty
  • držáky a nabíječky, hands free sady, chytré telefony, paměťové karty, pouzdra a kryty telefonů
  • pc sestavy, hry a konzole, notebooky a tablety, čtečky paměťových karet, flash disky, klávesnice a myši
  • laserové tiskárny, inkoustové tiskárny, digitální scannery, rolové laminátory, kancelářské rýhovačky, kancelářské perforovačky, kroužkové vazače, kancelářské řezačky, kancelářské skartovačky
  • služby vysokorychlostního internetového připojení, instalace routeru, instalace Wi-Fi připojení
  • vývoj software, výpočetní technika, softwarové produkty, informační systém, webové aplikace, www stránky

Jsme moderní zubní klinika v Praze 4 s nadstandardním vybavením. Poskytujeme komplexní stomatologické ošetření na nejvyšší úrovni, preventivní, záchovnou a estetickou stomatologii i ortodoncii.

Související články
Cenná data si musíme chránit, prevence je základ
Cenná data si musíme chránit, prevence je základ

Žijeme v době, kdy mají elektronická data nevyčíslitelnou cenu. Ačkoliv si tento fakt lidé uvědomují stále častěji, existuje velká skupina těch, kteří zajištění vlastní bezpečnosti i bezpečnosti firmy neustále podceňují. Chcete potenciální rizika účinně minimalizovat? Ochránit data před odcizením? Ubránit se před případným napadením hackery? Obraťte se na společnost OASA COMPUTERS s.r.o., která se na ochranu informací a hmotného majetku specializuje.


Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.


Pouze férové jednání a odborný přístup
Pouze férové jednání a odborný přístup

Mobilní telefon je dnes natolik běžnou součástí našeho vybavení, že se spíše divíme, pokud ho někdo nevlastní. My ostatní chceme mít co nejkvalitnější a od solidní firmy. Jen tak máme zaručeno, že s ním budeme maximálně spokojeni. A to i v případě poruchy.


SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí
SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

Zorganizovat a uspořádat konferenci či kongres je vždy obtížnou disciplínou, jde-li o akci s mezinárodní účastí, je organizace a pořádání o to složitější. Společnost SAN SERVICE se již od roku 1990 zabývá profesionálním pořádáním konferencí a kongresů, přičemž poskytuje překladatelské a tlumočnické služby, ale také zajištění ozvučení či cateringu.