Prodej truhlářského řeziva Znojmo

FABRI-MORAVIA s.r.o.

Prodej truhlářského řeziva Znojmo

FABRI-MORAVIA s.r.o.
Truhlářské řezivo, řezivo pro stavební a obalový průmysl, výroba a prodej vysušeného řeziva

Výroba a prodej obalového, stavebního a truhlářského řeziva tvoří jednu z hlavních aktivit společnosti Fabri-Moravia s.r.o. z Moravských Budějovic, kraj Vysočina. Nejen na tuzemský trh, ale i zahraničním zákazníkům můžeme nabídnout jakostní jehličnaté řezivo pro využití ve stavebním i obalovém průmyslu. Jsme rozvněž významní dodavatelé sušeného truhlářského řeziva z evropských i exotických dřevin.

Vysušené stavební, obalové řezivo a truhlářské řezivo, Fabri-Moravia s.r.o., Moravské Budějovice

Truhlářské řezivo z evropských i exotických dřevin ve třech jakostních třídách

Truhlářské řezivo dodáváme v pěti tloušťkách a třech jakostních třídách. Poptávejte řezivo u zkušeného zpracovatele dřeva a spolehlivého dodavatele Fabri-Moravia z kraje Vysočina. Řezivo pro truhlářské účely zpracováváme ze surových kmenů a sušíme ve vlastní sušárně na výstupní vlhkost 8 - 10%. Že disponujeme velmi širokým sortimentem sušeného truhlářského řeziva na českém trhu, vypovídá naše obsáhlá nabídka druhů dřeva – dub, buk, jasan, smrk, olše, javor, bříza, třešeň, hrušeň, jilm, ořešák, kaštan, akát, jeřáb, lípa, topol, habr. Z exotických dřevin nabízíme teak, eben bílý, iroko, merbau, sapeli, zebráno, třešeň americká.

Truhlářské řezivo z evropských i exotických dřevin


Vysušené stavební a obalové řezivo, přesně vykrácené přířezy

Pro zákazníky máme připravené skladem zásoby řeziva standardních rozměrů v široké nabídce. Na objednávku jsme schopni přichystat řezivo i atypického průměru. Jehličnaté vysušené řezivo v latích, fošnách, hranolech či prknech v požadovaných jakostech dodáváme pro stavební účely i pro obalový průmysl. Našim zákazníkům vycházíme maximálně vstříc a na objednávku vyrábíme přesné vykrácené přířezy jednotlivých typů řeziva. Rovněž provádíme tepelnou úpravu dřevěného obalového materiálu podle směrnice, aby byl správně využitelný při výrobě obalů na zboží, se kterým se obchoduje v mezinárodním měřítku.

Vysušené stavební a obalové řezivo


Sušení, hoblování, doprava řeziva vlastními nákladními automobily

Velkou část námi nabízeného řeziva tvoří certifikované řezivo, importované od mateřské společnosti FREY- AMON, významného rakouského výrobce truhlářského řeziva. Vedle výroby a prodeje dřevěných produktů poskytujeme našim zákazníkům služby jako hoblování řeziva podle požadavků a sušení dřeva v komorových sušárnách. Veškeré u nás zakoupené řezivo můžeme transportovat vlastními nákladními vozy na místo určené zákazníkem.

Sušení, hoblování, doprava řezivaŘezivo truhlářské, stavební, obalové

Řezivo truhlářské, stavební, obalové

Truhlářské řezivo, řezivo pro stavební a obalový průmysl, výroba a prodej vysušeného řeziva

Podlahové prvky holz pur

Podlahové prvky holz pur

Dubové podlahové prvky holz pur na terasy, zahradní posezení, kolem bazénů

OSB desky, překližky, spárovky

OSB desky, překližky, spárovky

OSB desky, překližky, spárovky pro nábytkářský, stavební či obalový průmysl