Provádění inženýrských staveb - zavádění domovních rozvodů a přípojek

Stavitelství Ing. Pavel Kudláč

Provádění inženýrských staveb - zavádění domovních rozvodů a přípojek

Stavitelství
Ing. Pavel Kudláč
Kompletní stavební práce, zateplení fasád, sanační omítky a realizace střech

Společnost Stavitelství Kudláč působí na trhu již přes 25 let. Využijte jejich odborných zkušeností v oboru, ať už potřebujete zateplit fasádu Vašeho domu a snížit tak náklady na vytápění, zbavit se vlhkosti díky sanaci omítek, nebo opravit starou střechu či postavit úplně novou od A do Z.

Kompletní stavební práce zajišťuje společnost Stavitelství Kudláč

Razantní ušetření nákladů za vytápění díky zateplení fasád rodinných domů

Nebaví Vás neustále platit vysoké náklady za energie? Realizujeme zateplení fasád, které ulehčí nejen Vám, ale také Vaší peněžence. Nejpoužívanějším způsobem zateplení je tzv. kontaktní, kdy se izolant napevno přichytí na původní fasádu. Zateplení fasády spolehlivě brání únikům tepla, což razantně snižuje náklady na vytápění. Díky této investici zároveň vzroste cena nemovitosti a prodlouží se její životnost. Zateplení fasád je investice, která se vyplatí!

Zateplení fasády, které šetří Vaše peníze


Skoncujte s vlhkostí, plísní a houbami díky sanaci omítek

Trápí Vás vlhké zdivo na Vašem domě? To je většinou způsobené zastaralou izolací nebo špatným vyspádováním terénu. Při dlouhodobém působení vlhkosti dokonce dochází k opadávání omítek a tvorbě plísní, které nejenom, že kazí estetický dojem budovy, ale tak zhoršují vnitřní klima domu. Zbavte se vlhkosti jednou pro vždy! Máme pro Vás řešení - provádíme sanaci omítek, která zajistí odvod vlhkosti do okolního prostředí.

Zeptejte se na možnost sanace omítek


Kompletní realizace střech a půdních vestaveb, včetně nových krovů a pokrývačských prací

Naše společnost Vám zajistí kompletní realizaci střech, od dodávky řeziva, přes montáž krovů, až po položení nové střední krytiny. Při pokrytí střech používáme pouze prověřené značky jako je TONDACH, BRAMAC nebo KM BETA, a tak si můžete být maximálně jisti kvalitou Vaší nové střechy. Pokud už Vaše stará střecha neslouží tak, jak by měla, nabízíme také opravy stávajících krovů, dodávku pojistných střešních krytin a izolačních fólií. Naše společnost se zabývá také půdními vestavbami, dodávkou a opravou střešních oken a sádrokartonovými konstrukcemi.

Realizace střech a pokrývačské práceZateplení fasád a pokrývačství

Zateplení fasád a pokrývačství

Kompletní stavební práce, zateplení fasád, sanační omítky a realizace střech

Zemní práce

Zemní práce

Zemní práce, kopání základů rodinných domů a realizace inženýrských sítí

Stavba rodinných domů na klíč a rekonstrukce

Stavba rodinných domů na klíč a rekonstrukce

Stavba moderních rodinných domů na klíč, částečná i kompletní rekonstrukce domů a bytů