Optika Kocandová
Šárka Kocandová
Dioptrické brýle a kontaktní čočky ze špičkové oční optiky ve Znojmě

Dopřejte svým očím kvalitní kontaktní čočky a dioptrické brýle z oblíbené oční optiky Optika Kocandová ze Znojma. Pro nositele dioptrických brýlí a kontaktních čoček je naše oční optika dostupná i v Brně, Ivančicích, Třebíči, Jihlavě a Velkém Meziříčí, kde si vyberete z prověřených značek brýlových obrub, dioptrických skel a kontaktních čoček.

Oční optika Optika Kocandová Znojmo

Elegantní i sportovní dioptrické brýle s bifokální nebo multifokální brýlovou čočkou

S pomocí zkušených optometristů si v síti očních optik Optika Kocandová vyberete dioptrické brýle, které Vám budou zaručeně slušet a poskytnou potřebný komfort. Z našich kolekcí brýlových obrub vyzkoušíte jak elegantní dioptrické brýle, tak brýle na sport či řízení automobilu. A jestli se rozhodnete pro bifokální nebo multifokální brýlové čočky, je jen na Vás.

Elegantní a sportovní dioptrické brýle


Kontaktní čočky ke korekci očních vad, jednorázové i měsíční kontaktní čočky

Nositelé kontaktních čoček si od nás odnesou čočky prvotřídních značek Air Optix, Acuvue nebo PureVision. A sami si zvolíte, které Vám nejvíce vyhovují, ať už se jedná o kontaktní čočky jednorázové, týdenní, čtrnáctidenní či měsíční. V našich očních optikách doporučíme kontaktní čočky ke korekci krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu i presbyopie.

Kontaktní čočky jednorázové, měsíční, týdenní


Dioptrické brýle se samozabarvovacími skly, speciální brýle pro řidiče, barevné kontaktní čočky

Ať už sháníte dioptrické brýle se samozabarvovacími skly nebo speciální fotochromatické brýlové čočky určené pro řidiče či dokonce kontaktní čočky měnící barvu duhovky, v síti optik Optika Kocandová vybereme pro Váš zrak špičkové produkty renomovaných světoznámých značek, které jsou nejen efektivní, ale rovněž nadmíru slušivé.

Dioptrické brýle se samozabarvovacími sklyDioptrické brýle, kontaktní čočky

Dioptrické brýle, kontaktní čočky

Dioptrické brýle a kontaktní čočky ze špičkové oční optiky ve Znojmě

Měření zraku

Měření zraku

Měření zraku optometristou pomocí refraktometru a dioptrických sklíček

Sluneční brýle

Sluneční brýle

Sluneční brýle, dioptrické sluneční brýle, samozabarvovací čočky