Hotel Zámek Valeč

CZKFiremní teambulding

Firemní teambulding

Kongres nebo firemní školení v prostorách zámku Valeč pro 10 až 500 osob

Dovolená na Vysočině

Dovolená na Vysočině

Dovolená v zámeckém hotelu Valeč s možností výletů za perlami Vysočiny

Wellness hotel Vysočina

Wellness hotel Vysočina

Komfortní ubytování s wellnes relaxací - sauna, masáže, fitness, bazén


Ubytování v hotelu - Zámek Valeč

Ubytujte se v krásném zámeckém prostředí hotelu Zámek Valeč v Třebíči na Vysočině, kde můžete zažít nevšední noc v historickém pokoji vybaveném dobovým nábytkem a doplňky. V prostorách zámku můžete taktéž uspořádat kongres, firemní školení či teambuilding.

Hotel Zámek Valeč nabízí jak historické komnaty, tak i moderní pokoje a apartmány. Mezi zámecké pokoje s dobovým nábytkem patří např. komnata komtesy Jany, pokoj paní Elišky, zámecké apartmá pana Bronislava a další pokoje pojmenované dle historických osobností. Většina moderních pokojů a apartmánů disponuje terasami s krásným výhledem na zámecké rybníky. Ubytovat se také můžete v některém z 18 komfortních podkrovních pokojů, kde se snoubí moderní design a mozaika původních trámů.

Zámek Valeč je také ideálním místem pro konání svateb. Během svatebního dne můžete využít historické kulisy renesančního zámku a pohodlí moderních prostor. Obřad se může konat v zámecké zahradě, na nádvoří, v Rytířském či Hodovním sálu. Pro svatebčany zajistíme ubytování a pro novomanželské páry je zde možnost ubytování v historickém, nebo moderním pokoji zdarma. Zažijete i nezapomenutelnou svatební hostinu.

V hotelu můžete uspořádat i kongres nebo firemní školení v prostorách zámku nabízejícím 10 sálů a salonků s různou kapacitou. Originalitu této akci dodají dobové prvky i krásné výhledy do zámeckých prostor. Dáváte-li přednost modernímu pojetí, v nové budově Stodola jsou vám k dispozici čtyři salonky nebo jeden Velký sál, který pojme až 800 osob.

Využít můžete i zámecké wellness centrum, které probudí všechny vaše smysly. Dopřejte si relaxaci v jedné z pěti saun, zaplavte si v jednom ze tří bazénu. K dispozici je vám fitness, kadeřnice, kosmetička a relaxační zóna. Vstup do zámeckého wellness centra je pro hotelové hosty zahrnut v ceně ubytování.

Milovníky dobrého jídla potěší zámecká kuchyně, která nabízí pokrmy a la carte, každodenní obědové menu a sezónní speciality. Veškeré pokrmy sestavuje zkušený šéfkuchař, který při přípravě jídel využívá kvalitních suroviny od místních farmářů a pokrmy dochucuje čerstvými bylinkami ze zámecké zahrádky.


Slogan:

Ubytování v zámeckém prostředí


Katalog firem:    

Hotely

,  

Kongresová a firemní turistika

,  

Rehabilitace, relaxace a masáže

,  

Restaurace

,  
Štítky:

ubytování, hotel, firemní školení, akce, teambuilding, kongresová turistika, Vysočina, Třebíč