Dovolená v zámeckém hotelu Valeč s možností výletů za perlami Vysočiny

Pokud navštívíte hotel Zámek Valeč, užijete si nejen báječnou atmosféru, která na Vás bude dýchat v každém zákoutí našeho hotelu, ale můžete si také naplno užít krás, které kraj Vysočina nabízí. Navštivte města Třebíč, Telč a Jaroměřice nad Rokytnou, rozhlednu Babylon, Dalešickou přehradu, Mohelenskou hadcovu step nebo poutní kostel sv. Jana Nepomuckého ve Žďáře nad Sázavou. Po výletu Vás čeká v našem hotelu relaxace ať už ve formě wellnes centra, bazénu, tak i sportovních aktivit.

Navštivte přehradu Dalešice v blízkosti hotelu Zámek Valeč

Města Třebíč, Telč a Jaroměřice nad Rokytnou, kulturní perly v srdci Vysočiny

V nedalekém okolí hotelu Zámek Valeč se nachází hned dvě památky UNESCO, a to města Třebíč a Telč. V Třebíčí najdete 2. největší náměstí v ČR a památky jako baziliku sv. Prokopa, židovskou čtvrť a Židovský hřbitov. Město Telč se také může pochlubit zajímavými pamětihodnostmi, mezi které patří samotné jádro města, renesanční zámek, židovský hřbitov nebo synagoga. Za zmínku také stojí každoroční hudební festival Prázdniny v Telči. Navštivte také město Jaroměřice nad Rokytnou, kterému dominuje nádherný barokní zámek s přilehlým chrámem sv. Markéty a park ve francouzsko-anglickém stylu. I zde můžete každoročně navštívit Mezinárodní hudební festival Petra Dvorského.

Překrásné okolí hotelu Zámek Valeč


Příjemná procházka do přírody s návštěvou rozhledny Babylon a Dalešické přehrady

Pokud plánujete výlet spíše do přírody, můžete navštívit rozhlednu Babylon, která je pěší chůzí vzdálená zhruba 13 km od našeho hotelu. Nachází na Zeleném kopci nedaleko Dalešické přehrady a je druhou nejstarší rozhlednou v ČR. Rozhledna je vysoká 40 m a nahoru se dostanete díky 105 schodům, které jsou původní ještě z dob stavby z roku 1831. Z rozhledny lze dohlédnout až na vrcholky Alp nebo Bílých Karpat. Navštívit můžete také samotnou Dalešickou přehradu, která patří k největším na Moravě. Od roku 2012 zde funguje vyhlídková plavba parníkem Horácko, která Vám umožní prohlédnout si krásy Vysočiny z vodní hladiny.


Přírodní rezervace Mohelenská hadcova step a poutní kostel sv. Jana Nepomuckého ve Žďáře nad Sázavou

Díky skvělé poloze našeho hotelu můžete pohodlně navštívit všechny krásy Vysočiny, které se nacházejí v blízkosti. Mezi ně patří také národní přírodní rezervace Mohelenská hadcova step, která je jednou z nejcennějších lokalit v ČR, ale i v Evropě. Toto území je tak jedinečné díky výskytu unikátních typů stepní vegetace rostlin a živočichů trpasličího vzrůstu. Jedinečnou kulturní památkou Vysočiny je pak kostel sv. Jana Nepomuckého, který se tyčí nad městem Žďár nad Sázavou, který je dílem známého architekta J. B. Santiniho. Díky své jedinečnosti je zařazen na seznam UNESCO, a tak byste ho při návštěvě Vysočiny rozhodně neměli vynechat!

Ubytování, wellness, rodinná dovolená


PODSTRÁNKY

Firemní teambulding

Firemní teambulding
Kongres nebo firemní školení v prostorách zámku Valeč pro 10 až 500 osob

Dovolená na Vysočině

Dovolená na Vysočině
Dovolená v zámeckém hotelu Valeč s možností výletů za perlami Vysočiny

Wellness hotel Vysočina

Wellness hotel Vysočina
Komfortní ubytování s wellnes relaxací - sauna, masáže, fitness, bazén
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel Zámek Valeč
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel Zámek Valeč
www.hotel-valec.cz
Adresa

Adresa

Valeč 1
Valeč u Hrotovic 675 53

recepce@hotel-valec.cz
+420 568 441 372


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha