Komfortní ubytování s wellnes relaxací - sauna, masáže, fitness, bazén

Hotel Zámek Valeč nenabízí jen komfortní ubytování v nádherném prostředí zámku, ale dopřeje Vám také příjemnou relaxaci a odpočinek v našem wellnes centru formou saun, masáží, manikúry, pedikúry, péči o pleť a obličej. Pro aktivní odpočinek můžete využít skvěle vybavenou fitness zónu, nebo si zaplavat ve vnitřních i venkovních bazénech.

Nechte se hýčkat velkým množstvím procedur v hotelu Zámek Valeč

Nechte hýčkat své smysly díky saunám a masážím v hotelu Zámek Valeč

Pokud navštívíte náš hotel Zámek Valeč, odnesete si zážitek nejen z krásného zámeckého prostředí, ale i z možnosti dopřát Vašemu tělu úžasný a zasloužený odpočinek v našem wellness centru. V zámeckém SPA můžete využít bohatý výběr saun o různých teplotách – biosauna, která má 70°C, finská sauna s 90°C, parní sauna s 45°C, solná sauna s 42°C a infra sauna s 40 – 60°C. Pro uvolnění celého těla si dopřejte jednu z našich masáží, která Vašemu tělu dodá novou energii. Vybrat si můžete lymfatickou masáž, masáž lávovými kameny nebo klasickou masáž tělesných partií za doprovodu relaxační hudby. Odpočinek od každodenního stresu najdete v naší relaxační zóně, kde Vám relaxační hudba a příjemné prostředí u krbu navodí úžasný pocit klidu.

Carpediem & SPA v Hotelu Zámek Valeč


Fitness zóna či vnější a vnitřní bazény Vám nabídnou možnost aktivního odpočinku

Pokud kromě relaxace chcete Vašemu tělu dopřát trochu aktivity, neváhejte využít naše hotelové fitness, které je Vám k dispozici zdarma po celou dobu Vašeho pobytu. Využít můžete širokou škálu posilovacích strojů a pomůcek i kardiozónu. Součástí wellness centra jsou i dva vnitřní bazény s krásným výhledem na panský dvůr. Venku se nachází vyhřívaný bazén, který je otevřený po celý rok. Abyste od nás odjížděli ještě s lepším pocitem, využijte také služby zaměřené na krásu a zevnějšek. Dopřejte péči Vašim vlasům u našeho kadeřníka, hýčkejte své ruce a nohy během manikúry a pedikúry, nebo si dopřejte péči o Vaši pleť formou peelingu, masáží a masek.

Fitness vyžití v Hotelu Zámek Valeč


PODSTRÁNKY

Firemní teambulding

Firemní teambulding
Kongres nebo firemní školení v prostorách zámku Valeč pro 10 až 500 osob

Dovolená na Vysočině

Dovolená na Vysočině
Dovolená v zámeckém hotelu Valeč s možností výletů za perlami Vysočiny

Wellness hotel Vysočina

Wellness hotel Vysočina
Komfortní ubytování s wellnes relaxací - sauna, masáže, fitness, bazén
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel Zámek Valeč
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel Zámek Valeč
www.hotel-valec.cz
Adresa

Adresa

Valeč 1
Valeč u Hrotovic 675 53

recepce@hotel-valec.cz
+420 568 441 372


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha