Karosářské opravy a lakýrnické práce – autorizovaný autosalon značky ŠKODA

AUTOSALON F3K, s.r.o.

Karosářské opravy a lakýrnické práce – autorizovaný autosalon značky ŠKODA

AUTOSALON F3K, s.r.o.

CZKProdej nových vozů Škoda

Prodej nových vozů Škoda

Autorizovaný prodejce nových automobilů Škoda v Třebíči na Vysočině

Prodej ojetých vozů Škoda

Prodej ojetých vozů Škoda

Prodej ojetých automobilů Škoda

Servis vozů Škoda

Servis vozů Škoda

Servis automobilů Škoda v záruční i pozáruční lhůtě, originální autodíly


Autorizovaný prodejce a servis automobilů Škoda Vysočina

Jsme autorizovaný prodejce - dealer automobilů značky ŠKODA AUTO, a.s. Mladá Boleslav. Zajišťujeme komplexní servis nebo rychlo-servis vozidel ŠKODA. Prodej a servis osobních vozů zajišťujeme v okolí měst Třebíč, Velké Meziříčí, Moravské Budějovice a Jemnice.

Náš autosalon se specializuje na prodej osobních vozů ŠKODA - patříme mezi největší prodejce na Vysočině. Zakoupit u nás můžete všechny modely, jako je CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, CAROQ, KODIAQ a SUPERB. Modely SUPERB, FABIA A OCTAVIA si můžete pořídit i ve verzi COMBI. Kromě nových modelů poskytuje k prodeji také ojeté vozy, které byly zakoupené a autorizované v našem autosalonu. Další naší činností je pojištění a financování vozidel. Dále také zajistíme odtah nepojízdných automobilů.

Provozujeme autorizovaný servis. Při opravách montujeme a používáme originální díly a příslušenství.Připravujeme vozidla na STK a měření emisí. Vyměňujeme provozní oleje a kapaliny, tlumiče čepů a ostatních podvozkových částí, výfuků, spojek a katalizátorů. Opravujeme brzdy. Zaměřujeme se i na kompletní karosářské a lakýrnické práce. Aplikujeme ochranné nástřiky na spodky automobilů a zajistíme i konzervaci dutin karoserií. Kontrolujeme a zajišťujeme servis klimatizací. V našem pneuservisu si můžete pořídit nové letní a zimní pneumatiky pro osobní vozidla. Náš autoservis provádí výměnu pneu, vyvažování kol a opravy defektů. Našim zákazníkům sezónně uskladňujeme pneumatiky a kola.

Jsme zde pro Vás každý všední den od pondělí do pátku 7 hod - 17 hod.


Katalog firem:    

Autoklempířské práce

,  

Autolakýrnické práce

,  

Kompletní opravy aut

,  

Motorová vozidla osobní

,  

Odtahová služba

,  

Pneuservisy

,  
Štítky:

autorizovaný prodej, servis vozů Škoda Třebíč, Velké Meziříčí, Moravské Budějovice, Jemnice