Karosářské opravy a lakýrnické práce – autorizovaný autosalon značky ŠKODA

AUTOSALON F3K, s.r.o.

Karosářské opravy a lakýrnické práce – autorizovaný autosalon značky ŠKODA

AUTOSALON F3K, s.r.o.
Prodej ojetých automobilů Škoda

Zákazníkům, kteří neplánují pořízení nového vozu, ale přesto touží po kvalitním automobilu, přinášíme řešení v podobě prodeje vykoupených ojetých automobilů značky Škoda na protiúčet za nový vůz. Většinou se jedná o vozy nakoupené a servisované u nás a je známá jejich historie. Z důvodu malé kapacity výstavního prostoru pro autobazar a vysoké poptávce po těchto vozech si v bazaru dlouho nepostojí.

Prodej ojetých vozů Škoda - autobazar Třebíč

Technicky prověřené ojeté automobily, originální příslušenství Škoda

Nákupem kvalitního ojetého vozu ušetříte nemalé finance a přitom získáte kvalitní a spolehlivý vůz značky Škoda. Ve Vámi vybraném modelu můžete absolvovat testovací jízdu, abyste se přesvědčili, že Vám vyhovuje a že kupujete technicky prověřený vůz bez závad. Autorizovaný AUTOSALON F3K provozuje autobazar ojetých automobilů Škoda, většinou po prvním majiteli, se servisní historií. Navíc si k Vašemu vozu můžete vybrat z pohodlí domova originální příslušenství Škoda v e-shopu na webových stránkách eshop.skoda-auto.com.


S výběrem ojetého automobilu vám poradíme a doporučíme vhodné financování i pojištění. U nás získáte mnoho výhod pod jednou střechou!

Prodej ojetých automobilů ŠkodaProdej nových vozů Škoda

Prodej nových vozů Škoda

Autorizovaný prodejce nových automobilů Škoda v Třebíči na Vysočině

Prodej ojetých vozů Škoda

Prodej ojetých vozů Škoda

Prodej ojetých automobilů Škoda

Servis vozů Škoda

Servis vozů Škoda

Servis automobilů Škoda v záruční i pozáruční lhůtě, originální autodíly