Zlatnictví Pavel Novák

Výkup zlomkového zlata

Zlatnictví
Pavel Novák
Snubní prsteny z bílého, žlutého a červeného zlata, prsteny s brilianty či zirkony

Snubní prsteny z bílého, žlutého a červeného zlata či prsteny z kombinovaného zlata, v mnoha variantách provedení, snubní prsteny různé šířky, s moderní povrchovou úpravou, prsteny pro novomanžele se zirkony, brilianty nebo osázené kameny Swarovski si zajisté vyberete ve Zlatnictví Pavel Novák v Třebíči. Tradiční třebíčské Zlatnictví nabídkou snubních prstenů uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Široký výběr snubních prstenů z kolekce Luxur gold - Zlatnictví Pavel Novák, Třebíč

Zlaté snubní a zásnubní prsteny v lesklé či matné povrchové úpravě, osázené drahými kameny

V klenotnictví Pavla Nováka, které se pyšní dlouholetou tradicí, se setkáte s vlídným přístupem, profesionálním poradenstvím a hlavně bohatým výběrem snubních a zásnubních prstenů. Investice do luxusních, elegantních snubních i zásnubních prstenů v lesklé či matné povrchové úpravě, prstenů s jemnými liniemi, hladkých nebo osázených drahými kameny se rozhodně vyplatí a navíc budou snubní prsteny z našeho Zlatnictví příjemnou vzpomínkou na Váš svatební den.

Snubní a zásnubní prsteny


Elegantní snubní prsteny v kombinaci bílého, žlutého a červeného zlata ze Zlatnictví Třebíč

Ve Zlatnictví Pavla Nováka Vám rádi a ochotně pomůžeme s výběrem snubních i zásnubních prstenů. Výběr je vskutku bohatý, můžete vyzkoušet prsteny z bílého zlata, žlutého či červeného zlata nebo elegantní snubní prsteny v kombinaci bílého a žlutého zlata nebo bílého a červeného zlata. Je na Vás, zda upřednostníte snubní prsten s povrchovou úpravou v lesku či matu, zda zvolíte prsten osázený brilianty či zirkony, prsteny zdobené jemnými rytinami nebo jednoduché hladké snubní prsteny bez drahých kamenů.Snubní prsteny

Snubní prsteny

Snubní prsteny z bílého, žlutého a červeného zlata, prsteny s brilianty či zirkony

Prodej a opravy šperků

Prodej a opravy šperků

Zlaté, stříbrné i ocelové šperky, klenoty, hodinky, hodiny – prodej, servis, opravy

Výkup zlata a stříbra

Výkup zlata a stříbra

Výkup zlata a stříbra, profesionální ohodnocení, výhodné ceny