Zlatnictví Pavel Novák

Zlaté a stříbrné šperky, hodinky, snubní prsteny, klenotnictví

Zlatnictví
Pavel Novák
Zlaté, stříbrné i ocelové šperky, klenoty, hodinky, hodiny – prodej, servis, opravy

Nádherně zhotovené šperky, náušnice, prsteny, řetízky, přívěsky, náramky z bílého, žlutého a červeného zlata, šperky hladké či osázené drahými nebo syntetickými kameny, dětské náušnice ze zlata i stříbra, moderní designové i extravagantní zlaté, stříbrné i ocelové šperky, ale i značkové spolehlivé hodinky a hodiny Vám nabídne specializovaný obchod s klenoty Zlatnicví Pavel Novák v Třebíči, který rovněž provádí opravy, servis nejen zlatých šperků, ale i ocelových a stříbrných řetízků, náramků, náušnic, hodin a hodinek.

Bohatý výběr zlatých, stříbrných šperků, hodinek - Zlatnictví Třebíč

Zlaté šperky s drahými kameny z kolekce Luxur gold, náhrdelníky, náušnice, přívěsky, prsteny

Navštivte Zlatnictví Pavel Novák v Třebíči a zhlédněte úchvatné zlaté šperky z kolekce Luxur gold. Nadčasové šperky, zlaté náhrdelníky, náušnice, přívěsky a prsteny s rubíny, smaragdy, safíry, diamanty, zirkony a perlami budou skvělým dárkem, který nejen udělá radost, ale navždy si zachová svoji vysokou hodnotu a jeho krása nikdy nezevšední. Zaujmou Vás i šperky v kombinaci bílého, žlutého a červeného zlata, v lesklé nebo matné povrchové úpravě.

Zlaté šperky s drahými kameny z kolekce Luxur gold


Servis, opravy zlatých a stříbrných šperků, opravy značkových hodin a hodinek

S výběrem vhodného zlatého nebo stříbrného šperku Vám nejen ochotně poradíme, ale nabídneme Vám i servis zlatých a stříbrných šperků. Zlatnictví Pavla Nováka v Třebíči je specializovanou prodejnou šperků a hodinek, která zajišťuje i opravy zlatých a stříbrných řetízků, náramků, náušnic. Odborně Vám opravíme jak hodiny stolní i nástěnné, tak i pánské, dámské i dětské značkové hodinky.Snubní prsteny

Snubní prsteny

Snubní prsteny z bílého, žlutého a červeného zlata, prsteny s brilianty či zirkony

Prodej a opravy šperků

Prodej a opravy šperků

Zlaté, stříbrné i ocelové šperky, klenoty, hodinky, hodiny – prodej, servis, opravy

Výkup zlata a stříbra

Výkup zlata a stříbra

Výkup zlata a stříbra, profesionální ohodnocení, výhodné ceny