OBUV SVOBODA s.r.o.
Pánská obuv Rieker, S.Oliver, Marco Tozzi, Josef Seibel, sportovní obuv

Pánská obuv Rieker, S. Oliver, Josef Seibel, Marco Tozzi, polobotky, kotníkové boty, zimní obuv, mokasíny, tenisky, domácí obuv, sandály, pracovní či zdravotní obuv nabízí specializované prodejny OBUV SVOBODA v Třebíči, Moravských Budějovicích, Jemnici, Náměšti nad Oslavou, Znojmě a Havlíčkově Brodě.

Široký výběr kvalitní pánské obuvi -  OBUV SVOBODA

Pánská kožená obuv, obuv z kvalitních syntetických materiálů, textilní a pryžová obuv

Pohodlná pánská obuv z usňových materiálů, kvalitní koženky, poromerová, textilní nebo pryžová obuv tvoří pestrou nabídku všech typů obuvi prodejen OBUV SVOBODA nejen v Moravských Budějovicích, ale i v Havlíčkově Brodě, Třebíči, Znojmě, Náměšti nad Oslavou či Jemnici.

Pánská kožená obuv - OBUV SVOBODA


Pánská zimní obuv, kotníkové boty, zdravotní a pracovní obuv, sandály, polobotky

Pánská zimní obuv, kotníkové boty, polobotky, mokasíny, tenisky, žabky, pantofle, sandály, zdravotní i pracovní obuv tvoří pestrou nabídku pánské obuvi všech velikostí. Záleží na vás, zda dáváte přednost obuvi z pravé kůže, nebo perfektně zpracovaným botám ze syntetických materiálů či kombinaci svršku obuvi z kůže a textilu.

Pánské sandále, polobotky, tenisky, pracovní obuv


Pohodlná turistická obuv, sportovní obuv Adidas, Nike, Power, Sprandi

V našich specializovaných prodejnách obuvi si vybere opravdu každý. V nabídce kromě vycházkové a společenské obuvi najdete také sportovní obuv – tenisky Adidas, Nike, Power, Sprandi či turistickou obuv s membránou Goretex, Sympatex, Duotex, odolnou proti vlhkosti. Obuv s nepromokavou membránou zajišťuje komfort, dýchá, a proto je vhodná i do náročnějších podmínek.

Sportovní obuv Adidas, Nike, Power, SprandiDámská obuv

Dámská obuv

Dámská vycházková a společenská obuv, sportovní boty, kožená galanterie

Pánská obuv

Pánská obuv

Pánská obuv Rieker, S.Oliver, Marco Tozzi, Josef Seibel, sportovní obuv

Dětská obuv

Dětská obuv

Dětská obuv v prodejnách OBUV SVOBODA v Moravských Budějovicích, Znojmě