Václav Rous
Autoslužby Rous
Oprava osobních i dodávkových vozů, široká nabídka služeb, zapůjčení náhradního vozidla

Společnost Václav Rous je rodinná autoopravna, která funguje již od roku 1991. Nabízí široké množství služeb pro osobní, tak i dodávkové vozy - ať už se jedná o mechanické opravy, zajištění STK, plnění a opravy klimatizací či diagnostiku. Po dobu oprav na vašem vozidle vám zapůjčí náhradní vozidlo.

Autoopravna Václav Rous zajišťuje komplexní služby pro osobní i dodávkové vozy

Rodinná autoopravna s více jak 20letou tradicí, oprava osobních a dodávkových automobilů

Pro některé je auto jen dopravní prostředek, který je musí spolehlivě dopravit z bodu A do bodu B. Pro jiné je to zase srdeční záležitost, své auto si hýčkají a mají k němu osobní vztah. Ať už patříte ke kterékoliv skupině, spolehlivost a bezpečnost vašeho vozidla je vždy na prvním místě. Pokud už vaše auto nefunguje, jak má, nebo se chcete jen ujistit, že je technicky v pořádku, neváhejte se na nás obrátit! Jsme rodinná firma s více jak 20letou tradicí.

Rodinná autoopravna


Široká nabídka služeb pro váš vůz, zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy

V rámci našeho autoservisu nabízíme mechanické opravy osobních a dodávkových vozů všech značek. Zajišťujeme také asistenční služby i přípravu a provedení STK. Před létem, kdy je klimatizace vašeho auta v největším náporu zajistíme plnění, čištění a opravu klimatizace. Provádíme také diagnostiku podvozku, sériovou i paralelní. Pokud jste si pořídili autodoplňky pro váš vůz, ale nevíte si rady s jejich montáží, i s tím vám pomůžeme. Poradíme si také s opravou autoelektriky, karosářskými pracemi, výměnou a opravou autoskel. Zabýváme se také prodejem náhradních dílů v originální kvalitě. V době opravy vašeho vozu vám rádi zapůjčíme náhradní automobil.

Oprava osobních i dodávkových automobilůAutoopravna

Autoopravna

Oprava osobních i dodávkových vozů, široká nabídka služeb, zapůjčení náhradního vozidla

Pneuservis

Pneuservis

Pneuservis, prodej pneu, výměna letních pneumatik na zimní, ekologická likvidace starých pneumatik

Autodoprava

Autodoprava

Spolehlivá autodoprava minibusy i autobusy, zajištění přepravy menšího i většího počtu osob včetně zavazadel