Václav Rous
Autoslužby Rous
Spolehlivá autodoprava minibusy i autobusy, zajištění přepravy menšího i většího počtu osob včetně zavazadel

Společnost Václav Rous je specialistou v oblasti autodopravy – působí již od roku 1991 a za tu dobu nasbírali mnoho zkušeností s autodopravou. Disponují vlastním vozovým parkem a neustále zvyšují svoji kvalifikaci – spokojenost zákazníka a kvalitně odvedená práce je pro ně hlavní prioritou.

Firma Václav Rous zajistí dopravu autobusy pro zájezdy, školní výlety i firemní akce.

Přeprava menšího počtu osob, profesionalita a bezpečnost na prvním místě

Zajistíme vám spolehlivou přepravu pro libovolný počet osob. Našim nejekonomičtějším dopravním prostředkem je minibus IVECO. Disponuje kapacitou 19 míst, a je tak vhodný pro menší skupiny cestujících. Minibus je ve výborném technickém stavu, všechna sedadla jsou pojištěná a vybavena bezpečnostními pásy. Pokud se chystáte na cestu na sportovní utkání, školní výlet či na hory, můžete využít i přívěsný vozík, na který spolehlivě naložíte kola, lyže či cestovní zavazadla. Abychom vás spolehlivě dopravili na místo určení, zaměstnáváme jen profesionální řidiče s letitými zkušenostmi a platnou lékařskou prohlídkou – za jejich naprostou profesionalitu tak můžeme ručit.

Využijte spolehlivého autodopravce


Univerzální přeprava autobusy s kapacitou 50 – 60 míst, doprava pro vnitrostátní zájezdy, školní výlety i firemní akce

Pokud potřebujete přepravit větší počet osob, nabízíme vám přepravu našimi autobusy BOVA disponující 50 místy, MAN s počtem 58 míst k sezení a RENALUT, který pojme až 60 cestujících. Tyto autobusy jsou vhodné pro vnitrostátní zájezdy či výlety pořádané školami i školkami. Naše autobusy jsou v perfektním technickém stavu, jsou vybavené bezpečnostními pásy. Aby pro vás cesta byla co nejpříjemnější, kromě pohodlí našich autobusů, vám zaručíme také absolutní čistotu vozů.

Spolehlivá autodoprava za skvělé cenyAutoopravna

Autoopravna

Oprava osobních i dodávkových vozů, široká nabídka služeb, zapůjčení náhradního vozidla

Pneuservis

Pneuservis

Pneuservis, prodej pneu, výměna letních pneumatik na zimní, ekologická likvidace starých pneumatik

Autodoprava

Autodoprava

Spolehlivá autodoprava minibusy i autobusy, zajištění přepravy menšího i většího počtu osob včetně zavazadel