EKORY Jihlava, spol.s r.o.


Tovární 135, Luka nad Jihlavou 588 22

Naše firma se zaměřuje na výrobu z plastů a to především stavební výrobky a výrobky určené pro rybáře.
Na našem webu najdete kompletní nabídku a informace o službách a výrobcích, které nabízíme.

Výroba, prodej:
-plastové (polypropylenové) nádrže pro stavebnictví, průmysl, rybářství, zemědělství
-vyvážecí pracovní lodě
-zařízení pro líhně a odchovny ryb (kruhové odchovné nádrže, odchovné žlaby)
-bedny na přepravu ryb
-inkubační aparáty pro chov jiker
-krmítka pro chov drůbeže, vepřů
-domovní čistírny odpadních vod do 50 EO typ TOPAS ORY
-septiky, vybírací jímky, vodoměrné šachty, přečerpávací jímky
-nádrže na chemikálie
-dezinfekční vany (pro osoby, zvířata, automobily)
-akumulační nádrže na odpadní vody
-expanzní nádoby
-koryta, žlaby, větrací šachtice
-plastové dekorační bazény-zahradní, interiérové.

Vše výrobky z plastů.
Vhodné pro agresivní prostředí.
Ve všech rozměrech dle dohody.

Prodej, maloobchod:
-chemikálie do bazénů.

IČ: 48908622
DIČ: CZ48908622
Okres: Jihlava
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Milan Křikava

Výroba plastových vodojemů a jímek na pitnou i dešťovou vodu

Výroba plastových vodojemů a jímek na pitnou i dešťovou vodu

Nádrže na chemikálie, expanzní nádoby, akumulační nádrže na odpadní vody, vodoměrné šachty, plastové vodojemy a jímky vyrábí na Vysočině firma EKORY Jihlava, spol.s r.o.


Bedny pro přepravu ryb, rybářské lodě, plastové nádrže - výroba a montáž

Bedny pro přepravu ryb, rybářské lodě, plastové nádrže - výroba a montáž

Bedny pro přepravu ryb, inkubační aparáty pro odchov jiker, plastové nádrže na ryby, rybářské lodě, zařízení pro líhně a mnohé další poskytuje firma EKORY Jihlava, spol.s r.o.


Montáž plastových bazénů, výroba z plastu, přepravní boxy

Montáž plastových bazénů, výroba z plastu, přepravní boxy

Specialista na výrobky z plastu pro rybáře, přepravní boxy, odchovné nádrže, lodě, ale i plastové bazény a jiná další plastovou výrobu. To je jihlavská firma EKORY Jihlava spol. s.r.o..


Výrobky pro rybáře - odchovné kruhové nádrže, žlaby a koryta pro rybářství a zemdědělství

Výrobky pro rybáře - odchovné kruhové nádrže, žlaby a koryta pro rybářství a zemdědělství

EKORY Jihlava spol. s.r.o. se zabývá výrobu a montáží platových výrobků pro zemědělství a rybářství. V širokém sortimentu naleznete například žlaby, koryta nebo odchovné kruhové nádrže.


Výroba plastových nádrží pro styk s potravinami

Výroba plastových nádrží pro styk s potravinami

Firma EKORY Jihlava, spol.s r.o. se zabývá výrobou plastových výrobků pro rybářský, stavební, zemědělský a průmyslový sektor. Vyrábí však i plastové výrobky pro styk s potravinami.


Montáž plastových bazénů, plastových nádrží a plastových beden pro rybářství a průmysl

Montáž plastových bazénů, plastových nádrží a plastových beden pro rybářství a průmysl

Firma EKORY Jihlava spol. s.r.o. se zabývá výrobou a montáží expanzních nádob, koryt, žlabů, plastových dekoračních bazénů, beden, odchovných nádrží, septiků a dalších platových výrobků.


Zakázková výroba - plastové rybářské pramice a rybářské lodě

Zakázková výroba - plastové rybářské pramice a rybářské lodě

Jihlavská firma EKORY Jihlava spol. s.r.o. poskytuje výrobky z plastu nejen pro stavebnictví, ale také pro rybářství. V širokém sortimentu naleznete například plastové pramice či rybářské lodě.


Malé i velké plastové nádrže na ryby a odchovné žlaby v různých velikostech

Malé i velké plastové nádrže na ryby a odchovné žlaby v různých velikostech

Výrobky z plastů, plastové nádrže na ryby, odchovné nádrže a žlaby, inkubační aparáty pro chov jiker, bedny na přepravu ryb. To vše Vám poskytne jihlavská firma EKORY Jihlava, spol. s.r.o.


Rybářské lodě

Rybářské lodě

Potřebuje Vaše rybářství nové lodě? Potřebujete vyvézt krmení a zjistili jste že ve vyplavovací lodi je díra a nastal čas ji vyměnit? Pak nás neváhejte kontaktovat! Naše firma vyrábí veškeré rybářské potřeby od kádí, přepravních beden, žlabů až po lodě. Převážná část sortimentu je vyrobena z polypropylenu. Zajistíme dlouhou životnost výrobků, snadno se čistí a udržují a manipulace s nimi není náročná. Vyplavovací loď: Je vyrobena z polypropylenu. Je dvoušpicá s možností zavěšení lodního motoru. Uprostřed je kontejner, opatřený klapkou ovladatelnou ze zádi, určený ke krmení. Pracovní loď: Vyrobena z polypropylenu. Je dvoušpicá, s možností zavěšení lodního motoru. Využití je široké. Sortiment vyrobíme dle přání zákazníka


Plastové bedny, nádrže, rybářské lodě, výrobky pro rybáře

Plastové bedny, nádrže, rybářské lodě, výrobky pro rybáře

Sháníte firmu, která vyrábí a prodává výrobky pro rybáře? Naše výroba je určena ze 40% přímo pro rybáře. U nás máte na výběr přepravní bedny. Můžete si vybrat buď s hranatou nebo s kulatou výpustí. Dodáváme také odchovné žlaby a odkulovací žlaby - malé i velké. Na inkubaci jiker v líhních jsou k dispozici Rückel-Vackovy aparáty. Pro rybáře jsou v nabídce vaničky, které mají hladký povrch, jsou přímo určené na manipulaci s rybami. K dostání je kruhová odchovná nádrž i kónická káď. Všechny tyto výrobky mají dlouhou životnost, mají jednoduchou údržbu a snadno se čistí. Vyrobíme na zakázku rybářské lodě různých rozměrů. Vyplavovací loď - vyrobena z polypropylenu, dvoušpicá s možností zavěšení lodního motoru -uprostřed lodi je umístěn kontejner na krmení. Pracovní loď - vyrobena z polypropylenu, dvoušpicá s možností zavěšení lodního motoru -vhodná na vyvážení zátahových sítí,rozvážení vápna atd. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Montáž plastových bazénů, plastové bedny

Montáž plastových bazénů, plastové bedny

Společnost EKORY Jihlava, spol.s r.o., se nachází na Vysočině. Je to výrobní firma, která se zaměřuje na výrobu z plastů, například bazénů, ale také i výrobou pro rybáře. Například nabízí kádě, bedny na přepravu a další výrobky. Plastové vzduchotechnické potrubí a přepravní boxy na převoz zvířat. Firma montuje plastové bazény, zahradní bazény, dekorační bazénky. Montáž plastových bazénů, plastové bedny. Neváhejte nás kontaktovat. Více informací na webových stránkách.


Plastové bedny pro přepravu ryb

Plastové bedny pro přepravu ryb

Plastové bedny pro přepravu ryb. -vyrobeny z polypropylenu s UV stabilizátorem -hranatá nebo kruhová výpusť -lze vyrobit i v nestandardních rozměrech -možnost vybavit bedny provzdušňovacími rošty. Tipy beden (objem): -mini (240 l) -malá (510 l) -střední (700 l) -velká (1.800 l )Další produkty a služby
  • prodej měkčeného PVC, distribuce prvoplastů, prodej plastových drtí, prodej plastových aglomerátů, distribuce odpadních plastových pytlů
  • plastové nádrže, betonové žumpy, odpadní šachty, sklolaminátové septiky, čističky odpadních vod
  • bazény na klíč, venkovní i vnitřní bazény, mobilní bazény, zastřešení bazénů, plastové bazény, bazénová chemie
  • krmiva pro zvířata, vybavení pro chovatele psů, akvaristické zboží, domácí mazlíčci, stelivo pro hlodavce
  • opravy remorkérů, stavba vodních plavidel, pramice a kánoe, půjčovna raftů, vodácký servis
  • podzemní plastové nádrže, uzavřené plastové nádrže, plastové nádrže s poklopem

Společnost zabývající se prodejem BIO potravin, přírodní kosmetiky, bezlepkových, diabetických a bezlaktózových produktů.

Související články
Výroba a montáž plastových bazénů a nádrží – Břeclav, Jižní Morava
Výroba a montáž plastových bazénů a nádrží – Břeclav, Jižní Morava

Je nejvyšší čas myslet na léto! S létem samozřejmě přichází vysoké venkovní teploty, při kterých je nejlepší skočit do bazénu a zchladit se. Bazény se využívají nejenom pro osvěžení v horkých letních dnech, ale také za účelem plavání čili sportování. Výrobou a montáž plastových bazénů a i dalších ostatních nádrží, se zabývá společnost ORYX-CZ s r.o. Působí v Břeclavi a na Jižní Moravě.


Nábytkové hrany ABS
Nábytkové hrany ABS

Každý jistě moc dobře známe problém s nábytkem. Nejvíce na nábytku trpí hrany, které se častým používáním mnohdy odlepují, drolí, lámou nebo roztřepují. Jakmile se takováto hrana ulomí nebo odštípne, vidíte pod ní nevzhledné dřevo, často v podobě jakési „překližky“, a snadno se to nedá opravit. Přilepením se vše ještě zviditelní a zkazí úplně. Ovšem s kvalitními nábytkovými hranami společnosti WIGO spol. s.r.o. se to nestane.


Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost
Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Bazén s kvalitním zastřešením je investice, která má mít dlouholetou životnost a zajistit veškeré praktické využití, bezpečnost a komfort pro celou rodinu. K tomu patří i dokonalý design. Pokud hledáte firmu, která bazény nejen vyrábí a prodává, ale také myslí na rodiny, firma Bazény Desjoyaux, s.r.o. je vám k dispozici.


Výroba bazénu s kompletním příslušenstvím
Výroba bazénu s kompletním příslušenstvím

Bazén je již běžným komfortem, který zdobí nejednu zahradu. Proto si zákazníci užívají nejen tento komfort, ale i možnosti, díky kterým si můžou vybrat bazén podle svých představ i s veškerým požadovaným příslušenstvím. O kompletní výrobu a servis v oblasti bazénů se prvotřídně postará firma A+M Borovnička.