Bezdrátové internetové připojení, poskytování internetu za výhodný ceny

M-SOFT, spol. s r.o.

Bezdrátové internetové připojení, poskytování internetu za výhodný ceny

M-SOFT, spol. s r.o.




Notebooky, počítačové sestavy, počítače včetně komponentů, software

Prodej počítačů od renomovaných výrobců ACCER, APPLE, ASUS, DELL, HP, LENOVO, FUJITSU, rovněž počítače a PC sestavy montované na přání zákazníka, PC pro kancelář, domácnost, střih videa, 2D a 3D aplikace, včetně veškerého PC příslušenství a komponentů, dále notebooky pro profesionální použití i pro méně náročné uživatele, designové notebooky, kvalitní přenosné počítače Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, Sony a Toshiba najdete v internetové nabídce e-shopu jihlavské firmy M-SOFT, spol. s r.o. Nejen hardware ale i operační systémy, kancelářské aplikace, servery, bezpečnostní, grafický a zálohovací software jsou součástí našeho internetového prodeje na shop.m-soft.cz.

Osobní PC typu All-in-one, M-SOFT, spol. s r.o. Jihlava

Počítačová technika, PC pro firmy i domácnosti, notebooky pro profesionály i běžné uživatele

U společnosti M-SOFT můžete počítat s komplexní nabídkou služeb. Od zakoupení kvalitních počítačů, notebooků, PC komponentů a příslušenství, přes instalaci počítačových zařízení, správu sítě, až po kompletní servis počítačové techniky. Navštivte náš e-shop a vybírejte PC do firem i domácností, notebooky pro profesionální použití s výdrží baterie 8 a více hodin, redukovanou hmotností pod 2 kg, wifi a bluetooth a modemem pro mobilní komunikaci. Náš internetový prodej nabízí i herní notebooky a velmi kvalitní mobilní počítače za velmi příznivou cenu, spolehlivých značek Dell, HP, Lenovo, Toshiba, Acer, Asus, Sony.

PC, notebooky Dell, HP, Lenovo, Toshiba, Acer, Asus od společnosti M-SOFT


Software grafický, bezpečnostní, zálohovací, operační systémy, kancelářské aplikace

Seznamte se s naší internetovou nabídkou operačních systémů OEM nebo krabicové verze a kancelářských aplikací pro podnikatele i domácnosti Microsoft, serverů DELL, HP Enterprise, LENOVO, MICROSOFT, bezpečnostním softwarem od AVG, KASPERSKY, grafickým softwarem COREL, PINACLE, ZONER SOFTWARE. Zakoupit si můžete i profesionální SW k zálohování, obnově dat od výrobce NONAME.

Software Microsoft, Corel, Pinacle, Zoner z e-shopu M-SOFT


PC komponenty, příslušenství k počítačům a notebookům

K počítačům Vám nabídneme komponenty – procesory AMD, Intel, paměti do PC a notebooků, základní desky pro AMD a Intel včetně příslušenství, disky pevné, externí, SSD a SAS disky, optické mechaniky externí, interní a záznamová média, grafické karty a TV tunery, skříně a zdroje. Z PC příslušenství naleznete v našem e-shopu reproduktory drátové i bezdrátové, sluchátka drátová, bezdrátová, sluchátka s mikrofonem, mikrofony, hands-free sady, web kamery, zvukové karty a procesory, kabely a adaptéry, myši, klávesnice, herní ovladače.

PC komponenty a příslušenství, M-SOFT, spol. s r.o. Jihlava



Internetové připojení

Internetové připojení

Komplexní internetové služby, internetová televize, bezdrátové připojení k internetu

Hardware, software

Hardware, software

Notebooky, počítačové sestavy, počítače včetně komponentů, software

EET

EET

Pokladní systémy, registrační pokladny a pokladní software pro EET