Lucie Štechová


Palackého 30, Jihlava 586 01

Maloobchod, prodej:
-dámského, pánského spodního prádla a plavek

Značek: Skiny, Schiesser, Calvin Klein, Diesel, Mustang, Guess, Obsessive, Frigo, Dim, Dolce&Gabbana, Esprit, Luna, Felina, Felina Conturelle, Anita, Follia, Andra, Bugatti, Morgenstern, Sunflair a Opera.

-každoročně u nás najdete největší výběr plavek v Jihlavě
-proškolený personál, který poradí se správným výběrem prádla v období těhotenství i kojení.

IČ: 75658232
DIČ: CZ8452094354
Okres: Jihlava
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Lucie Štechová

Www.pradloskiny.cz

Www.pradloskiny.cz

Prodej dámského,pánského spodního prádla a plavek značek : Skiny,Schiesser,Luna,Mustang,Esprit,Calvin Klein,Diesel,Dolce & Gabbana,Dim,Frigo,Fila,Felina,Anita,Sunflair,Opera a dalších... -Každoročně u nás najdete NEJVĚTŠÍ VÝBĚR PLAVEK v Jihlavě. -Máme proškolený personál,který Vám rád poradí se správným výběrem prádla v období těhotenství a kojení. -Rádi Vás přivítáme i na našich stránkách www.pradloskiny.czDalší produkty a služby
  • noční prádlo, prodej pánských slipů, dámská tílka, dámské kalhotky, dětská tílka, dětské kalhotky

M+M SDRUŽENÍ Rekonstrukce bytových jader Zlín

Související články
Spodní prádlo Felina - od odborníků s tradicí sahající až do roku 1885
Spodní prádlo Felina - od odborníků s tradicí sahající až do roku 1885

Spodní prádlo Felina je legendou, kterou zná každá žena. Společnost Felina se během 130 let dokázala probojovat na post globálně působící firmy v oblasti spodního prádla, která aktivně působí ve více než padesáti zemích. Co vše stojí za úspěchem této ikonické značky, pro kterou je typická prvotřídní výroba, nadstandardní materiály, pohodlí a smyslnost?


Výroba a prodej licenčního textilu pro děti
Výroba a prodej licenčního textilu pro děti

Věděli jste, že na výrobu a prodej textilu s potiskem známých postaviček je potřebná licence? Oblečení s potiskem je žádané hlavně u našich nejmenších a takové kousky se stávají jejich nejoblíbenějšími. Překvapte a potěšte i vy svoje děti a pořiďte jim oblečení s obrázky dle jejich přání. O vaše požadavky se následně postará výrobce a velkoobchod licenčního textilu Cartoon Mania, s.r.o.


Dětský ráj v centru Prostějova má na skladě vše, co potřebují miminka i maminky
Dětský ráj v centru Prostějova má na skladě vše, co potřebují miminka i maminky

Nakupování výbavičky pro očekávané miminko je milou povinností každé nastávající maminky. V Dětském ráji seženete kompletní výbavičku na jednom místě, za skvělé ceny a navíc si můžete nechat při výběru vhodných výrobků poradit od zkušenějších.


Buďte styloví, kupujte originální trička s licencí
Buďte styloví, kupujte originální trička s licencí

Všude kam se podíváte, vidíte ta stejně nudná trička. Bez nápadu, bez barev… Chcete být výjimeční a originální? Trička od společnosti Cartoon Mania budí pozornost díky svým pestrým barvám a hlavně díky nádherným a originálním potiskům, které vykouzlí úsměv na tváři každému, kdo se na vás podívá.