Jiří Remeš
ubytování Telč


Pokud hledáte ubytování ve městě Telč, které je zapsané na seznam kulturního dědictví UNESCO, neváhejte a zarezervujte si pokoj v Privátu Jiří Remeš. Tento penzion nabízí pohodlné a útulné pokoje s koupelnou, kuchyňkou, televizí a Wi-Fi. Můžete si vybrat z jednoho dvojlůžkového, trojlůžkového a čtyřlůžkového pokoje. Parkování uvnitř areálu je v ceně.

Penzion se nachází v klidné části Telče, jen pět minut chůze od historického centra města. Z okna svého pokoje budete mít nádherný výhled na starobylou architekturu a rybník. Součástí penzionu je také veliká zahrada s posezením u krbu, kde si můžete odpočinout a vychutnat si přírodu. Majitelé penzionu jsou příjemní, vstřícní a ochotní. Rádi vám poradí, co navštívit a kde se dobře najíst.

Telč je ideálním místem pro milovníky historie, kultury a přírody. Můžete si prohlédnout nádherný zámek s renesančním nádvořím, kostely, radnici a další památky. Můžete také navštívit muzea, galerie a divadla. Pokud máte rádi aktivní dovolenou, můžete si zajet na golfové hřiště, vyrazit na cyklostezku nebo se projít po turistických trasách.

Nečekejte a rezervujte si svůj pobyt v Privátu Jiří Remeš ještě dnes. Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v jednom z nejkrásnějších měst České republiky. Pro více informací navštivte web penzionu nebo zavolejte na telefonní číslo +420 723 290 851. Těšíme se na vás!

Katalog firem:

Penziony

,

Štítky:

penzion, zahrada, krb, rybník, parkování

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Jiří Remeš ubytování Telč
WEBOVÁ STRÁNKA
Jiří Remeš
www.privat-telc.cz
Adresa

Adresa

Oldřichovo náměstí 25
Telč 588 56

j.remes@email.cz
+420 728 766 224


Najdete nás také zde:

ARES
captcha