LAGUS s.r.o.

CZKSpojovací materiál

Spojovací materiál

Nestandardní spojovací materiál pro automobilový a stavební průmysl

Díly tvářené za studena

Díly tvářené za studena

Výroba dílů tvářených za studena, soustružené a frézované díly

Mikrošrouby

Mikrošrouby

Výroba mikrošroubů – nejmenších součástek pro bezpečné spojování


Šrouby

Česká firma LAGUS s.r.o., jež sídlí v Jihlavě se zabývá výrobou speciálních spojovacích materiálu, šroubů, matic, klipů, podložek a také provádí tváření za studena.

Soustředíme se především na vysokou kvalitu našich výrobků, které splňují požadované normy VDA a ISO TS 16949, ale také dodržují požadavek nízké ceny.

Naše výrobky dodáváme po České republice, ale také do renomovaných světových firem v Rakousku, Německu, Francii nebo Itálii. Spojovací materiál vyrábíme jak pro automobilový a strojní průmysl, tak pro stavebnictví. Rovněž jsme schopni vyrobit spojovací materiál podle požadavků klienta.

Mezi spojovací materiál, který jsme schopni vyrobit i v nadstandardním provedení patří:

- matice
- šrouby
- nýty
- závitové tyče
- závlačky
- podložky
- vruty
- kolíky
- pojistné kroužky
- péra
- klínová ocel
- šrouby do plechu
- mikrošrouby
- nýtovací matice a mnohé jiné

Dlouholeté zkušenosti máme s obráběním mosazi, hliníku, plastu a ocelí všech tříd i nerezových. Povrchové úpravy zajišťujeme dle požadavků norem VW, BMW, Fiat, Ford, General Motors, PSA, Hella, Koito, Automotive Lighting, a dalších.
Veškeré výrobní procesy a dávkování jsou pečlivě kontrolovány. Všechny díly jsou vzorkovány s materiálovou atestací a atesty o provedené povrchové úpravě.

Provádíme i tváření za studena. Tato výroba je výhodná především proto, že lze vyrobit velký počet kusů najednou, a tím dochází k úspoře materiálu. Mezi další výhody pak patří například vynikající reprodukovatelnost a tuhost, tvrdost a pevnost materiálu. Práce s tím spojené zadáváme zahraničním firmám, které mají lepší a především levnější dostupnost materiálu. Mezi tyto odborné a kvalifikované firmy patří například firmy z zemí Ameriky, Turecka či Číny.

Jsme specialisté na spojovací materiál, tváření za studena a naší prioritou je vysoká kvalita výrobků za nízkou cenu.


Katalog firem:    

Obráběčské, soustružnické a frézařské práce

,  

Spojovací materiál

,  
Štítky:

nestandardní spojovací materiál, výroba šrouby, matice, klipy, podložky, tváření za studena