KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.


Starohradská 47, Polička 572 01
Česká nástrojárna a lisovna plastů

Výroba, opravy a servis:
- vstřikovací formy na lisování plastů do hmotnosti formy
- vyfukovací formy na lisování plastů do objemu výlisku
- výroba konstrukce 2K forem

Lisování:
- vstřikované výlisky z termoplastů na lisech značek ARBURG, ENGEL, KRAUS MAFFEI

- Analýza MOLDFLOW

Návrh, konstrukce a výroba forem je podpořena moderními 2D a 3D CAD/CAM systémy (OneSpace Designer
Drafting (ME10), OneSpace Designer Modeling (SolidDesigner), Catia, Solid Cam, Surfcam, Euclid Machinist, Euclid Drafter, Cadmould RapidMesh) a vyspělými technologiemi jako je například:

- EDM - elektroerozivní hloubení (DIETER HANSEN, INGERSOLL HANSEN, AGIE)
- drátové řezání MIKINO, MITSUBISHI
- vysokorychlostní frézování MIKRON, CNC obráběcí stroje
- vysokorychlostní frézování, Harmle HSC - 5 os.(frézování).

Dbáme na kontrolu kvality, jež je prověřována moderními 3D měřícími stroji od firmy WENZEL.
Ke každé formě je vystaven měrový protokol dle norem VDA.

Systém řízení jakosti v naší firmě je certifikován dle mezinárodní normy ISO 9001:2000 společností SQS pro všechny výrobní činnosti. ISO 14001

Lisovna plastů je certifikována ISO/TS 16949:2002.

Výroba je zaměřena na technické výlisky z oblasti automobilového, průmyslu, elektrotechnického průmyslu, kosmetiky a zdravotní a techniky.

Po celém světě hledáme přímé kontakty s firmami, které mají zájem o výše zmíněné produkty.

Nabízíme vysokou kvalitu, plnění termínů a korektní jednání.

REFERENCE:
- BOSCH
- CONTINENTAL
- WOCO
- SEAQUIST
- FORTE
- Q, A.RAYMOND
- SCHNEIDEK
- ALCOA
- FLEXTRONICS
- XEROX
- STANLEY
- WIREMOLD
- STEINEL
- SCHWAN STABILO

Produkty
  • služby nástrojárny, výroba přípravků, soustružení na CNC soustruhu, klasické kovoobrábění, výroba forem a nástrojů
  • kulaté plastové tyče, duté plastové tyče, plastové desky, ploché plastové tyče, plastové tabule, plastové fólie, lisované plasty, vstřikované plasty

Akvaristika a chovatelské potřeby Planá, specializujeme se na akvaristiku a akvarijní ryby.

Akvaristika a chovatelské potřeby Planá, specializujeme se na akvaristiku a akvarijní ryby

Ubytování v penzionu Folbr okres Příbram, ubytování pro hosty s pejsky, WiFi zdarma, snídaně.

Ubytování v penzionu Folbr okres Příbram, ubytování pro hosty s pejsky, WiFi zdarma, snídaně

Související články
Se Znojemskými strojírnami do oblak

ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.

Se Znojemskými strojírnami do oblak

Když se vracím ze světa domů letadlem Airbus, vždy se dotknu při nastupování zárubní dveří tohoto stroje. Není to náhoda, mám hned lepší pocit, protože vím, že tato součást byla vyrobena ve Znojmě a jsem tím pádem o kus blíže k domovu. Znojemské strojírny jsou totiž dodavatelem dílů pro obřího výrobce letadel Airbus. Tato významná strojírenská firma slaví v těchto dnech pětadvacet let svého trvání a má se čím pochlubit.


Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality

STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.

Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality

Sháníte transformátory, převodovky, technické plasty, filtrační prvky a podobně? Obraťte se na nás. Firma STAPI – Stanislav Pípal, s.r.o., nabízí kvalitní a precizně zpracované produkty z oblasti plastů, filtrace, transformátorů, ložisek, převodovek a dalších výrobků.


Vstřikování plastů, výroba plastových výlisků a vstřikovacích forem

INCOT PLASTIC s.r.o. - vstřikování a lisování plastů

Vstřikování plastů, výroba plastových výlisků a vstřikovacích forem

Plastové výlisky a vstřikovací formy patří k nejčastějším výrobkům v nábytkářském, dopravním, stavebnickém a dalším průmyslu. Široký sortiment plastových produktů pro různá odvětví a podle vašich požadavků vyrábí firma INCOT – vstřikování plastů.


Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

LUNA PLAST a.s.

Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Představujeme Vám bezešvé trubkové oblouky, novinku pro rok 2018 v sortimentu českého výrobce PE plastových trubek, společnosti LUNA PLAST a.s. K jejich výrobě firma přistoupila, aby uspokojila poptávky svých současných odběratelů.


Firemní články
Výroba vstřikovacích forem návrh a design forem pro vstřikování plastů

Výroba vstřikovacích forem návrh a design forem pro vstřikování plastů

Společnost KOH-I-NOOR Ponas je předním výrobcem vstřikovacích forem v České republice. Vyrábíme vstřikovací formy, vyfukovací formy, lisujeme plasty, zajišťujeme návrh, výkresovou dokumentaci a testování forem pro vstřikování a vyfukování plastů. Společnost disponuje nejnovějšími technologiemi pro návrh výrobu a testování vstřikovacích forem. Naše nástrojárna pro výrobu forem pro tváření plastů se řadí k nejlépe vybaveným pracovištím v ČR. Ve výrobě používáme nejnovější strojní vybavení jako je například 5-osé frézování, HSC frézování. Jsme schopni vyrobit vstřikovací formy etážové, dále vyrábíme vstřikovací formy tandemové, 2K formy a mnohonásobné formy. Jako první firma v České republice diponujeme softwarovým vybavením k testování navržených vstřikovacích forem pro zákazníka. Jsme držiteli certifikátů ISO 9001:2000, ISO/TS 16949:2002, dále revize systému řízení ISO 9001:2008 a ISO/TS 16949:2009 s platností do října roku 2013


Formy pro vyfukování plastů, vstřikování plastů, tváření plastů

Formy pro vyfukování plastů, vstřikování plastů, tváření plastů

Formy pro vyfukování plastů, vstřikování plastu, tváření plastů Naše firma KOH-I-NOOR PONAS s.r.o. se specializuje na konstrukce a výrobu vstřikovacích a vyfukovacích forem pro lisování plastových dílů. Výroba forem je určena především pro obalový, automobilový a elektrotechnický průmysl, kosmetiku a zdravotní techniku. - výroba forem pro vyfukování plastů - výroba forem pro vstřikování plastů - tváření plastů


Nástrojárna, výroba forem pro vstřikování  plastů

Nástrojárna, výroba forem pro vstřikování plastů

Naše firma KOH-I-NOOR PONAS s.r.o. je česká nástrojárna zabývající se lisování plastů. Vyrábíme, opravujeme a servisujeme: - vstřikovací formy na lisování plastů - vyfukovací formy na lisování plastů - výroba konstrukce 2K forem - etážové formy - tandemové formy - mnohonásobné formy Výrobu zajišťujme pomocí moderních technologií, jako jsou HSC frézování, 5osé frézování, moderní software aj.


Plasty - prodej nevyužitých zásob granulátů s atesty

Plasty - prodej nevyužitých zásob granulátů s atesty

01) Arnite TV4 264SN F8.04.82 bílá RAL9001 - 5700 kg 02) Cycolac X37 natur - 50 kg 03) Cycoloy C2800 bílá - 150 kg 04) Cycoloy C2800 oranžový - 100 kg 05) Delrin 500 PBK 402 černá - 100 kg 06) Forsan 548 červená - 75 kg 07) Labelon AIS bílá - 150 kg 08) Luran 378 čirý - 50 kg 09) Luran S778T černá - 575 kg 10) Niretan natur - 50 kg 11) Oromid CS černá - 100 kg 12) Scanamid B120F černá - 375 kg 13) Schuladur PCR GF 30 černá - 50 kg 14) Starex ABS HR-03070F černá - 200 kg 15) Starex HF 06601 K2007 černá - 4600 kg 16) Starflam G25GFU9Z22/9/0250 šedý - 1000 kg 17) Technyl A218V30 černá - 450 kg 18) Toyolac 700L-314R142 červená - 4150 kg 19) Ultradur B4300G6 černá - 275 kg 20) Ultramid A3WG7 černá - 2275 kg 21) Ultramid A3WGM53 černá - 4225 kg 22) Hostaform C9021 GV1/30 černá - 850 kg 23) Celanex 2302 GV1/45 10/0907 černá - 925 kg cena dohodou


Nástrojárna lisovna plastů vstřikovací formy Polička Svitavy

Nástrojárna lisovna plastů vstřikovací formy Polička Svitavy

Naše firma KOH-I-NOOR PONAS s.r.o. se zabývá konstrukcí a výrobou vstřikovacích a vyfukovacích forem pro lisování plastových dílů a výrobou výlisků použitím technologie vstřikování termoplastů. - vstřikovací formy - vyfukovací formy - lisování plastů - CAD, CAM - frézování - broušení - drátořezání - vrtání - soustružení.