MINERVA BOSKOVICE, a.s.

CZKVýrobce průmyslových šicích strojů

Společnost Minerva Boskovice, a.s. se řadí mezi špičkové výrobce průmyslových šicích strojů. Vyrábíme jednojehlové a dvoujehlové průmyslové šicí stroje vysoké kvality s dvounitným vázaným stehem s přímým pohonem DA Direct Drive. Zajišťujeme prodej a servis sloupových i plochých šicích strojů. Tyto stroje jsou vhodné pro šití obuvi, galanterie, kůže a kožených materiálů nebo čalounění. Typickým šitým materiálem je useň (přírodní nebo umělá), dále jsou vhodné pro šití obuvnických textilií. K našim strojům dodáváme veškeré náhradní díly a zajišťujeme také pozáruční servis.

Výroba, prodej, servis:
- průmyslové šicí stroje
- sloupové šicí stroje: jednojehlové nebo dvoujehlové sloupové šicí stroje s dvojitým vázaným stehem, s integrovanými přímým pohonem a programovatelnými seřiditelnými prvky pro šití obuvi
- ploché šicí stroje: jednojehlové nebo dvoujehlové stroje s dvojitým vázaným stehem ke zpracování mimořádně jemných materiálů v lehkém až středně těžkém oboru použití
- šicí stroje s klikatým stehem: pro šití středně těžkých materiálů
- jednojehlové ramenové šicí stroje pro univerzální použití
- speciální šicí stroje.

Dodáváme stroje firmám renomovaných značek jako např. BAŤA, ADIDAS, RIEKER, GABOR, RICOSTA, MEINDL a další. Majoritním akcionářem je německá společnost Dürkopp Adler AG Bielefeld.
Dbáme na kvalitu našich strojů, přizpůsobujeme se konkrétním požadavkům zákazníků a nabízíme prvotřídní šicí techniku. Sídlíme na adrese Sokolská 1318/60, Boskovice.


Katalog firem:    

Stroje pro textilní a kožedělný průmysl

,  
Štítky:

výroba průmyslové šicí stroje, sloupové šicí stroje, Boskovice, ploché šicí stroje, servis, prodej