MINERVA BOSKOVICE, a.s.


Společnost Minerva Boskovice, a.s. se řadí mezi špičkové výrobce průmyslových šicích strojů. Vyrábíme jednojehlové a dvoujehlové průmyslové šicí stroje vysoké kvality s dvounitným vázaným stehem s přímým pohonem DA Direct Drive. Zajišťujeme prodej a servis sloupových i plochých šicích strojů. Tyto stroje jsou vhodné pro šití obuvi, galanterie, kůže a kožených materiálů nebo čalounění. Typickým šitým materiálem je useň (přírodní nebo umělá), dále jsou vhodné pro šití obuvnických textilií. K našim strojům dodáváme veškeré náhradní díly a zajišťujeme také pozáruční servis.

Výroba, prodej, servis:
- průmyslové šicí stroje
- sloupové šicí stroje: jednojehlové nebo dvoujehlové sloupové šicí stroje s dvojitým vázaným stehem, s integrovanými přímým pohonem a programovatelnými seřiditelnými prvky pro šití obuvi
- ploché šicí stroje: jednojehlové nebo dvoujehlové stroje s dvojitým vázaným stehem ke zpracování mimořádně jemných materiálů v lehkém až středně těžkém oboru použití
- šicí stroje s klikatým stehem: pro šití středně těžkých materiálů
- jednojehlové ramenové šicí stroje pro univerzální použití
- speciální šicí stroje.

Dodáváme stroje firmám renomovaných značek jako např. BAŤA, ADIDAS, RIEKER, GABOR, RICOSTA, MEINDL a další. Majoritním akcionářem je německá společnost Dürkopp Adler AG Bielefeld.
Dbáme na kvalitu našich strojů, přizpůsobujeme se konkrétním požadavkům zákazníků a nabízíme prvotřídní šicí techniku. Sídlíme na adrese Sokolská 1318/60, Boskovice.

Štítky:

výroba průmyslové šicí stroje, sloupové šicí stroje, Boskovice, ploché šicí stroje, servis, prodej

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Průmyslové šicí stroje pro šití obuvi, výrobu kožené galanterie, sloupové šicí stroje

Průmyslové šicí stroje pro šití obuvi, výrobu kožené galanterie, sloupové šicí stroje
Jednojehlové a dvoujehlové sloupové a ploché šicí stroje té nejvyšší kvality výhodně pořídíte u prosperující společnosti s velkým inovačním potenciálem MINERVA BOSKOVICE, a.s.

Speciální průmyslové šicí stroje pro zpracování kůže – výroba, prodej, servis

Speciální průmyslové šicí stroje pro zpracování kůže – výroba, prodej, servis
Výrobu, prodej a servis speciálních průmyslových šicích strojů pro zpracování kůže zajišťuje společnost MINERVA BOSKOVICE, a.s. MINERVA, to jsou šicí stroje, na které se můžete spolehnout.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MINERVA BOSKOVICE, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
MINERVA BOSKOVICE, a.s.
www.minerva-boskovice.com
Adresa

Adresa

Sokolská 1318/60
Boskovice 680 01

sales@minerva-boskovice.com
+420 516 494 211


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha