GMC-měřicí technika, s.r.o.


Fügnerova 1a, Blansko 678 01
Obchodní zástupce firem:
-Gossen Metrawatt GmbH-Norimberk, SRN
-CAMILLE BAUER AG, Švýcarsko
-a.eberle GmbH-Norimberk, SRN
-microSYST GmbH-Weiden, SRN
-GILGEN MULLER @ WEIGERT. GmbH-Norimberk, SRN
-RAYTECH, Švýcarsko: měřící přístroje pro vysokonapěťové transformátory.

Prodej výrobků měřicí a regulační techniky:
-GOSSEN-METRAWATT
-CAMILLE BAUER
-a.eberle
-microSYST
-Gilgen MULLER WEIGERT.

Velkoobchod, maloobchod:
-analogové a číslicové měřicí přístroje
-elektromagnetické, magnetoelektrické, bimetalové přístroje
-proudové transformátory, bočníky
-převodníky elektrických veličin
-liniové a bodové zapisovače
-obrazovkové videozapisovače
-systém řízení spotřeby
energie-energetický management
-regulátory teploty
-hlásiče mezních hodnot
-ukazatele polohy sepnutí
-převodníky úhlu natočení a polohy
-programovatelné převodníky
elektrických veličin a teploty
-programovatelné převodníky teploty do hlavic
-sloupcové indikátory
-rozváděčové přístroje
-programovatelné regulátory
-programovatelné kalibrátory
-programovatelné regulátory přepínačů odboček transformátorů
-regulátory napětí
-systémy pro vyhledávání zemních spojení
-převodníky procesních veličin
-galvanické oddělovací členy
-analogové, digitální, programovatelné regulátory
-programovatelné regulátory zhášecích tlumivek (Petersenovy cívky)
-kalibrátory
-elektroměry
-grafické tiskárny
-přístroje pro automatizaci procesů
-analyzátory elektrické sítě
-velkoplošné zobrazovací prvky a panely
-přístroje s interface LONWORKS, PROFIBUS, ASI, MODBUS, ETHERNET
-přístroje do prostředí s nebezpečím výbuchu EX
-měřící přístroje
-multimetry
-přenosné multimetry a kalibrátory
-napájecí zdroje KONSTANTER, programovatelné
-elektronické zátěže
-zkušební a revizní přenosné přístroje
-přístroje pro zkoušení a revizi lékařských zařízení
-přístroje pro analýzu a měření kvality sítě
-měření rušení a poruch elektrické sítě.

Partner na Slovensku:
-ROTEX ELEKTRO, s.r.o.
SNP 77, 91601 Stará Turá
tel., fax: 00421-32-7762785, 7762786
mobil: 00421-908711491
e-mail:rotex@rotex.sk, marko@rotex.sk
www.rotex.sk
-zkušební přístroje
-revizní přístroje
-klešťové měřící přístroje.

Produkty
  • snímače teploty, měření vodivosti, regulátory a tlakoměry, servomotory a čidla, montáž měřidel


Související články
Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Thermoquell CZ s.r.o.

Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Společnost Thermoquell CZ s.r.o., nabízí celou řadu komponentů pro rozvody vody, topení a plynu. Ucelený sortiment zahrnuje úsporná oběhová čerpadla pro vytápění, kvalitní armatury a potrubní ocelové díly, běžné i atypické ventily a regulátory tlaku včetně měřící techniky zahrnující teploměry a manometry. A to není zdaleka vše. Potřebujete sehnat také kotel nebo radiátory? V tom případě zde nakoupíte kondenzační kotle Veismann, radiátory a veškeré komponenty pro otopné systémy.


Měření a modelování hluku, akustické studie

Greif-akustika, s.r.o.

Měření a modelování hluku, akustické studie

Máte zájem konzultovat, změřit i snížit celkový hluk? Důležité je identifikovat zdroj hluku, analyzovat problém a následně připravit strategii a odborné řešení, které má za účel vytvořit individuální opatření. Na to však nebudete sami, protože svoje zkušenosti a odbornost vám poskytne společnost Greif-akustika, s.r.o. se sídlem v Praze.


Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL

FERRUM s.r.o.

Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL

Rychlá nedestruktivní analýza chemického složení kovových materiálů a slitin se používá v mnoha odvětvích a má široké uplatnění. Moderní spektrometry, mezi které patří např. model DELTA PROFESSINAL, se pyšní snadnou obsluhou a přesným vyhodnocením analýzy prakticky jakéhokoliv materiálu. Spektrometr je však velmi drahý, proto se jeho pořízení obvykle nevyplatí. Využijte služeb společnosti FERRUM s.r.o., která tímto spektrometrem disponuje a poskytuje měření.


Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group spol. s r.o.

Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.


Firemní články
Měřící a regulační technika Blansko

Měřící a regulační technika Blansko

Pokud potřebujete prodejce měřící a regulační techniky v Blansku, pak neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost GMC-měřicí technika, s.r.o., působí v Blansku a zaměřuje se na dodávky měřicí a regulační techniky od velmi významných firem jako GMC-I Messtechnik GmbH (Gossen-Metrawatt), Německo, Camille Bauer,AG, Švýcarsko, A.Eberle GmbH & Co. KG, Německo, microSYST Systemelektronic GmbH, Německo, Gilgen Müller & Weigert GmbH, Německo a Raytech GmbH, Švýcarsko. Sortiment, který dodáváme zahrnuje škálu měřicí a řídicí techniky jak pro výrobce a distributory elektrické energie, tak pro spotřebitele elektrické a jiných energií, výrobce elektrických a jiných zařízení,využívající tuto techniku. Prodáváme analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje, měřicí přístroje pro zkušebnictví a revizní činnost, klasické a programovatelné převodníky elektrických veličin, převodníky pro automatizaci procesů a další. Neváhejte a obraťte se na nás. Další informace a sortiment měřící a regulační techniky najdete na našich webových stránkách.


Analogové a digitální rozváděčové přístroje Blansko

Analogové a digitální rozváděčové přístroje Blansko

Sháníte-li firmu, která se zabývá dodávkou analogových a digitálních rozváděčových přístrojů, pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma GMC-měřicí technika, s.r.o., působí v Blansku a mimo jiné dodává i nejrozšířenější program elektronických a analogových měřicích přístrojů. Vše v nejvyšší jakosti, kterou od precizních měřicích přístrojů čekáte. Škála nových výrobků je důkladně přizpůsobena požadavkům měřicí a zobrazovací techniky, designu zařízení i montážní technice. Rozváděčové měřicí přístroje Gilgen-Müller & Weigert splňují bez omezení evropské požadavky směrnice pro elektromagnetickou kompatibilitu. Zaručujeme výrobky vysoké kvality, která je stále kontrolována přísným systémem zajišťování jakosti. Neváhejte a kontaktujte nás, věříme, že budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Zkušební přístroje pro vysokonapěťové transformátory Blansko

Zkušební přístroje pro vysokonapěťové transformátory Blansko

Pokud potřebujete zakoupit zkušební přístroje pro vysokonapěťové transformátory, pak neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost GMC-měřicí technika, s.r.o., má sídlo v Blansku a zaměřuje se na velkoobchodní i maloobchodní prodej zkušebních přístrojů pro vysokonapěťové transformátory. Na výběr jsou tyto zkušební přístroje: TR-Junior – jedná se o jednofázový měřicí přístroj pro měření převodu transformátorů. TR-Spy Mark II – je to automatický třífázový přístroj určený pro měření převodu transformátorů. Micro Junior 2 - přenosný automatický mikro?metr do 10A. Micro Centurion II - Mikro?etr do 200A sloužící k měření přechodných odporů u výkonových spínačů a přívodů. WR50-2 - měřicí přístroj odporu vinutí do 50A, dvoukanálový. WR50-R3 - měřicí přístroj odporu vinutí do 50A, tříkanálový. Můžete nás navštívit v Blansku na ulici Fügnerova 1a. Věříme, že s námi budete spokojeni. Více informací o přístrojích najdete na webových stránkách naší firmy.


Měřicí a regulační technika od renomovaných firem | Blansko

Měřicí a regulační technika od renomovaných firem | Blansko

Sháníte dodavatele měřící a regulační techniky? Pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost GMC-měřicí technika, s.r.o., sídlí v Blansku, naší činností je prodej měřící a regulační techniky od renomovaných významných zahraničních firem. V našem sortimentu najdete analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje, měřicí přístroje pro zkušebnictví a revizní činnost, klasické a programovatelné převodníky elektrických veličin, převodníky pro automatizaci procesů, univerzální regulátory a regulátory teploty, liniové, bodové a obrazovkové zapisovače, systémy pro řízení spotřeby energie, měření kvality energie a další. Pro více informací o zboží nás neváhejte kontaktovat. Více informací najdete na webových stránkách.


Multimetr METRAHit ULTRA BT

Multimetr METRAHit ULTRA BT

GMC-měřicí technika, s.r.o. nabízí vysoce přesný digitální multimetr s rozhraním BT. Multimetr: •trojnásobný displej s rozlišením ± 310 000 digitů •základní odchylka měření +/- (0,02% z měřené hodnoty + 20 digitů) •napětí 1 µV - 600 VDC a TRMS 10 µV - 600 VAC/AC+DC (15Hz - 100kHz) •proud 1 nA -10 ADC a TRMS 10 nA - 10 AAC/AC+DC (15 Hz - 10 kHz) •odpor 1 m? - 30 M? •frekvence 0,001 Hz -1 MHz •kapacita 1 pF - 3 mF •teplota °C/°F, Pt100, Pt1000, TC Typ K -270 ... +1372 oC •automatická/manuální volba rozsahu, funkce MIN, MAX a DATA •integrovaná paměť na cca 300 000 hodnot, vzorkování 10ms ... 9h •IR datové rozhraní •CAT IV @ 300V nebo CAT III @ 600V dle IEC 61010-1 •podsvětlený displej •DAkkS - kalibrační certifikát •integrované BlueTooth rozhraní + Android aplikace pro tablety a chytré telefony. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši provozovnu v Blansku na ulici Fügnerova 1a.


Prodej revizních přístrojů Blansko

Prodej revizních přístrojů Blansko

Společnost GMC-měřicí technika, s.r.o. se sídlem v Blansku se zabývá velkoobchodním i maloobchodním prodejem revizních přístrojů. Revizní přístroje k prodeji: -revize instalací -revize spotřebičů -měření izolačního odporu -měření zemních odporů -zkoušečky. V prodeji revizní přístroje od výrobců GMC-I Messtechnik a GMW. Samozřejmostí je prodej příslušenství ke všem revizním přístrojům. Více informací a kompletní nabídku revizních přístrojů naleznete na webových stránkách nebo navštivte naši provozovnu v Blansku na ulici Fügnerova.


Měřicí převodníky SINEAX DM5S

Měřicí převodníky SINEAX DM5S

Naše společnost GMC-měřicí technika, s.r.o. sídlící v Blansku Vám nabízí měřicí převodníky SINEAX DM5S. Měřící převodník SINEAX DM5S je prvním přístrojem nové generace programovatelných univerzálních měřicích přístrojů pro silnoproudé sítě. Je to klasický převodník s vysokou přesností. Vlastnosti převodníku SINEAX DM5S: -snímání stavu sítě ve třídě 0, 2% -užití pro libovolné druhy sítí -nepřetržité měření vstupních signálů -konfigurace bez napájecího napětí přes USB -měřicí úlohy a rozsahy lze snadno měnit na přístroji -4 analogové výstupy ±20mA -volitelné rozhraní Modbus/RTU -jednoduché uvedení do provozu. Více informací a kompletní sortiment zboží společnosti naleznete na webových stránkách


Měřící technika Blansko

Měřící technika Blansko

Měřící technika. Společnost GMC-měřicí technika, s.r.o., sídlící v Blansku, se zabývá velkoobchodním i maloobchodním prodejem měřicí techniky. Nabízíme měřící techniku od firem jako GMC-I Messtechnik GmbH (Gossen-Metrawatt), Německo, Camille Bauer, AG, Švýcarsko, A.Eberle GmbH & Co. KG, Německo, microSYST Systemelektronic GmbH, Německo, Gilgen Müller & Weigert GmbH, Německo a Raytech GmbH, Švýcarsko. Dodávaný sortiment zahrnuje měřicí techniku pro výrobce a distributory elektrické energie, pro spotřebitele elektrické a jiných energií, výrobce elektrických a dalších zařízení, které tuto techniku využívají. Měřící technika: -GOSSEN-METRAWATT -CAMILLE BAUER -a.eberle -microSYST -Gilgen MULLER WEIGERT. Více informací a kompletní nabídku měřící techniky naleznete na webových stránkách.


Další generace měřicích převodníků SINEAX DM5S

Další generace měřicích převodníků SINEAX DM5S

Společnost GMC-měřicí technika, s.r.o. se sídlem v Blansku nabízí měřicí převodníky SINEAX DM5S. SINEAX DM5S je prvním přístrojem nové generace programovatelných univerzálních měřicích přístrojů pro silnoproudé sítě: klasický převodník s vysokou přesností, vhodný pro sledovací úlohy a modernizaci v distribuci energie a v průmyslu. Vlastnosti SINEAX DM5S: • snímání stavu sítě ve třídě 0,2% • elektroměry (0.5S) s až 16 tarify • použití pro libovolné druhy sítí • nepřetržité měření vstupních signálů • konfigurace bez napájecího napětí přes USB • měřicí úlohy a rozsahy lze snadno měnit na přístroji • až 4 analogové výstupy ±20mA • volitelné rozhraní Modbus/RTU • jednoduché uvedení do provozu díky servisním. Více informací a kompletní sortiment zboží společnosti naleznete na webových stránkách.


Revizní přístroje, Blansko

Revizní přístroje, Blansko

Blanenská společnost GMC-měřicí technika, s.r.o. se zabývá prodejem měřící a regulační techniky, revizních přístrojů. Revizní přístroje: -revize instalací -revize spotřebičů -měření izolačního odporu -měření zemních odporů -zkoušečky. V prodeji revizní přístroje od výrobců GMC-I Messtechnik a GMW. Ke všem revizním přístrojům máme v prodeji také příslušenství.


Digitální luxmetr třídy B MAVOLUX 5032 B USB

Digitální luxmetr třídy B MAVOLUX 5032 B USB

Precizní přístroj pro měření intenzity osvětlení (Lux nebo footcandle). Široký rozsah použití: měření osvětlení pracovišť a veřejných budov, kontrola pouličního osvětlení, zajištění kvality při výrobě světelných zdrojů, nepostradatelný pomocník pro světelné designéry a architekty, klasifikován dle norem DIN 5032-7 a CIE no. 69. Měření jasu (cd/m2 nebo fL) probíhá pomocí předsádky (volitelné příslušenství). K dispozici jsou velké měřicí rozsahy, vysoké rozlišení, kosinová korekce pro šikmo dopadající světlo. Interní paměť je na 100 naměřených hodnot. Přístroj nabízí USB rozhraní.


Tester defibrilátorů Seculife DF+

Tester defibrilátorů Seculife DF+

Tester defibrilátorů: - dvoufázové měření energie - jednoduchá obsluha - plně kompatibilní s AED - zobrazeni průběhů defibrilátru na displeji - přehledné menu pro nastavení všech parametrů - jednofázová a dvoufázová kompatibilita - kapacita 5000 V, 1000 J - kardioverze - meření zpoždění - měření času nabíjení - ukládaní a přehravání průběhů - 10 univerzálních EKG konektorů - 25-pĺová konektor Centronics pro připojení tiskárny - napájení 2 x 9 V baterie - ukazatel stavu baterie - možnost ovládání všech funkcí přes RS-232 - snadná aktualizace programového vybavení - 26 volitelných interních zátěží - úplná pulzní analýza - test citlivosti požadovaného výkonu - test refrakce - 50/60 Hz interferenční testovací signály - vstup pro ochranu kardiostimulátoru - interní paměť na 50 průběhů


Univerzální měřicí jednotka pro silnoproudé veličiny SINEAX CAM

Univerzální měřicí jednotka pro silnoproudé veličiny SINEAX CAM

SINEAX CAM je koncipován pro měření v elektrických rozvodných sítích nebo průmyslových zařízeních. Díky své modulární konstrukci se dá optimálně přizpůsobit jednotlivým aplikacím a informačním potřebám. Výkonný měřicí systém může zjišťovat aktuální stav sítě, dodatečné zatížení nelineárními spotřebiči a celkové vytížení napájecího systému. Nepřetržité měření navíc zaručuje, že bude spolehlivě zjištěna každá změna v síti a zohledněna v naměřených datech a při ukládání extrémních hodnot. Základní přesnost činí 0,1% (U, I) příp. 0,2% pro jiné veličiny. Díky programovatelné periodě měření a vysoké vzorkovací frekvenci je přístroj vhodný i pro pořizování speciálních vstupních signálů s proměnným intervalem měření (např. celovlnné řídicí jednotky), změněným sinusovým průběhem (např. fázové řídicí jednotky) nebo silným zkreslením. V/V interface dodávaný jako zvláštní příslušenství lze individuálně přizpůsobit všem potřebám. K dispozici jsou až 4 skupiny svorek, jimž lze vždy přiřadit jednu z pěti možných funkcí.


Digitální přístroj pro měření izolací METRISO G1000+

Digitální přístroj pro měření izolací METRISO G1000+

Digitální přístroj pro měření izolací METRISO G1000+ lze použít pro: měření izolačního odporu do 200 GΩ, fixní měřicí napětí 50V, 100V, 250V, 500V, 1000V, volitelné měřicí napětí a postupně narůstající 50V .. 1000V, měření polarizačních indexů PI/DAR, měření nízkoohmových odporů 0,01Ω až 10Ω, měření napětí do 1000V. Dále má přístroj robustní pouzdro, grafický modře podsvětlený displej a DKD kalibrační certifikát.


Programovatelný multifunkční převodník SINEAX V604s

Programovatelný multifunkční převodník SINEAX V604s

Přístroj SINEAX V604s je multifunkční převodník s uchycením na DIN lištu s následujícími charakteristikami: Měření stejnosměrného napětí,stejnosměrného proudu,teploty (RTD,TC)a odporu. Připojení senzoru bez externích spojek. 2 vstupy (například pro senzorovou redundanci nebo diferenční zapojení). 2 výstupy (U a/nebo I). 2 vstupy lze vzájemně spojit a přidělit ke 2 výstupům, což umožní kalkulaci a monitoring senzorů (například plán údržby senzorů). Systémové funkce: komunikace prostřednictvím rozhraní Modbus. Volně programovatelné relé, např.pro signalizaci mezí nebo alarmu.AC/DC širokopásmový napájecí zdroj. Vysoce kvalitní násuvné šroubové svorky. Všechna nastavení přístroje lze pomocí PC softwaru přizpůsobit měřicí úloze. Software slouží také k vizualizaci, uvedení do provozu a servisu.


Tester elektrických spotřebičů TG basic 1

Tester elektrických spotřebičů TG basic 1

Tester elektrických spotřebičů TG basic 1 Přístrojem lze provádět měření odporu ochraného vodiče, izolačního odporu, náhradního unikajícího proudu, síťového napětí (L-N, L-PE, N-PE) Další vlastnosti: intuitivní ovládání automatická kompenzace měřicího vedení přehledný a dobře čitelný displej testování šňůr s přístrojovým konektorem (PC kabel) funkce automatického vypnutí bateriové napájení (6 x AA)


Síťový analyzátor PowerVisa MAVOWATT 30

Síťový analyzátor PowerVisa MAVOWATT 30

Parametry přístroje: •analýza energie, výkonu a rušení sítě •harmonická analýza dle EN 61000-4-7 •analýza kvality sítě dle EN 50160 •analýza mihotání (flickering) •4 napěťové (diferenciální) a 4 proudové kanály •4GB CF karta pro ukládání dat součástí dodávky •napájení (nabíjení) síťovým adaptérem •vestavěné akumulátory, cca 3 h provozu


Energy Control System z Blanska

Energy Control System z Blanska

SMARTCONTROL spojuje pořizování energetických dat,příp.dat o spotřebě pro různá média s funkcemi řízení zatížení a hlášení poruch.Mnohostranný přístroj může pomocí svých vstupů přímo předávat data o stavech elektroměrů,teplotách a analogových signálech.Připojení zařízení,komunikujících se sběrnicí se provádí přes Modbus,M-bus s volitelným měničem úrovně nebo přes volitelnou sběrnici LON.Připojení přístroje do stávajících infrastruktur se provádí pomocí TCP/IP.Přístroj lze vybavit také interním analogovým modemem,nebo modulem pro ISDN,GSM či Bluetooth.Interní flash-paměť 2MB je rozšiřitelná použitím paměťové karty Compact Flash 2GB.


Nový univerzální přístroj Aplus

Nový univerzální přístroj Aplus

Aplus slouží k měření, sledování a analýze kvality v silnoproudých sítích. Vlastnosti: •1 přístroj pro každé použití: úplné, odolné proti rušení, vysoce přesné měření (např. 0,1% U+I, 0,5% činná energie), kontrola, analýza spotřeby energie a kvality sítě. •2 tarify pro 12 standardních elektroměrů a až 7 libovolných impulzních elektroměrů pro centrální získávání a ukládání externích údajů o spotřebě energie. •3 počitadla provozních hodin pro sledování údržby. Základní provedení: rozhraní MODBUS s definovaným obrazem měřených hodnot, jedno relé a po jednom digitálním vstupu a výstupu. •4 potvrzované alarmy se zobrazením stavů a textů přímo na přístroji, zjištěné z až 12 mezních hodnot nebo stavů pomocí logického modulu. •5 funkčních tlačítek pro intuitivní obsluhu přístroje. Čtyři různé, také volně konfigurovatelné módy zobrazení pro optimální přizpůsobení požadavků v místě použití. •6 volitelných vstupních/výstupních kanálů (analogové výstupy a/nebo digitální vstupy/výstupy) a 2 relé pro připojení k řídicím systémům a elektroměrům, jakož i pro účely hlášení alarmů.


Snímač náklonu KINAX N702

Snímač náklonu KINAX N702

Důležité pro sledování pohyblivých objektů je stanovení přesné polohy objektu. Spektrum použití sahá od snímání úhlové polohy výložníku jeřábu, příčného náklonu vozidla, polohy pracovní plošiny, klapek jezů nebo podobných zařízení až po sledování strojů. Standardní snímač sklonu KINAX N702 je ihned k dostání také se sběrnicovým rozhraním CANopen a SSI. Odměřování sklonu se provádí olejem tlumeným jednoosým kyvadlem a odpovídá proporcionálně úhlu. Přístroje jsou instalovány v robustním, hliníkovém pouzdru, odolném proti stříkající vodě a splňujícím krytí IP66. Měřicí rozsah úhlu sklonu činí 0 – 360° s rozlišením max. 14 bitů při základní přesnosti ±0,2°. Měřicí rozsah, smysl otáčení a nulový bod lze parametrizovat v libovolné montážní poloze přímo na přístroji přes sběrnicové rozhraní. Montáž výrobku se provádí pomocí přibalené montážní desky.