A.C.A. Ing. Alena Michálková
A.C.A. Audit, s.r.o.


Smetanova 34, Žďár nad Sázavou 591 01

Služby:
-outsourcing (poskytování služeb u zákazníka)
-daňové poradenství a učetnictví
-audit
-podvojné účetnictví on-line
-daňová evidence on-line
-mzdy on-line
-zpracování podnikatelských záměrů
-ekonomické a finanční rozbory
-konzultace v oboru výpočetní techniky.

Konzultační, poradenská činnost ve zmíněných oborech a školení.

Pronájem:
-nebytové prostory v centru města.
Elektronický přenos dat od klienta.

IČ: 41593057
DIČ: CZ505715148
Okres: Žďár nad Sázavou
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Alena Michálková

Vedení účetnictví, účetní poradenství Žďár nad Sázavou

Vedení účetnictví, účetní poradenství Žďár nad Sázavou

Společnost A.C.A. Ing. Alena Michálková A.C.A. Audit, s.r.o. se sídlem ve Žďáře nad Sázavou nabízí služby v oblasti vedení účetnictví a účetního poradenství: -vedení účetnictví na zakázku: -vedení účetní agendy od převzetí prvotních účetních dokladů ke zpracování výstupních informací v podobě účetních výkazů a daňových přiznání -vedení podvojného účetnictví, daňové evidence v různých právních formách (individuální podnikatelé, obchodní společnosti, příspěvkové i neziskové organizace a další) -zpracování účetních dokladů ve formě daňové evidence, tj. evidence o příjmech a výdajích a o majetku a závazcích -zpracování účetních dokladů v soustavě podvojného účetnictví, tj. účetního deníku, knih analytické evidence, hlavní knihy aj. -vyhotovení účetních výkazů včetně přílohy k účetní závěrce -zpracování evidence pro účely DPH -rekonstrukce účetnictví -vyplnění a elektronické doručení hlášení pro statistický úřad nebo státní správu -možnost on-line přístupu k účetnímu informačnímu systému Účetní poradenství: -zpracování účetnictví, jejíž součástí je řešení komplikovaných případů účetnictví -organizace zpracování účetnictví -organizace vnitropodnikového účetnictví -poradenství při řešení složitých účetních případů -průběžná kontrola účetnictví -kontrola účetní závěrky. Více informací o účetní kanceláři a jejím poradenství naleznete na webových stránkách.


Audit Žďár nad Sázavou

Audit Žďár nad Sázavou

Společnost A.C.A. Ing. Alena Michálková A.C.A. Audit, s.r.o. se sídlem ve Žďáře nad Sázavou nabízí služby spojené s auditem: -audit firem, neziskových organizací -audit dotací a jiné ověřovací zakázky: -statutární audit účetní závěrky příp.konsolidované účetní závěrky podle českých a mezinárodních standardů -přezkoumání hospodaření měst a obcí - postup přezkoumání hospodaření je prováděn podle českých a mezinárodních auditorských standardů a podle zákona č. 420/2004 Sb. Další ověřovací zakázky: -zvláštní auditorské zprávy pro banky, státní orgány a jiné subjekty -audit části účetní závěrky -audit vnitřních kontrol -posouzení kvality interního auditu -kontrola účetnictví -kontrola účetní závěrky. Více informací o auditech a dalších službách účetní kanceláře naleznete na webových stránkách.


Daně, daňové poradenství, přiznání Žďár nad Sázavou

Daně, daňové poradenství, přiznání Žďár nad Sázavou

Společnost A.C.A. Ing. Alena Michálková A.C.A. Audit, s.r.o. se sídlem ve Žďáře nad Sázavou nabízí služby v oblasti daňového poradenství: -klientům poskytováno v podobě zpracování daňových přiznání -výpočet odvodu či optimalizace daně, zastupování klienta při jednání se správcem daně -forma, kterou je daňové poradenství poskytováno, je volena dle podmínek a požadavků klienta -zpracování daňových přiznání v řádném i prodlouženém termínu -zpracování daňových přiznání k přímým i nepřímým daním -daňová optimalizace a plánování -zastupování klientů v daňovém řízení před správci daně, celními orgány, zdravotními pojišťovnami a orgány správy sociálního zabezpečení v rozsahu plné moci -podpora při kontrolách prováděných správcem daně, zdravotními pojišťovnami a orgány správy sociálního zabezpečení -zpracování žádostí a podání správci daně -upozornění klienta na splatnost daňové povinnosti Více informací na webových stránkách.


Ekonomické poradenství, outsourcing Žďár nad Sázavou

Ekonomické poradenství, outsourcing Žďár nad Sázavou

Společnost A.C.A. Ing. Alena Michálková A.C.A. Audit, s.r.o. se sídlem ve Žďáře nad Sázavou nabízí služby v oblasti ekonomického poradenství: -ekonomické rozbory -finanční rozbory -zpracování ekonomických dat -outsourcing, poskytování služeb u zákazníka -podniková ekonomika a controlling -kalkulace oceňování. Více o ekonomickém poradenství na webových stránkách.Další produkty a služby
  • podvojné účetnictví, účetní doklady, daňová evidence, daně a výkazy, výpočet mzdy, realizace auditů
  • činnosti dodávané externě, externí personální poradenství, externí ekonomické procesy, outsourcing podnikového procesu


Související články
Daňový audit – daně z příjmu a daně z přidané hodnoty s kanceláří v Praze
Daňový audit – daně z příjmu a daně z přidané hodnoty s kanceláří v Praze

Účetnictví a daňové poradenství patří k žádaným službám, které využívá spousta firem a živnostníků. Důležitá je nejen profesionalita, ale také bezchybné zpracování se zárukou kvality a odborného zpracování. Pokud hledáte služby v této oblasti od profesionálů na míru, tak využijte služby společnosti SPOROS Consulting s.r.o. s kanceláří v Praze.


Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty
Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty

Auditorská činnost má za úkol přezkoumat hospodaření subjektů dle právních předpisů a provádí jí auditor statutární nebo auditorská společnost. A auditorskou činností včetně služeb v oblasti účetnictví a daní se zabývá také společnost O-CONSULT s.r.o., která sídlí v Liberci.


Vývoj účetního a mzdového softwaru
Vývoj účetního a mzdového softwaru

Účetnictví je proces, který vyžaduje profesionalitu, zkušenosti a software, díky kterému bude pro každého zpracování podkladů hračkou. Nejlepším řešením je takový software, který je vyvíjený na základě zkušeností z oblasti účetnictví. A takové účetní produkty vyvíjí firma ProgEco s.r.o.


Komplexní ekonomické a účetní služby
Komplexní ekonomické a účetní služby

Hledáte partnera v oblasti zpracování účetnictví? Potřebujete poradit se zpracováním mezd nebo na to zkrátka nemáte čas ani lidi, kteří by tuto službu vykonali? Pak se obraťte právě na naši firmu, která nabízí komplexní řešení těchto problémů.