TROMA, spol.s r.o.


U Pily 238, Žďár nad Sázavou 591 02
Naše společnost TROMA, spol. s r.o. sídlící ve Žďáře nad Sázavou se již 30 let zabývá dovozem a prodejem ložisek a náhradních dílů a strojních komponentů pro hydrauliku, pneumatiku, pohony a elektro a průmyslovou automatizaci, včetně kompletního obchodně-technického servisu. V našem sortimentu naleznete také měřicí přístroje, valivá ložiska, rozvaděče, čerpadla, spojky, válce, tlumiče a další produkty. Zajišťujeme maloobchodní i velkoobchodní prodej a máme obchodně-technické zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku několika evropských i světových významných výrobců námi nabízených produktů.

Společně s prodejem náhradních dílů a strojních komponentů zajišťujeme také špičkový servis pro případnou montáž dodaných komponentů v oblastech hydraulika, pneumatika a mazací systémy.

Sídlíme ve Žďáře nad Sázavou na ulici U Pily 238.

Produkty
  • strojní součásti, příslušenství manipulační technika, součástky pro transportní systémy, díly pro průmyslové stroje
  • valivá ložiska, kuličková ložiska, kluzná ložiska, vřetenová ložiska, ložiskové jednotky, článkové řetězy, řetězová kola, válečkové řetězy, pouzdrové řetězy, motocyklové řetězy, kované řetězy

Dřevostavby na klíč, vlastní bydlení do 5 měsíců - rodinné domy za skvělé ceny.
Výstavba administrativních, komerčních, kancelářských budov a prodejen včetně projektování.

Výroba turniketů a přístupových systémů


Související články
COROLL s.r.o.: Přední dodavatel strojírenských komponent v ČR

COROLL s.r.o.

COROLL s.r.o.: Přední dodavatel strojírenských komponent v ČR

COROLL s.r.o. je dlouholetým a spolehlivým partnerem českého a slovenského průmyslu. Specializujeme se na ložiska, kuličkové šrouby, lineární techniku a další komponenty od špičkových světových výrobců. Díky naší odbornosti, technickému zázemí a širokému sortimentu jsme největším dodavatelem ložisek pro výrobce obráběcích strojů v zemi. Náš tým zkušených pracovníků spolupracuje s klienty při konstrukci nových výrobků a optimalizaci stávajících zařízení. Jsme hrdí na pozitivní zpětnou vazbu a spokojené zákazníky, kteří svědčí o našem profesionálním přístupu a kvalitě. Nabízíme rozsáhlé skladové zásoby a dodáváme nejen do ČR, ale také do zahraničí prostřednictvím našich poboček na Slovensku a v Maďarsku. Navíc jsme se stali certifikovaným AIP partnerem japonského výrobce ložisek NSK, což nás činí prvním a jediným AIP partnerem NSK v České Republice."


Veškeré strojní komponenty zajistí firma Transportní technika Tůma s.r.o.

Transportní technika Tůma s.r.o.

Veškeré strojní komponenty zajistí firma Transportní technika Tůma s.r.o.

Jako certifikovaný partner společnosti Festo, smluvní partner mezinárodní společnosti Ammeraal Beltech a také distributor zahraniční firmy Märtens a Movex, je tato firma schopná zařídit veškeré strojní komponenty a to jak pro opravy vašich zařízení, tak zajistí také díly pro údržbu nebo odstranění poruch.


COROLL s.r.o.: Spolu vytváříme průmyslovou revoluci

COROLL s.r.o.

COROLL s.r.o.: Spolu vytváříme průmyslovou revoluci

Jsme společnost COROLL s.r.o., průkopníci v dodávkách průmyslových komponent pro české a slovenské firmy. Naše inovativní technologie a špičkové produkty od předních světových výrobců nás řadí mezi přední hráče v průmyslu. S námi můžete očekávat nejen kvalitní komponenty, ale také partnerství, které společně posouváme v průmysl do budoucnosti. COROLL s.r.o., založena v roce 1995, se etablovala jako jedním z nejvýznamnějších distributorů ložisek, kuličkových šroubů, lineární techniky a dalších strojírenských komponent v České republice. Jsme hrdí na to, že jsme spolehlivým dodavatelem prvotřídních výrobků od předních japonských a evropských výrobců, což nám umožnilo vybudovat pozici největšího dodavatele ložisek pro výrobce obráběcích strojů v České republice.


SKANEKO: Váš partner pro kvalitní stroje na zpracování potravin

SKANEKO

SKANEKO: Váš partner pro kvalitní stroje na zpracování potravin

Chcete získat moderní a kvalitní stroje a technologie na zpracování potravin? Hledáte firmu, která vám nabídne komplexní služby od dodávky, instalace, školení, servisu až po náhradní díly? Pak je pro vás ideální volbou společnost SKANEKO.


Firemní články
Valivá ložiska a strojní díly pro hydrauliku, pneumatiky nebo pohony - TROMA spol. s.r.o.

Valivá ložiska a strojní díly pro hydrauliku, pneumatiky nebo pohony - TROMA spol. s.r.o.

Společnost TROMA spol. s.r.o. ze Žďáru nad Sázavou poskytuje prodej špičkových valivých ložisek, prodej strojních dílů a profesionální servis.


Valivá ložiska a strojírenské komponenty Žďár nad Sázavou, zajišťuje obchodně-technické služby

Valivá ložiska a strojírenské komponenty Žďár nad Sázavou, zajišťuje obchodně-technické služby

TROMA komplexně zajišťuje maloobchodní a velkoobchodní prodej valivých ložisek ve všech kvalitativních skupinách a cenových úrovních, dodávky strojních komponentů a náhradních dílů.