TROMA, spol.s r.o.


U Pily 238, Žďár nad Sázavou 591 02
Naše společnost TROMA, spol. s r.o. sídlící ve Žďáře nad Sázavou se již 30 let zabývá dovozem a prodejem ložisek a náhradních dílů a strojních komponentů pro hydrauliku, pneumatiku, pohony a elektro a průmyslovou automatizaci, včetně kompletního obchodně-technického servisu. V našem sortimentu naleznete také měřicí přístroje, valivá ložiska, rozvaděče, čerpadla, spojky, válce, tlumiče a další produkty. Zajišťujeme maloobchodní i velkoobchodní prodej a máme obchodně-technické zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku několika evropských i světových významných výrobců námi nabízených produktů.

Společně s prodejem náhradních dílů a strojních komponentů zajišťujeme také špičkový servis pro případnou montáž dodaných komponentů v oblastech hydraulika, pneumatika a mazací systémy.

Sídlíme ve Žďáře nad Sázavou na ulici U Pily 238.

Produkty
  • strojní součásti, příslušenství manipulační technika, součástky pro transportní systémy, díly pro průmyslové stroje
  • valivá ložiska, kuličková ložiska, kluzná ložiska, vřetenová ložiska, ložiskové jednotky, článkové řetězy, řetězová kola, válečkové řetězy, pouzdrové řetězy, motocyklové řetězy, kované řetězy

Restaurant Club 13 - Česká Třebová (okres Ústí nad Orlicí).

Restaurant Club 13 - Česká Třebová (okres Ústí nad Orlicí)

Kurzy tradičního čínského umění Zhong Yuan Qigong, práce s energií, tělem a myslí.

Kurzy tradičního čínského umění Zhong Yuan Qigong, práce s energií, tělem a myslí

Související články
Logistar s.r.o. – silentbloky špičkové kvality

Logistar s.r.o.

Logistar s.r.o. – silentbloky špičkové kvality

Kvalitní silentbloky z vysoce odolné pryže nabízí firma Logistar s.r.o., která je zástupcem renomované společnosti Rubena. Pomocí nejnovějších technologií vycházejí z jejich dílen pouze výrobky prvotřídní kvality s vysokou odolností.


Výroba strojních součástí řetězových převodů – řetězy a příslušenství

CONTRA Praha, s.r.o.

Výroba strojních součástí řetězových převodů – řetězy a příslušenství

Na českém trhu je stále více strojírenských firem, které potřebují kvalitní součásti a příslušenství pro další výrobu a zpracování na vysoké kvalitativní i profesionální úrovni. K těmto součástem patří i řetězové převody a příslušenství jako různé řetězy, řetězová a ozubená kola, řetězové sady, doplňky řetězového převodu a mnohé další. A právě tyto strojní součásti řetězových převodů vyrábí a dodává společnost CONTRA Praha, s.r.o.


Veškeré strojní komponenty zajistí firma Transportní technika Tůma s.r.o.

Transportní technika Tůma s.r.o.

Veškeré strojní komponenty zajistí firma Transportní technika Tůma s.r.o.

Jako certifikovaný partner společnosti Festo, smluvní partner mezinárodní společnosti Ammeraal Beltech a také distributor zahraniční firmy Märtens a Movex, je tato firma schopná zařídit veškeré strojní komponenty a to jak pro opravy vašich zařízení, tak zajistí také díly pro údržbu nebo odstranění poruch.


Servis a opravy - nápojářské a potravinářské stroje

Vladimír Jarůšek

Servis a opravy - nápojářské a potravinářské stroje

Sháníte odborný servis či různé druhy opravářských prací pro vaše nápojářské a potravinářské stoje? Kvalitních řemeslníků není mnoho, a proto bychom si měli vážit i firmy Vladimír Jarůšek, která se specializuje na opravy a servis různých strojů v potravinářském i nápojářském průmyslu.


Firemní články
Valivá ložiska a strojírenské komponenty Žďár nad Sázavou, zajišťuje obchodně-technické služby

Valivá ložiska a strojírenské komponenty Žďár nad Sázavou, zajišťuje obchodně-technické služby

TROMA komplexně zajišťuje maloobchodní a velkoobchodní prodej valivých ložisek ve všech kvalitativních skupinách a cenových úrovních, dodávky strojních komponentů a náhradních dílů.