Procházka MP s.r.o.


Dolní Lhota 99, Blansko 678 01

Společnost Procházka MP s.r.o. se zabývá prodejem a nákupem jeřábů, navijáků, manipulační techniky, komplementací a revizemi vázacích prostředků ad. Firma je certifikovaným partnerem společností CMCO, Yale GmbH, Pfaff-Silberblau GmbH aj.

Výroba, prodej, servis:
-vázací a manipulační prostředky:
-řetězové vázací prostředky
-vysokopevnostní tř. 8 a 10
-jedno a více pramenné
-nekonečné řetězy
-textilní úvazky
-nekonečný pás skládaný
-zvedací pás s poutky, s kovovými oky
-textilní závěsy
-jedno a více pramenné
-ochrany proti ostrým hranám
-návleky
-rohové ochrany
-ocelová lana
-vázací: oko+oko, oko+hák, dvojhák, trojhák, čtyřhák
-metrážní pro jeřáby, autojeřáby, kladkostroje
-nerezová lana
-upínací pásy
-polyamidová a konopná lana
-vázací oka
-navařovací
-šroubovací
-ruční řetězové kladkostroje a pojezdy
-pákový řehtačkový zvedák
-ruční řetězový kladkostroj
-pojezdová kočka - pro zavěšení všech zvedacích zařízení
-elektrické řetězové kladkostroje
-se závěsným hákem
-s ručním pojezdem
-s elektrickým pojezdem
-navijáky ruční a elektrické
-jeřáby:
-nástěnný otočný
-sloupový otočný
-portálový
-mostový
-mechanické lanové navijáky
-konzolový
-nástěnný
-elektrické
-jeřábové váhy
-paletizační vozík
-s váhou
-nízkozdvižné vidlicové vozíky
-elektrické
-hydraulické zvedací stoly
-transportní podvozky
-strojní zvedáky
-kompletní hydraulický program
-permanentní břemenové magnety
-vakuové manipulátory
-závěsy pro manipulaci s paletami
-nosiče skruží, svěrací kleště
-jeřábové traverzy
-svěrky na plech.
Dále provádíme:
-zavádění systému bezpečné práce
-zvláštní posouzení
-revize ZZ
-montáže, servis
-školení obsluh ZZ
-prohlídky vázacích prostředků.

IČ: 26258340
DIČ: CZ26258340
Okres: Blansko
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Marek Procházka

Manipulace s nákladem, manipulační technika

Manipulace s nákladem, manipulační technika

Potřebujete zakoupit nové manipulační pásy či jiné komponenty pro přepravu nákladu? Zastavte se za námi, s jejich výběrem Vám rádi pomůžeme! Nabízíme nákup i prodej manipulační techniky jako jsou například jeřáby, hydraulické zvedáky, kladkostroje, navijáky, upínací lana a pásy, vázací prostředky, zvedací stoly, paletové vozíky, transportní podvozky, vakuové manipulátory, mechanické lanové navijáky, prostředky pro uchopení, permanentní břemenové magnety, polyamidová a konopná lana a mnohé další. Kompletní nabídku sortimentu naleznete a na našich www stránkách.


Zvedáky,zvedací zařízení, hevery

Zvedáky,zvedací zařízení, hevery

Potřebujete zakoupit zvedací zařízení či jednoduchý zvedák? Zjistili jste že Vám v automobilu chybí hever? Neváhejte se obrátit na naši společnost. Naše firma se zaměřuje na prodej a nákup manipulační techniky, jeřábů, navijáků atd. V našem sortimentu naleznete hydraulické zvedáky, hevery, zvedací stoly, ozubnicové zvedák, vakuové manipulátory, vázací a upínací prostředky, jeřáby, kladkostroje, kladky, navijáky, nízkozdvižné vidlicové vozíky, nosiče skruží, svěrací kleště, mechanické lanové navijáky a mnoho dalších. Kompletní sortiment naleznete na našich www.


Zařízení pro transport strojů

Zařízení pro transport strojů

Naše společnost nově dodává do ČR transportní podvozky společnosti HTSHydraulische Transportsysteme GmbH. Jedná se o německou společnost, která je na trhu více než 10 let. Velikou výhodou je skladová dostupnost a poměr cena/kvalita. Mimo transportních podvozků několika různých specifikací, dodáváme také patkové nebo-li zvedáky s nosem. Tímto jsme schopni Vám nabídnout kompletní zařízení pro stěhování strojů, kontejnerů apod.


Prodej jeřábů, heverů a jiné techniky určené k manipulaci s nákladem

Prodej jeřábů, heverů a jiné techniky určené k manipulaci s nákladem

Je ve Vašem skladu čím dál tím více zboží, které potřebujete přemístit? Neváhejte a kontaktujte naši společnost, která vám zajistí prodej jakékoliv techniky pro manipulaci s nákladem! V našem sortimentu naleznete hevery, jeřáby, navijáky, zvedací stoly, prostředky pro uchopení a posunutí břemen, paletové vozíky, hydraulické zvedáky, vázací a manipulační prostředky a mnoho dalších. Zajistíme také komplementaci a revizi vázacích prostředků. Více manipulační techniky naleznete na našem webu.


Prodej jeřábů, zvedáků a zvedacího zařízení

Prodej jeřábů, zvedáků a zvedacího zařízení

Čeká Vám v brzké době nějaká manipulace s těžším břemenem a rádi by jste si na to pořídili nějaký zvedák či jinou manipulační techniku? Pak se neváhejte obrátit na naši firmu, kde Vám s výběrem rádi pomůžeme! U nás zakoupíte jakoukoliv manipulační techniku např. hevery, zvedáky, jeřáby, přístroj pro uchopení a posun, kladkostroje, upínací a vázací prostředky, řetězy, zvedací stoly, paletové vozíky, vakuové manipulátory a mnoho dalšího. Více z naší techniky i více informací naleznete na našem webu.Další produkty a služby
  • manipulace s materiálem, zdvižné a nájezdové plošiny, nakládací rampy, vysokozdvižné vozíky, korečkové elevátory
  • hydraulické hadice, hydraulická čerpadla, hydraulické agregáty, hydromotory, hydraulické pohony
  • speciální jeřáby, mostové jeřáby, otočné jeřáby, podvěsné systémy, portálové jeřáby, montážní plošiny, kladkostroje, kolejová doprava


Související články
Robotizovaná pracoviště
Robotizovaná pracoviště

Znáte dopravníky a dopravníkové systémy? Ty velice jednoduše navazují na problematiku automatizace a také robotiky. Pokud v této oblasti sháníte tradičního výrobce, který vám zajistí kvalitu a také spolehlivost, pak se můžete obrátit na společnost T M T spol. s r.o. Chrudim, která může i vaše pracovní prostředí proměnit v kompletní a plnohodnotné robotické pracoviště.


Autorizovaný servis hydraulických zařízení a kontejnerových nosičů
Autorizovaný servis hydraulických zařízení a kontejnerových nosičů

Servis a opravy včetně dodávky náhradních dílů pro taková zařízení jako jsou například kontejnerové nosiče, hydraulická čerpadla a podobně, musí pramenit od na slovo vzatých odborníků s dlouholetými zkušenostmi a dovednostmi. A tyto podmínky a mnohem víc splňuje firma CH+S SERVIS s.r.o. se sídlem v Praze – Uhříněvsi.


Vývoj a výroba hydraulických lisů na všechny materiály
Vývoj a výroba hydraulických lisů na všechny materiály

Hydraulické lisy nachází své uplatnění při celé řadě montážních prací, oprav i výrobních a zpracovatelských činností. Společnost PRESSHYDRAULIKA se vývojem a výrobou hydraulických lisů zabývá již od roku 1999 a své lisy a další hydraulická zařízení a elektronické ovládací systémy dodává do mnoha zemí po celém světě. V portfoliu společnosti je možné najít různé typy lisů, od hlubokotažných přes dílenské či stolní až po speciální. Lisy lze využít k lisování železa, plastu, keramiky, papíru a dalších materiálů.


Chropyňská strojírna, a.s. získala v uplynulých několika letech řadu významných titulů a ocenění
Chropyňská strojírna, a.s. získala v uplynulých několika letech řadu významných titulů a ocenění

Chropyňská strojírna a.s. je mateřskou společností firem Chropynska Deutschland GmbH, Slavia Production Systems a.s., SC Ramira SA a vlastníkem 50% podílu Shanghai Chropynska Automation Technologies Co., Ltd.