Hydraulické komponenty, držáky čerpadel, tlumící prvky, nádrže a chladiče

Společnost KTR CR, spol. s r.o. je předním výrobcem hydraulických komponentů a chladících zařízení pro průmysl. V nabídce hydraulických komponentů jsou držáky čerpadel, nosiče čerpadel, montážní příruby, tlumící prvky. Jako rezervoáry pro hydraulickou kapalinu slouží hydraulické nádrže. Společnost KTR patří také mezi významné dodavatele chladičů a jejich příslušenství.

HLINÍKOVÝ DRŽÁK ČERPADEL

Držáky čerpadel, nosiče čerpadel, montážní příruby, tlumící prvky

Dodáváme hliníkové, litinové a nylonové držáky čerpadel. Jejich užitím je dosaženo optimálního ustavení hřídele motoru a hřídele čerpadla proti sobě. Nejvyšší únosnost mají litinové držáky čerpadel, které se používají např. v těžebním průmyslu. V naší nabídce najdete také příslušenství: různé typy nosičů držáků čerpadel a montážní příruby.
Do sortimentu hydraulických komponentů náleží tlumící prvky. Nabízíme tlumící lišty, tlumící kruhy a pružné prostupky. Velmi univerzální užití mají tlumící lišty, které snižují hladinu hluku a vibrací. Jsou vhodné pro běžné kombinace motoru a čerpadla i pro elektromotory. Na vyžádání dodáme tlumící lišty i speciálních délek.

Hydraulické komponenty od KTR CR, spol. s r.o.


Hydraulické nádrže hliníkové a ocelové, hladinoznaky, vany

Jako rezervoár pro hydraulickou kapalinu slouží hydraulické nádrže. Hydraulické nádrže dodáváme hliníkové a ocelové. Konkrétně se jedná o hliníkovou nádrž BAK, ocelové nádrže BSK, BNK a BEK.
K námi dodávaným hydraulickým nádržím nabízíme také hliníková čistící víka. Ocelové nádrže BSK a BNK je možné doplnit olejovou vanu v provedení s nožičkami i bez.
Mezi hydraulické komponenty patří hladinoznaky. Nabízíme hladinoznaky vyrobené z hliníku a přírodního skla. V našem sortimentu se nachází hladinoznaky s ukazatelem teploty i bez, hladinoznaky s elektronickým indikátorem oleje.

Hladinoznaky z hliníku a přírodního skla


Řízení teploty – hydraulické chladiče, olejové i vodní chladiče

Účelem hydraulických chladičů je řízení teploty. Nabízíme různé typy hydraulických chladičů. Liší se svým výkonem, rozměry, účelem užití a typem média (olej, voda, vzduch, palivo).
Objednat si u nás můžete CHLADIČ OLEJ/VODA TAK, který poskytuje velký chladící povrch při malých rozměrech, hliníkový CHLADIČ OLEJ/VZDUCH OAC vhodný pro hydraulický, převodový, mazací i motorový olej, CHLADIČ OLEJ/VODA TAK/T vhodný např. pro rekuperaci kapalin, nerezový DESKOVÝ CHLADIČ PHE využívaný v průmyslu např. pro obráběcí stroje, který je velmi účinný i v malém prostoru, a KOMBINOVANÝ CHLADIČ MMC, který je možné použít např. v zemědělských a stavebních mobilních strojích.

Řízení teploty - CHLADIČ OLEJ/VODA TAK


PODSTRÁNKY

SPOJKY PRO POHONY STROJŮ, UPÍNACÍ POUZDRA, MĚŘIDLA MOMENTU

SPOJKY PRO POHONY STROJŮ, UPÍNACÍ POUZDRA, MĚŘIDLA MOMENTU
Technika pro přenos výroby, spojky pro pohony strojů, upínací pouzdra

BRZDOVÉ SYSTÉMY, ROTOR LOCK, ŘÍDICÍ SYSTÉM

BRZDOVÉ SYSTÉMY, ROTOR LOCK, ŘÍDICÍ SYSTÉM
Brzdové systémy KTR-STOP pro průmyslové aplikace nejvyšší kvality

HYDRAULICKÉ KOMPONENTY, TLUMÍCÍ PRVKY, CHLADIČE

HYDRAULICKÉ KOMPONENTY, TLUMÍCÍ PRVKY, CHLADIČE
Hydraulické komponenty, držáky čerpadel, tlumící prvky, nádrže a chladiče
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KTR CR, spol. s r.o. Spojky a brzdy pro moderní pohony
WEBOVÁ STRÁNKA
KTR CR, spol. s r.o.
www.ktr.com
Adresa

Adresa

Brněnská 559
Jevíčko 569 43

ktr-cz@ktr.com
+420 461 325 014


Najdete nás také zde:

ARES
captcha