VF, a.s.


Svitavská 588, Černá Hora 679 21
Společnost VF, a.s. je významný celosvětový výrobce a dodavatel zařízení a systémů pro radiační ochranu a kontrolu. Navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme zařízení pro monitoring ionizujícího záření v jaderných elektrárnách, zdravotnictví a průmyslu. Dodáváme metrologické laboratoře, kalibrujeme zařízení. Jsme specializovaní a vybaveni na likvidaci zařízení a technologií obsahující zdroje ionizujícího záření a kontaminovaný radioaktivní materiál.

Produkty - návrh, vývoj, výroba:
- radiační monitorovací systémy
- monitory dávkových příkonů
- monitorování radiace ve vzduchu
- monitory kontaminace osob a předmětů
- přenosné a laboratorní přístroje
- kalibrační lavice a ozařovače
- FRM a charakterizace odpadů
- osobní dozimetrie
- monitorování radiace v kapalinách
- manipulace se zdroji ionizujícího záření.

Služby:
- externí klinické audity
- poradenství a konzultace
- projektování
- instalace a uvádění do provozu
- nakládání a likvidace zdrojů ionizujícího záření
- project management
- servis a údržba
- výpočty a návrhy stínění.

Zařízení přizpůsobujeme potřebám zákazníka. Stavíme je tak, aby vyhovovala podmínkám daných technologických provozů. Nebojíme se nacházet zcela nová řešení. Samozřejmostí je instalace a integrace zařízení do nových i existujících radiačních monitorovacích systémů. Sídlíme na adrese Svitavská 588, Černá Hora.

Produkty
  • elektronická zabezpečovací signalizace, elektrická požární signalizace, systémy ochrany zboží, uzavřené kamerové okruhy
  • speciální zkušební zařízení, destilační přístroje, dávkovače a míchadla, nedestruktivní zkoušky materiálu, defektoskopie a plynová chromatografie
  • bimetalové teploměry, měření vodivosti, měřící technika, hlukoměry, otáčkoměry, tlakové senzory, manometry

TÜV SÜD Czech – odborné vzdělávání, certifikace, ověřování.
Stavebnictví – certifikace výrobků a služeb.

Pracovní kuchyňské desky z kamene.

Pracovní kuchyňské desky z kamene

Související články
Defektoskopie, RTG přístroje a příslušenství od PAPco

PAPco, s.r.o.

Defektoskopie, RTG přístroje a příslušenství od PAPco

Společnost PAPco se specializuje na spotřební materiál, přístroje, zařízení a ostatní pomůcky pro firmy zabývající se defektoskopií a pro útvary kontrol ve výrobních firmách. Zastupuje řadu zahraničních i tuzemských společností pro Českou republiku a vyrábí také doplňky pro rentgenová pracoviště. Protože je PAPco přímým dovozcem, odpovídá také za provádění servisu dodávaných zařízení. Povězme si o produktech a službách z oblasti defektologie od této společnosti něco více.


Kamerový systém i zabezpečovací systém na míru pro Opavu a okolí

4M zabezpečovací systémy

Kamerový systém i zabezpečovací systém na míru pro Opavu a okolí

Kamerové a zabezpečovací systémy od společnosti 4M zabezpečovací systémy Opava vám pomohou chránit to nejcennější – vaši rodinu, blízké a samozřejmě i váš majetek. Pokud chcete mít i vy pod dohledem svůj byt, dům či firmu, obraťte se na nás. Poradíme vám, jaký kamerový či zabezpečovací systém je pro vaše účely nejvhodnější.


Platby prováděné mobilním telefonem pro samoobslužný výdej PHM a provozních kapalin

UNIDATAZ s.r.o.

Platby prováděné mobilním telefonem pro samoobslužný výdej PHM a provozních kapalin

Návštěva čerpací či plnicí stanice probíhá vždy stejně. Zastavíte svoje vozidlo u stojanu, natankujete a běžíte k pokladně uhradit čerpané množství. A ještě si vystojíte frontu, zatím co máte v autě třeba spící dítě nebo vystrašené zvíře. Věřili byste však, že to jde i zcela jinak? Ne, nebojte se, nikdo vás nebude navádět, abyste z čerpací stanice odjeli bez placení. Vy zakoupené služby uhradíte, ale mnohem jednodušším a rychlejším způsobem. Díky zavedení samoobslužného režimu si můžete bez problémů načerpat potřebné pohonné hmoty a uhradíte pomocí bezplatné aplikace na telefonu. A tento dokonalý komfort pro čerpací stanice a jejich zákazníky zajistí firma UNIDATAZ s.r.o. se sídlem ve Znojmě.


Duogramy - bezpečnostní prvky pro ochranu dokumentů i plastových karet

H.S.TRADE a.s.

Duogramy - bezpečnostní prvky pro ochranu dokumentů i plastových karet

Spolehlivou ochranu tištěných dokumentů papírových i plastových zajistí duogramy. Společnost H.S.TRADE a.s. dodává vše potřebné - od raznice, přes potřebnou fólii až po přístroj na aplikaci duogramů.


Firemní články
Zařízení pro měření a detekci radiace – výroba a dodávka

Zařízení pro měření a detekci radiace – výroba a dodávka

Monitorování, likvidace ionizačního záření, služby pro jaderné elektrárny, detektory zjišťující kontaminaci, vypracování auditů a projektů monitorovacích systémů, servis a instalace.