MP ELEKTRONIK TECHNOLOGIE s.r.o.


Dlouhá 219, Blansko - Klepačov 678 01

Dodávky technologie, spotřební materiály a poradenství pro elektronický a elektrotechnický průmysl:
- výroba sušících skříní dry cabinet (sušící skříň)
- antistatické ESD vybavení, kompletní antistatika pro nejen el.výrobu od firmy DPV
- tisk pasty - automatický sítotisk + Jetprinter MY500, dispenzery
- flexibilní osazovací automaty MYDATA + FRITSCH,
- pájecí vlna, reflow (pájecí pec), selektivní pájení SEHO
- zařízení pro pájení v parách ASSCON
- pájecí pasta a pájecí dráty pro bezolovnaté (Pb-free) a olovnaté pájení ALMIT, tavidlo pro ruční i strojní pájení ALMIT + EMIL OTTO
- generátor dusíku (N2 generátor) a generátor kyslíku INMATEC
- selektivní lakování KC Produkte
- mycí zařízení a mycí kapaliny pro mytí, čištění DPS po pájení, mytí rámečků a mytí šablon DCT,
- ultrazvukové myčky
- testování DPS - optické testování, testování metodou ICT/FCT a Boundary scan,
- zařízení a chemie pro výrobu DPS
- dělení a popis DPS
- skladovací systémy komponentů
- kabelové testery a testery pro výrobu kabelů a rozvodových skříní adaptronic
ESD obaly, ESD obalové materiály, ESD přepravky boxy, ESD obuv, CAB magazíny, OLAMEF ohýbací strojky
DPS lakování
GALDEN - pájení v parách.

IČ: 26964198
DIČ: CZ26964198
Okres: Blansko
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Karel Malysz

Flexibilní osazovací automat MYDATA

Flexibilní osazovací automat MYDATA

Potřebujete-li firmu dodávající osazovací automaty, v tom případě neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost MP ELEKTRONIK TECHNOLOGIE s.r.o., je na trhu dlouhodobě a zaměřuje se na dodávku technologie a spotřebního materiálu pro elektronický a elektrotechnický průmysl. Poskytujeme záruční a pozáruční servis a komplexní zaškolení pracovníků v českém jazyce. Prodáváme flexibilní osazovací automaty od výrobců MYDATA a FRITSCH. Dodáváme: MYDATA MY 200, MY200DX, MY200SX, MY200LX, MY200SX/LX 10 - 112 pozic 8mm podavačů, MY200SX/LX 10 – 112,pozic 8mm podavačů MY200SX/LX 14 - 176 pozic 8mm podavačů MY200DX 10 - 96 pozic 8mm podavačů MY200DX 14 - 160 pozic 8mm podavačů Neváhejte a navštivte nás u nás v provozovně v Blansku na ulici Dlouhá, popřípadě můžete navštívit náš e-shop, kde najdete kompletní nabídku. Věříme, že budete spokojeni. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Pájení vlnou, reflow, pájení v parách a selektivní pájení Blansko

Pájení vlnou, reflow, pájení v parách a selektivní pájení Blansko

Pokud sháníte firmu z okolí Blanska, která se zabývá pájením, pak neváhejte a kontaktujte nás. Zabýváme se komplexními službami týkající se elektrotechnického a elektronického průmyslu. Na trhu se pohybujeme od roku 1991. Prodáváme zařízení výrobců předních světových značek, které na našem trhu zastupujeme. Nabízíme záruční a pozáruční servis a komplexní zaškolení pracovníků. Provádíme: -pájení vlnou - pájecí zařízení pro pájení v klasické nebo inertní atmosféře na vysoké technické a kvalitativní úrovni firmy Seho. -pájení přetavením- reflow – nejmodernější a vysoce výkonné plně konvekční pájecí zařízení (reflow) od firmy Seho -pájení v parách – zařízení pro pájení přetavením v inertních nasycených parách od firmy Asscon -selektivní pájení – selektivní pájecí zařízení pro kusovou až velkosériovou výrobu-pájení minivlnou nebo ponorem od firmy Seho. Neváhejte a obraťte se na nás, věříme, že budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Pájecí vlna, selektivní pájení, zařízení pro elektrotechnický a elektronický průmysl

Pájecí vlna, selektivní pájení, zařízení pro elektrotechnický a elektronický průmysl

Pokud chcete kupovat pájecí zařízení či pájecí stanice, neváhejte a obraťte se na nás. Společnost MP ELEKTRONIK TECHNOLOGIE s.r.o. zajišťuje dodávky výrobních technologií a spotřebních materiálů určených pro elektrotechnický a elektronický průmysl. Zajišťujeme konzultace zdarma v oblasti technologických strojů a zařízení pro elektronický průmysl. Poskytujeme záruční i pozáruční servis výrobků firem, které zastupujeme. Na výběr máte také pájecí zařízení: -pájecí vlna - pro pájení v klasické nebo inertní atmosféře na vysoké technické a kvalitativní úrovni firmy Seho -reflow - nejmodernější a nejvýkonější plně konvekční pájecí zařízení (reflow) od firmy Seho -v parách - moderní zařízení pro pájení přetavením v inertních nasycených parách od firmy Asscon -selektivní pájení - pro kusovou i velkosériovou výrobu, pájení minivlnou nebo ponorem od firmy Seho. Doporučujeme také navštívit náš e-shop, ve kterém jsou i pájecí stanice WELLER, hroty, krycí pásky, odsávání FILTRONIC, reflow pájecí pece a další zařízení pro elektrotechnický a elektronický průmysl. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Technologie pro elektronický a elektrotechnický průmysl, flexibilní osazovací automaty Blansko

Technologie pro elektronický a elektrotechnický průmysl, flexibilní osazovací automaty Blansko

Sháníte firmu dodávající spotřební materiál pro elektronický či elektrotechnický průmysl? V tom případě neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma MP ELEKTRONIK TECHNOLOGIE s.r.o., se nachází v Blansku – Klepačově. Dodáváme technologie, spotřební materiál a poskytujeme poradenství pro elektronický a elektrotechnický průmysl. Na trhu jsme od roku 1991. Prodáváme výrobní zařízení pro komplexní výrobní linku i pro malosériovou výrobu, vše ve vysoké kvalitě. Zařízení, které dodáváme jsou vyrobena v rámci EU na zakázku. Snažíme se zakázky plnit v co nejkratším termínu. Technologie pro elektronický a elektrotechnický průmysl – máte na výběr flexibilní osazovací automaty od výrobců MYDATA a FRITSCH. MYDATA Automation AB, Švédsko – jedná se o velice flexibilní osazovací automaty s maximální rychlostí od 16.000 až do 50.000 CPH s celosvětově unikátní systémem podavačů AGILIS, elektrickým měřením komponentů za letu a spoustou jiných funkcí pro opravdovou flexibilitu. FRITSCH - malé flexibilní osazovací automaty, poloautomaty a manuální osazovací pracoviště. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Pájecí zařízení, pájecí vlna, selektivní pájení, Blansko

Pájecí zařízení, pájecí vlna, selektivní pájení, Blansko

Naše společnost již od roku 1991 zajišťuje služby v oblastech dodávky výrobních technologií a spotřebních materiálů a bezplatné konzultace v oblasti technologických strojů a zařízení pro elektrotechnický a elektronický průmysl. Samozřejmostí je provádění záručního i pozáručního servisu na výrobky námi zastupovaných firem. Mimo jiné nabízíme různá pájecí zařízení: -pájení vlnou - pro pájení v klasické nebo inertní atmosféře na vysoké technické a kvalitativní úrovni firmy Seho -reflow - Nejmodernější a vysoce výkonné plně konvekční pájecí zařízení (reflow) od firmy Seho -v parách - moderní zařízení pro pájení přetavením v inertních nasycených parách od firmy Asscon -selektivní pájení - pro kusovou i velkosériovou výrobu, pájení minivlnou nebo ponorem od firmy Seho. V našem e-shopu také naleznete pájecí stanice WELLER, hroty, krycí pásky, odsávání FILTRONIC, reflow pájecí pece a mnoho dalšího. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Blansku na ulici Dlouhá.


Generátory dusíku

Generátory dusíku

Kvalitní generátory dusíku od německého výrobce firmy INMATEC pro elektronický, potravinářský a kovoobráběcí průmysl. Návratnost investice 1-3 roky. Nejsou vyžadovány žádné speciální rozvody a venkovní tlakové láhve. Čistota dusíku až třídy 6 (99,9999%). Pro více informací nebo nabídku nás neváhejte kontaktovat...


Pro elektronický a elektrotechnický průmysl.

Pro elektronický a elektrotechnický průmysl.

Dlouholetý dodavatel výrobních technologií pro elektronický a elektrotechnický průmysl dodává kompletní spotřební materiály jako jsou: -antistatické vybavení pracoviště -pájecí pasty -pájecí dráty -čistící kapaliny -tavidla. Zastupujeme značky ALMIT, DCT, DPV, EMIL OTTO.Další produkty a služby
  • testovací linky pro průmysl, automatické montážní linky, ruční pracoviště pro průmysl, výroba jednoúčelových zařízení
  • optoelektronické senzory, snímače pro automatizaci, měřicí přístroje, součástky pro elektroniku


Související články
Firma roku 2017 Zlínského kraje - Ray Service, a.s.
Firma roku 2017 Zlínského kraje - Ray Service, a.s.

Společnost navazuje na dlouholetou rodinnou tradici. Ray Service, a.s. získala právem prestižní ocenění firma roku 2017 Zlínského kraje. Tuto soutěž každoročně vyhlašují Hospodářské noviny. Podle odborníků v mnohém tato společnost navazuje na trendy Tomáše Bati.


Výroba jednoúčelových strojů, montážních automatů
Výroba jednoúčelových strojů, montážních automatů

Hodil by se vám do firmy jednoúčelový stroj? Přemýšlíte a zajímáte se o tyto a podobné produkty? Investice do jednoúčelových strojů a montážních automatů se rozhodně vyplatí a má budoucnost. Obrátit se můžete na společnost UNIREG spol. s r.o., která je špičkovým výrobcem jednoúčelových strojů.


Vývoj, konstrukce a výroba technologických celků strojů a přípravků
Vývoj, konstrukce a výroba technologických celků strojů a přípravků

V každém průmyslu jsou důležité nejen zkušenosti, dovednosti, kvalifikace a nápady, ale také zařízení, díky kterým bude možné všechny záležitosti realizovat. Jako například robotizovaná pracoviště, svařovací přípravky či jednoúčelové stroje a kontrolní zařízení. A na kompletní dodávky od projektů až po samotnou výrobu je specializovaná firma KOPR spol. s r.o. s hlavním sídlem v Praze a s pobočkou v Mladé Boleslavi.


Nástrojové brusky Hradec Králové
Nástrojové brusky Hradec Králové

Každé výrobní odvětví potřebuje pro svůj obor řadu nástrojů a strojů a často jde o požadavky zákazníků, které je potřebné vyrobit na míru. Pokud potřebujete plechové díly, montážní celky, nástrojové brusky nebo hydraulické lisovací stroje, tak se obraťte na společnost SV Metal spol. s r.o. z Hradce Králové.