AGADOS, spol. s.r.o.


Průmyslová 2081, Velké Meziříčí 594 01

Konstrukce, vývoj, výroba a prodej:
-jednoosé, dvouosé a trojosé přívěsy za osobní a užitkové automobily do 3500 kg celkové hmotnosti
-přívěsné vozíky, vlečky, vleky, autovleky, autopřívěsy.

Služby:
-veškeré zámečnické práce
-lisování
-ohýbání
-ohraňování
-svařování
-montáž.

IČ: 43378391
DIČ: CZ43378391
Okres: Žďár nad Sázavou
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Petr Ostrý

Prodej přívěsných vozíků, výroba přívěsů, autovleky, vleky Velké Meziříčí

Prodej přívěsných vozíků, výroba přívěsů, autovleky, vleky Velké Meziříčí

Zabýváme se konstrukcí, vývojem, výrobou a prodejem přívěsů, vozíků, autopřívěsů, vleků, autovleků, vleček apod. Vyrábíme jednoosé, dvouosé a trojosé přívěsy za osobní a užitkové automobily a to do celkové hmotnosti 3500 kg. V současné době jsme jedním z největších evropských výrobců přívěsů v kategorii O1 a O2 (celková hmotnost přívěsů do 750 kg a do 3500 kg) a přední výrobce v České republice. Přívěsy, vozíky: Přívěsy Handy Přívěsné vozíky NP Přívěsy s překližkovými a hliníkovými bočnicemi Přívěsy řady VZ Exclusive Přívěsy řady ALUX Přívěsy řady VZ-18, VZ-21, VZ-23 Přívěsy řady VZ-26, VZ-27 Přívěsy řady VZ-30, VZ-31 Více informací a kompletní sortiment vozíků, přívěsů a vleček naleznete na webových stránkách nebo navštivte naši provozovnu ve Velkém Meziříčí na ulici Průmyslová.


Brzděné přívěsy, valníkový přívěs, přepravník automobilů Velké Meziříčí

Brzděné přívěsy, valníkový přívěs, přepravník automobilů Velké Meziříčí

Rozšířili jsme pro Vás nabídku brzděných přívěsů. V nabídce nový autopřepravník Alfa a valník VZ-41 Expres s ložnou plochou 4,15x2,0m. Nový valníkový přívěs VZ-41 Expres -lehký dvounápravový přívěs o celkové hmotnosti 2600kg s vysokou nosností 2072kg v rozměru ložné plochy 4150x2000mm vhodným za dodávkové automobily. Skvělý poměr cena/výkon - cena již od 61538 Kč bez DPH, v dubnu navíc s 5% zaváděcí slevou. Nový autopřepravník Agados ALFA -zcena nový sklopný autopřepravník ALFA o celkové hmotnosti 2600kg s 12" koly a s vlastní váhou 554kg. Samozřejmostí je konstrukční rychlost 130km/hod. Cena základního provedení již od 65665 Kč bez DPH. Přepravník automobilů ADAM 4.5 -profi autopřepravníky ADAM nabízíme nově v novém rozměru korby 4500x2100mm. Nový rozměr tvoří kompromis mezi 5m variantou vhodnou k převozu dodávek a 4metrovou variantou vhodnout pro převoz osobních automobilů. Přívěsný vozík HSP -přívěsy HSP s hydraulicky sklopnou korbou nabízíme ve variantě celkové hmotnosti 1500kg a nově také s možností 10cm hliníkového lemu namísto relingu - jeklového hrazení. Neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu ve Velkém Meziříčí na ulici Průmyslová.


Přívěsy, vozíky, vlečky Vysočina

Přívěsy, vozíky, vlečky Vysočina

Společnost AGADOS, spol. s.r.o. sídlící ve Velkém Meziříčí na Vysočině za zabývá výrobou, servisem a prodejem přívěsů, vozíků a vleček na automobily. Přívěsy, vozíky: Přívěsy Handy: -v nebrzděném provedení, "V" oje pod celou délkou přívěsu, 13" kola, plechové bočnice. Přívěsné vozíky NP: -bočnice 400mm, veliká variabilita - nebrzděná i brzděná provedení. Přívěsy s překližkovými a hliníkovými bočnicemi: -robustní přívěsy řady VZ -nebrzděné provedení až dvounápravová provedení o celkové hmotnosti 2500 kg. Přívěsy řady VZ Exclusive: -nebrzděné přívěsy s "V" ojí s progresivním provedením překližkové korby olištované v eloxovaném hliníku Přívěsy řady ALUX: -lehké, pevné přívěsy s hliníkovou korbou a "V" ojí zcela nové konstrukce. Přívěsy řady VZ-18, VZ-21, VZ-23: -robustní přívěsy s celosvařeným rámem s trubkovou nebo "V" ojí a překližkovými nebo hliníkovými bočnicemi, v nebrzděném i brzděném provedení. Přívěsy řady VZ-26, VZ-27: -robusní přívěsy s celosvařeným rámem a "V" ojí a s překližkovými nebo hliníkovými bočnicemi, brzděné i nebrzděné, s nesklopnou i sklopnou korbou pro převoz zahradního traktoru nebo čtyřkolky. Přívěsy řady VZ-30, VZ-31: -masivní přívěsy s celosvařeným rámem, v nebrzděném i brzděném a v 1-nápravovém i 2-nápravovém provedení. S překližkovými i hliníkovými bočnicemi. Více informací a kompletní sortiment vozíků a vleček naleznete na webových stránkách.


Přívěsy, autopřívěsy Velké Meziříčí, Vysočina

Přívěsy, autopřívěsy Velké Meziříčí, Vysočina

Společnost AGADOS, spol. s.r.o. se sídlem ve Velkém Meziříčí se zabývá návrhy, výrobou a servisem přívěsů, autopřívěsů a přívěsných vozíků. Výroba a prodej přívěsů: -přívěsné vozíky s plechovými bočnicemi -přívěsné vozíky s překližkovými a hliníkovými bočnicemi -přívěsy s koly pod ložnou plochou -1-stranné a 3-stranné hydraulické sklápěče -přepravníky aut a mobilní techniky -přepravníky motocyklů -multipřepravníky VZ O -přepravník minibagrů -skříňové přívěsy -speciální přepravníky. Více informací a kompletní nabídku přívěsů a autopřívěsů naleznete na webových stránkách. Nebo navštivte naši provozovnu ve Velkém Meziříčí na ulici Průmyslová.


Výroba přívěsů, vozíků Velké Meziříčí, Vysočina

Výroba přívěsů, vozíků Velké Meziříčí, Vysočina

AGADOS, spol. s.r.o. se zabývá konstrukcí, vývojem, výrobou a prodejem přívěsů, vozíků, autopřívěsů, vleků, vleček apod. Vyrábíme přívěsy: -jednoosé, dvouosé a trojosé přívěsy za osobní a užitkové automobily do celkové hmotnosti 3500 kg V současné době jsme jedním z největších evropských výrobců přívěsů v kategorii O1 a O2 (celková hmotnost přívěsů do 750 kg a do 3500 kg) a přední výrobce v České republice. Více informací o přívěsech a kompletní nabídku vozíků naleznete na webových stránkách společnosti. Navštívit nás můžete také na naší provozovně ve Velkém Meziříčí na ulici Průmyslová.Další produkty a služby
  • zakázková kovovýroba, schodiště a zábradlí, brány a ploty, ocelové konstrukce, zámečnická výroba, služby zámečnictví
  • soustružení kovových materiálů, vystružování kovů, broušení kovů, frézování hliníku, tvarování hliníku, CNC obrábění
  • výroba svařenců, obloukové a odporové svařování, svařování MIG/MAG, sváření TIG/WIG
  • náhradní díly osobních vozidel, výkup autodílů, výměna čelních skel, díly do převodovek, prodej motorových olejů

Účetnictví Praha s.r.o. Vedení účetnictví, mzdová evidence

Související články
Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta
Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta

Na vyhledávání jednotlivých dílů máme perfektně přizpůsobený speciální program, který vyhledává dle cenové kategorie. Zadáte typ automobilu, parametry a náhradí díly, které potřebujete sehnat, my je okamžitě vyhledáme a do 24 hodin dodáme.


Slévárna TSS
Slévárna TSS

Slévárna a modelárna nabízí zákazníkům výrobky na území České republiky, ale mohou putovat i do zahraničí. Mohou to být modely z polystyrenu, dřeva, hliníku nebo umělých a plastických hmot. Specializujeme se na výrobky z šedé litiny, které se vyrábí na přání zákazníka. Výrobky je také možné opracovat pomocí CNC obrábění. To zajišťuje naše samostatná kovovýroba.


Ohýbání výpalků a dílů ohraňováním, vypalování laserem
Ohýbání výpalků a dílů ohraňováním, vypalování laserem

Zpracování a povrchová úprava nerezových, ocelových či hliníkových materiálů vyžaduje nejen moderní technologii, ale také odbornost a zkušenosti pracovníků. Různé možnosti zpracování, široké portfolio produktů, zkušenosti i moderní vybavení v oblasti kovovýroby poskytuje firma KOVSTA s.r.o.


Profesionální uchopovací systémy a upínací technika
Profesionální uchopovací systémy a upínací technika

Pokud vaše firma hledá pro svoji strojírenskou, automobilovou a další výrobu a činnost kvalitní uchopovací systémy a upínací techniku, tedy chapadla, která mají široké možnosti využití a množství důležitých funkcí, tak produkty a služby firmy Schunk Intec s.r.o. vám zajistí kvalitu, profesionalitu a prestiž.