Pfahnl Backmittel, spol. s r.o.

CZKNabízíme směsi na běžné pečivo

Společnost Pfahnl Backmittel, spol. s r.o. je regionálně působící rodinná firma, které leží na srdci nejen budoucnost našeho regionu, ale i celého životního prostředí.

Firma poskytuje suroviny pro pekaře a cukráře. Nabízí přípravky na běžné pečivo, mouky, směsi a suroviny do pekárny, mouky různých druhů, směsi na chléb, pudingové a krémové produkty, směsi na pečivo, BIO sortiment a další.
Dodáváme také stroje a technologie do pekáren a cukráren, jako např. krájecí a řezací stroje s technologií krájení vodním paprskem, plnící a dávkovací zařízení, výrobníky kvasu, bagetovací stroje, zařízení pro chlazení vody, filtry tuku a oleje a další.směsi a suroviny do pekáren a cukráren, pekařské pomůcky, pekařské a cukrářské stroje.

Nabízíme služby pekařského školicího centra.

Firma Pfahnl je úspěšným a spolehlivým partnerem pro průmyslové a velké komerční zákazníky, která působí daleko za hranicemi Evropy.
Jako společnost, která vyváží vysoce kvalitní výrobky do více než 40 zemí světa, známe nejrůznější chuťové profily vašich zákazníků.
Nikdy nezapomínáme na nekompromisní kvalitu a původ každého dobrého výrobku: Vysoce kvalitní přísady.
Jako moderní high-tech společnost víme, že základem každého úspěšného výrobku je bezpečnost potravin, do jejíž vysoké úrovně neustále investujeme.

Sídlo naší společnosti je v Litomyšli na ulici Svitavská 1219.


Katalog firem:    

Biopotraviny

,

Cukrářské výrobky

,

Pekařské výrobky

,

Základní potraviny - mouka, cukr, tuk

,

Potravinářské stroje a zařízení

,

Obilniny, sláma, píce

,
Štítky:

Pfahnl Backmittel, mouky, směsi na suroviny, směsi na pečivo, technologie pekáren a cukráren