BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o.


Pokud plánujete stavět, rekonstruovat nebo hledáte vhodnou společnost pro projekční práce, máme pro vás skvělou nabídku. BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o. je firma, která vám nabízí kompletní služby v oblasti stavebnictví a projekce. S více než 30 lety zkušeností a spokojenými zákazníky je BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o. vaším ideálním partnerem.

BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o. vám zaručuje kvalitu, spolehlivost a profesionalitu. Firma je držitelem certifikátu ISO 9001:2016 a členem prestižních profesních organizací. Firma disponuje špičkovým technickým vybavením a kvalifikovaným personálem. Společnost zvládne realizovat jakýkoli typ stavby, od průmyslových hal, přes bytové domy, až po rekonstrukce historických památek. Firma také zpracovává projektovou dokumentaci na klíč, od architektonických studií, přes realizační projekty, až po autorské dozory.

BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o. vám ukáže, že stavět může být snadné. Stačí se podívat na jejich reference, kde uvidíte některé z jejich úspěšných realizací. Uvidíte například moderní bytový komplex U Jasanu, který nabízí komfortní bydlení v klidné lokalitě. Nebo průmyslovou halu pro firmu Koyo Bearings, která splňuje nejvyšší technologické a bezpečnostní standardy. Nebo rekonstrukci zámku v Náměšti nad Oslavou, která zachovala historickou hodnotu této kulturní památky.

Neváhejte a kontaktujte BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o. ještě dnes. Firma vám ráda poradí a připraví nezávaznou nabídku.

S BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o. bude Váš stavební projekt v dobrých rukou.

Štítky:

stavby, stavební práce, stavební společnost, projekce, projektová činnost

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o.
www.bc-hsv.cz
Adresa

Adresa

Karlov 169/88
Velké Meziříčí 594 01

info@bc-hsv.cz
+420 566686211-3


Najdete nás také zde:

ARES
captcha