INTACT - studium v zahraničí, s.r.o


Hornoměstská 357, Velké Meziříčí 594 01

cestovní kancelář specializovaná na jazykové kurzy v zahraničí. Nabízíme 14 jazyků ve 40 zemích celého světa, kurzy pro všechny generace. Jsme na českém trhu od roku 1991.

Kurzy angličtiny:
Anglie, Malta, Irsko, USA, Kanada, Barbados, JAR, Nový Zéland, Austrálie

Kurzy němčiny:
Německo, Švýcarsko, Rakousko

Kurzy francouzštiny:
Francie, Švýcarsko, Kanada

Kurzy španělštiny:
Španělsko, Mexiko, Dominikánská republika, Kuba, Kostarika, Guatemala, Kolumbie,
Ekvádor, Peru, Chile, Argentina, Uruguay

Kurzy italštiny:
Itálie - Řím, Florencie, Siena, Miláno, Rimini, Neapol, Taromina, Salerno

Kurzy portugalštiny: Portugalsko, Brazílie

Kurzy polštiny v Krakově

Kurzy ruštiny v Moskvě a Sankt Petěrburgu

Kurzy čínštiny: Šanghaj, Peking

Kurzy japonštiny: Tokio, Fukuoka

Kurzy řečtiny: Atény, Chania

Kurzy arabštiny: Maroko - Rabat.

IČ: 26907178
DIČ: CZ26907178
Okres: Žďár nad Sázavou
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: PhDr. Karel Klusák

Jak se nejlépe naučit jazyk? Studiem v zahraničí!

Jak se nejlépe naučit jazyk? Studiem v zahraničí!

13 světových jazyků, 40 zemí celého světa. To je nabídka cestovní kanceláře INTACT, která zajišťuje různě dlouhé jazykové kurzy v zahraničí pro všechny věkové kategorie už od roku 1991. I vy můžete mluvit téměř jako rodilý mluvčí. Stačí jen chtít.


Jazykové kurzy angličtiny v zahraničí USA

Jazykové kurzy angličtiny v zahraničí USA

Chcete navštívit zahraničí a ještě se přitom naučit skvěle anglicky? Toužíte navštívit USA a přitom se i sebevzdělávat? Tak právě pro Vás jsou tu naše jazykové kurzy angličtiny! Nabízíme jazykové kurzy, pro děti, mládež, dospělé, seniory ale i manažery. Anglické kurzy nabízíme v Anglii, USA, Kanadě, Maltě, Irsku, Barbadosu, JARu, Novém Zélandu, Austrálii, stačí si jen vybrat. Pro přehled všech našich kurzů a cen navštivte naše www stránky, kde jsou veškeré podrobnosti a termíny kdy a kde se který kurz koná. Nabízíme 13 jazyků ve více než 40 zemích. Neváhejte a vyberte si zemi kde by jste rádi zdokonalili cizí jazyk!


Kurzy francouzštiny pro dospělé , Karibik Guadeloupe

Kurzy francouzštiny pro dospělé , Karibik Guadeloupe

Kurzy francouzštiny pro dospělé , Karibik Guadeloupe Společnost INTACT - studium v zahraničí, s.r.o, má pro Vás nyní skvělou nabídku na kurz francouzštiny na úžasném karibském ostrově Guadeloupe. Nabízíme individuální kurz francouzštiny za výbornou cenu. 20 lekcí výuky jen za 25760 Kč. Nabízíme také zajištění ubytování přímo v rodině, nebo v apartmánu a letenku s přestupem v Paříži. Velkou výhodou tohoto kurzu je maximálně 8 studentů ve třídě a individuální výuka. Kurzy nabízí škola IMLC již od roku 1994, škola má kvalifikované učitele. Do 90 dnů pobytu není potřebné vízum. Hlavní sezóna je v Guadeloupe od prosince do května, jsou zde teploty od 24 do 32°C. V měsících od června do října, jsou zde teploty nad 30°C. Deštivo je zdě od září do listopadu. Neváhejte se kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Jazykové kurzy němčiny pro dospělé, Německo Regensburg

Jazykové kurzy němčiny pro dospělé, Německo Regensburg

Jazykové kurzy němčiny pro dospělé, Německo Regensburg Naše společnost INTACT - studium v zahraničí, s.r.o., Vám nyní nabízí výhodný kurz němčiny pro dospělé v Německu. Škola se nachází v neměckém Regensburgu, nedaleko našich hranic. Nyní pro Vás máme speciální ceny od 1.9. – 19.12. 2014. Jedná se o 4 týdny kurzu Speciál Standard. S výhodnou cenou na podzim za 13800 Kč. Pokud zvolíte 12-ti týdenní kurz, zaplatíte 37 940 Kč. V ceně je zahrnuta výuka, registrace, zapůjčení učebních materiálů, závěrečný certifikát, pojištění proti úpadku CK. Kurzy němčiny vhodné pro dospělé od 17-ti let. Škola má skvělou pověst, výborné učitele a přátelský personál. Ve škole najdete internetovou kavárnu s internetem zdarma. Vlastní kolej v budově školy. Regensburg je krásné živé univerzitní město. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Kurz angličtiny Malta – akce ubytování na Gozu zdarma do 30.11.2014

Kurz angličtiny Malta – akce ubytování na Gozu zdarma do 30.11.2014

Kurz angličtiny Malta – akce ubytování na Gozu zdarma do 30.11.2014 Naše společnost INTACT - studium v zahraničí, s.r.o, sídlící v Brně, má pro Vás nyní mimořádnou nabídku kurzu angličtiny na Maltě, s akcí na ubytování na GOZU zdarma, a to do 30.11.2014. Pokud zakoupíte u nás alespoň dvoutýdenní kurz angličtiny ve škole LAL Gozo, máte ubytování v apartmánech v budově školy, ve dvoulůžkovém pokoji zdarma. Tato výhodná nabídka platí pro kurzy, probíhající kdykoliv od 1.9. – 28.11.2014. Nabídka je platná do vyčerpání kapacity. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Více informací na webových stránkách.


Kurzy angličtiny v Londýně

Kurzy angličtiny v Londýně

Kurzy angličtiny v Londýně Společnost INTACT - studium v zahraničí, s.r.o., zajišťuje kurzy angličtiny v Londýně. Nyní kurz angličtiny pro dospělé, pořádaný přímo v Londýně, škola je na vysoké úrovni a nachází se 200 metrů od Oxford Street. Výuka probíhá intenzivně, WiFi zdarma, dvoutýdenní pobyt vychází již od 6 690 Kč, 12-ti týdenní nyní od 38 950 Kč. Kurzy angličtiny jsou od 18 let, průměrný věk 29 let - v létě 22 let. Kurzy začínají vždy v pondělí, pokud je státní svátek, tak začínají v úterý. V Londýně kurzy nabízí ISIS LONDON – UIC člen asociace English UK. Našim klientům škola nabídla ceny, které jsou o 30% nižší než klasické ceny. Jedná se o nejlepší školu v Evropě, ISIS LONDON – UIC získala ocenění STM Star Awards. Více informací a kompletní nabídku kurzů naleznete na webových stránkách.


Kurzy angličtiny na Maltě

Kurzy angličtiny na Maltě

Kurzy angličtiny na Maltě INTACT - studium v zahraničí, s.r.o, je společnost, která zajišťuje jazykové kurzy v zahraničí pro děti, mládež i dospělé. Nyní nabízíme skupinový kurz angličtiny na Maltě pro děti a mládež. LAL Malta. Výhody, český průvodce na celý pobyt, program, rodiny, hotely, cena je 2 týdny od 24 910 Kč včetně kurzu, ubytování a stravování!Přímý let z Prahy. Skupinový kurz angličtiny pro mládež od 13 do 17 let. Učí se každý všední den. Jazykové kurzy na Maltě pro mládež s názvem Young Group. Složení tříd je mezinárodní. Kurz Family- studenti bydlí v hostitelské rodině, Kurz Club - studenti bydlí v hotelu na severu Malty, studenti kurzu Centre bydlí v hotelu ve městě Gzira. Kurz - doba trvání možno 2-4 týdny. Více informací na webových stránkách.


Kurzy angličtiny v Anglii pro dospělé

Kurzy angličtiny v Anglii pro dospělé

Společnost INTACT - studium v zahraničí, s.r.o. nabízí kurzy angličtiny v Anglii pro dospělé: -International House Newcastle, kurzy angličtiny, Newcastle, Anglie pro dospělé -Melton College, kurz angličtiny v Anglii pro seniory -Oxford English Centre, kurzy angličtiny pro dospělé, Oxford, Anglie -LAL Torbay, kurz angličtiny v Anglii pro dospělé - 2 týdny za 2 690 Kč, 4 týdny za 5 380 Kč -LAL London, kurzy angličtiny v Anglii pro dospělé -Academy SJW, kurzy angličtiny, Londýn, Anglie pro dospělé -Globe English Centre, kurzy angličtiny v Anglii pro dospělé Akce kurz v Anglii pro dospělé: "3 týdny od 7 670 Kč". Více informací a kompletní nabídku kurzů naleznete na webových stránkách.


Kurzy němčiny v zahraničí

Kurzy němčiny v zahraničí

Firma INTACT - studium v zahraničí, s.r.o, nabízí jazykové kurzy v zahraničí v roce 2014. Jazykové kurzy a středoškolské studium v zahraničí společnost INTACT poskytuje 24. sezónu. Společnost je pojištěna proti úpadku, má širokou nabídku jazykových kurzů v ČR i zahraničí. Studování jazyků v zahraničí. Studium němčiny v zahraničí- kurzy německého jazyka poskytujeme v Rakousku, Německu, a Švýcarsku. Němčina Švýcarsko- kurz němčiny, Curych, Švýcarsko, nejlepší škola v Curychu, člen EAQUALS, zkoušky ZD a GZ, WiFi zdarma, super cena pro klienty. Kurzy němčiny - Höchst, Hintersee, Berlín, Frankfurt, Drážďany, Lindau, Augsburg, Kolín nad Rýnem, Heidelberg, Hamburk, Heidelberg,Regensburg, Düsseldorf. Němčina Rakousko- Salzburg a Innsbruck, Kitzbühel, Vídeň. Více informací najdete na webových stránkách.


Kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež

Kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež

Společnost INTACT - studium v zahraničí, s.r.o nabízí kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež: -Millfield English Language Holiday Courses, kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež -EC Brighton, kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež -LAL Torbay, kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež -kurzy angličtiny, Oxford, Anglie pro děti a mládež, škola MM Oxford Study Services -Channel School of English, kurzy angličtiny v Anglii pro děti a mládež Více kurzů a informací o nich najdete na webových stránkách.


Jazykové pobyty, jazykové kurzy v zahraničí

Jazykové pobyty, jazykové kurzy v zahraničí

Společnost INTACT - studium v zahraničí, s.r.o se sídlem ve Velkém Meziříčí nabízí: -studium kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny -nejširší nabídka jazykových kurzů v zahraničí, v ČR -schůzky v Praze -specializace na studium jazyků v zahraničí -speciální ceny -bezplatná konzultace výběru jazykového kurzu v zahraničí -slevy pro stálé zákazníky -pojištěni proti úpadku -zajištění letenek i víz. Více informací o jazykových pobytech a kurzech v zahraničí a kompletní nabídku společnosti naleznete na webových stránkách.


Kurzy Angličtiny v USA

Kurzy Angličtiny v USA

Společnost INTACT - studium v zahraničí, s.r.o. nabízí jazykové kurzy angličtiny v zahraničí pro děti a mládež, dospělé, manažery i seniory. Kurzy angličtiny v USA: -EC USA, kurzy angličtiny v USA pro dospělé, San Diego -TLA - The Language Academy, kurzy angličtiny v USA pro manažery, Florida, USA -Global Village Honolulu, kurzy angličtiny pro dospělé, Honolulu, Havaj, USA -St. Giles, kurzy angličtiny v USA pro dospělé -California School of Languages, kurzy angličtiny v USA pro dospělé, Santa Monica -St. Giles, kurzy angličtiny v USA pro manažery, New York. Více informací a kompletní nabídku kurzů nejen angličtiny v USA naleznete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • jazykové kurzy pro začátečníky, odborné jazykové kurzy, výuka anglického jazyka, výuka ruského jazyka, základy cizího jazyka
  • levná dovolená na last minute, prodej zahraničních zájezdů, prodej tuzemských zájezdů, víkendové pobyty, poznávací zájezdy


Související články
Výuková metoda LITE - naučte se anglický jazyk rychle a bez učebnic
Výuková metoda LITE - naučte se anglický jazyk rychle a bez učebnic

Angličtina je v dnešním světě nezbytnou nutností, kterou potřebují znát jak mladí lidé, tak i starší ročníky. Bojíte se učení a děsíte se pohledu na učebnice? Pak vyzkoušejte naprosto jednoduchou metodu LITE. Naučíte se anglický jazyk jednoduše, bez učebnic, snadno a to za pomocí speciálních pedagogů, kteří umí podat tento systém výuky naprosto dokonale. Jazyková škola LITE Brno je právě místem, kde se tímto způsobem naučíte anglicky hravě, snadno a za velice krátkou dobu.


Jazykové kurzy pro každého, nebojte se mluvit
Jazykové kurzy pro každého, nebojte se mluvit

Stydíte se mluvit cizím jazykem před ostatními? Není Vám to příjemné nebo se zkrátka bojíte či ostýcháte? Nemusíte se ničeho obávat, my jsme se snažili přizpůsobit každému, a proto jsou zde jazykové kurzy i pro lidi, kteří se něčeho podobného obávají, mají z toho strach, nebo se zkrátka jenom ostýchají před ostatními mluvit cizím jazykem.


Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí
Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí

Cestování po Evropské unii je v dnešní době hračka. Pokud však toužíte navštívit i vzdálenější a exotické země, musíte si včas zařídit potřebnou dokumentaci včetně cestovního víza. Že nevíte jak na to? Nevadí. Společnost Agnesa Bohemia vám zařídí turistické vízum, pomůže se zařizováním ubytování, nebo třeba pomůže s přípravou vaší důležité obchodní cesty.


Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.
Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.

Zajišťujeme víza do Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Uzbekistánu, Číny, Indie, Saudské Arábie, Vietnamu, Ázerbajdžánu, Barmy nebo Bangladéše. Zajistíme i veškeré s tímto spojené služby.