ZEMAS AG, a.s.


Martinice 87, Martinice 594 01
Telefon: +420 566 522 237

Společnost ZEMAS AG, a.s. hospodaří na celkové výměře 3590 ha zemědělské půdy v bramborářské výrobní oblasti. V rostlinné výrobě se zabýváme výrobou obilovin, olejnin a máku. V živočišné výrobě se specializujeme na chov skotu, ve dvou farmách s výrobou mléka a na jedné farmě s chovem masného skotu. Kromě zemědělské prvovýroby nabízíme zemědělské služby. Navíc také máme vlastní bioplynovou stanici Jivoví o výkonu 1 MWH.

Nosným programem divize živočišné výroby je produkce mléka, která činí více jak 3, 5 milionu litrů ročně od plemene Holštýn. Veškeré čerstvé mléko dodáváme ve výběrové kvalitě do mlékárny Lacrum ve Velkém Meziříčí.

V živočišné výrobě si klademe za cíl zlepšování produkčních vlastností skotu, ale i vytváření co nejpřirozenějšího a nejpohodlnějšího prostředí chovaných zvířat.

Rostlinná výroba se rozléhá na 2748 hektarech orné půdy, zbylých 835 hektarů je vedeno jako trvale travní porosty (z části pastviny). Zaměřujeme se na tradiční plodiny Vysočiny jako jsou pšenice, ječmen, žito, řepka, brambory, kukuřice a mák.

Bioplynová stanice byla uvedena do provozu koncem roku 2012. Bioplynová stanice funguje na principu mokré fermentace. Substrát ve stanici tvoří biomasa- kukuřičná siláž, travní senáž a gps, dále je zde zastoupena kejda z místního chovu prasat. Výkon stanice je 1 MWH elektrického výkonu a dalších 1100 kwh je zde výkonu tepelného. Teplo je z veliké části spotřebováváno pro vytápění ve zdejším chovu.

Sídlíme na adrese Martinice 87, okres Žďár nad Sázavou.

IČ: 25575805
DIČ: CZ25575805
Okres: Žďár nad Sázavou
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 100 mil. až 200 mil. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Josef Vondráček

Telefon:
+420 566 522 237

Email:
zemasag@zemasag.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Ing. Josef Vondráček
funkce: Předseda

Ondřej Zikmund
funkce: Místopředseda

Ladislava Syslová
funkce: člen představenstva


GPS: 49°22′20.5″ N, 16°2′5.93″ E

QR kód firmy ZEMAS AG, a.s.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Rostlinná a živočišná výroba i zemědělské služby od firmy SILYBA

SILYBA a.s.

Rostlinná a živočišná výroba i zemědělské služby od firmy SILYBA

Prvotřídní obiloviny, konzumní brambory, ale i skot a další nabízí česká firma SILYBA a.s. z Ústí nad Orlicí, která se specializuje na zemědělské služby. Zejména drobným odběratelům nabízíme produkty z vlastní rostlinné a živočišné výroby. Nabízíme to nejlepší z naší úrody.


Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?


Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice

Moravia ZNOJMO s.r.o.

Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice

Máte rádi mléčné výrobky? Specialistou na mlékárenské výrobky, uzeniny a masné výrobky je firma JIMA - SPOL, s.r.o., která nově zajišťuje také velkoobchod pro bezlaktózové mléčné výrobky. Alergie na laktózu, která se běžně vyskytuje v mléčných výrobcích, je v dnešní době poměrně rozšířená. Proto jsou zde bezlaktózové produkty značky delacto, které vám přivezeme až na prodejnu.


Chlebová i celozrnná mouka ze mlýna, luštěniny, těstoviny i další zboží domácí výroby

Naděžda Feithová

Chlebová i celozrnná mouka ze mlýna, luštěniny, těstoviny i další zboží domácí výroby

Luštěniny, těstoviny, chlebová mouka, celozrnná mouka i různé směsi pro pečení chleba. To i mnohem více na vás čeká v nabídce společnosti ALFA mlýn a balírna. K dispozici je u nás mlýn, těstárna i linka na balení sypkých a zrnitých potravin. Mouky, těstoviny i další výrobky zdravé a racionální výživy u nás díky tomu vyrábíme od začátku až do konce.