Luboš Suchochleb


Sopřeč u Přelouče 114, Sopřeč u Přelouče 533 16

Autorizovaný prodej, servis zahradní a komunální techniky. Stroje pro zahradu, údržbu zeleně a komunální služby. Malé stroje do stavebnictví.
Rotační sekačky, bubnové sekačky, mulčovače, elektrocentrály, drtiče, travní traktory, malotraktory, benzínová kalová a plovoucí čerpadla, rotavátory, rotační kypřiče, zahradní traktory, kultivátory, provzdušňovače trávníků, štípačky dřeva, motorové pily, zametací kartáče, benzínové motory, sněžné frézy, shrnovací radlice, vozíky. Drobné ruční nářadí.
Zastoupení značek: Honda, VARI, Motor JIKOV, Briggs & Stratton, Robus, ama-Czech, Karsit, Seco Group, Robomow, Vares, V-Garden, Vega, Ibea, Weibang, Hecht, Rykov, Murray, Oregon, Fiskars.
Náhradní díly, běžné a generální opravy strojů.

Prodej zahradní techniky Pardubice, Přelouč, Čáslav

Servis zahradních traktorů Seco Group Jičín

Prodej i servis malotraktorů Vari i Karsit

IČ: 11070099
DIČ: CZ6303092477
Okres: Pardubice
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Leoš Suchochleb

Servis Terra Vari – Krtkův ráj

Servis Terra Vari – Krtkův ráj

Firma Krtkův ráj – Luboš Suchochleb nabízí výhodný servis malé zahradní techniky nejen značek Terra Vari. Vaše zboží bude opraveno v našem autorizovaném servisu přednostně. Firma Krtkův ráj dbá na rychlost a kvalitu. Zákazníci, kteří nemají možnost dopravit své zboží k nám do Krtkova ráje, určitě uvítají možnost vyzvednutí stroje přímo u Vás doma. Provádíme servis malé zahradní techniky značek Honda, VARI, Terra Vari ,Motor JIKOV, ama-Czech, Karsit, Briggs & Stratton, V-Garden. Neváhejte náš servis využít.


Bubnové sekačky Pardubice – Krtkův ráj - zahradní technika

Bubnové sekačky Pardubice – Krtkův ráj - zahradní technika

Krtkův ráj - zahradní technika má co nabídnout svým zákazníkům z okolí Pardubic ze sortimentu zahradních bubnových sekaček. Navíc Vám bubnovou sekačku ZDARMA přivezeme, sestrojíme, předvedeme a Vy zaplatíte pouze cenu bubnové sekačky. Jste z okolí Pardubic? Neváhejte a přijeďte si do zahradní techniky - Krtkův ráj vybrat tu svojí bubnovou sekačku.


Zahradní traktory Seco Group, Honda – Krtkův ráj

Zahradní traktory Seco Group, Honda – Krtkův ráj

Zahradní technika Krtkův ráj nabízí zahradní traktory značek Seco Group a Honda. Zahradní traktory značek Seco Group a Honda jsou samozřejmě vybaveny mnoha bezpečnostními prvky a širokou škálou příslušenství. Zahradní traktory Seco Group a Honda od firmy Krtkův ráj mají celoroční využití. Zahradní technika Krtkův ráj poskytuje nejenom na zahradní traktory pětiletou záruční dobu. Neváhejte a přijďte si k nám vybrat.


Prodej servis zahradní technika rotační sekačky mulčovače Přelouč

Prodej servis zahradní technika rotační sekačky mulčovače Přelouč

Prodej a servis: - bubnové sečení - čerpadla - elektrocentrály - křovinořezy - listové sekačky - malotraktory - motorové jednotky - motorové pily - mulčovače - rotační kypřiče - robotické sekačky - sněžné frézy - štípače dřeva - zahradní traktory - travní traktory - travní sekačky - vyžínače - aj.


Servis zahradní techniky Pardubice – Krtkův ráj

Servis zahradní techniky Pardubice – Krtkův ráj

Zahradní technika Krtkův ráj nabízí svým zákazníkům z okolí Pardubic servis a opravy malé zahradní, zemědělské a komunální techniky. V našem autorizovaném servisu Krtkův ráj poblíž Pardubic provádíme generální opravy a servis, včetně běžné údržby. Samozřejmostí je přesná a odborná diagnostika závad. Používáme pouze originální náhradní díly u kterých máte záruku dlouhé životnosti. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a poradíme.


Malotraktory Pardubice – Krtkův ráj

Malotraktory Pardubice – Krtkův ráj

Zahradní technika Krtkův ráj nabízí svým zákazníkům z okolí Pardubic velký výběr malotraktorů. Krtkův ráj nabízí malotraktory jednonápravové vhodné pro menší pozemky nebo malotraktory vícenápravové, které se hodí více pro větší plochy. Malotraktory od firmy Krtkův ráj jsou schopné po menší přestavbě sekat trávu, sušit seno, orat, kypřit půdu, zametat smetí, nebo odklízet sníh. Nabízené vozíky k malotraktorům jsou sklápěcí. Pokud jste z Pardubic a okolí, neváhejte nás navštívit nebo kontaktovat.Další produkty a služby
  • robotické zahradní sekačky, zahradní traktory, vyžínače a křovinořezy, řetězové pily, kultivátory, foukače


Související články
Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky
Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky

Práce na stavbě, ale také v lese, na zahradě nebo na poli často vyžaduje použití specializované techniky. Díky ní bude práce vykonaná rychleji a ve výsledku také levněji. Investovat do nákupu všech přístrojů, které použijeme třeba jen několikrát do roka, se však rozhodně nevyplatí. Právě proto společnost Agroservis Holý disponuje vlastní půjčovnou techniky, díky které může tyto specializované profesionální přístroje využít opravdu každý, a to jak pro profesionální, tak hobby užití.


Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů
Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů

Sháníte kvalitní svářecí techniku nebo čistící přístroje? Pak se obraťte na Dirett Ostrava. U nás najdete vše potřebné, s výběrem vám navíc poradí zkušení zaměstnanci. Prodejem to ale nekončí, k dispozici je vám i servis a půjčovna nářadí. U nás najdete vše na jednom místě.


Zahradní technika na Agro-centrum.cz: Internetový ráj pro zahrádkáře
Zahradní technika na Agro-centrum.cz: Internetový ráj pro zahrádkáře

Je zahrada vaší vášní? Staráte se rádi o květiny a plodiny? Myslíte si, že nejlepší pocit zažijete při pohledu na krásně udržovanou, rozkvetlou a harmonickou zahradu? Pak je pro vás tím pravým místem k nákupu eshop Agro-centrum. Náš sortiment lesní, zahradní techniky a zahrádkářských potřeb vám dopomůže k vytvoření zahrady přesně podle vašich představ.


Půjčovna stavebního nářadí a mechanizace Veselí nad Moravou, okres Hodonín
Půjčovna stavebního nářadí a mechanizace Veselí nad Moravou, okres Hodonín

Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o. je firma, která vznikla v roce 2000 a úspěšně plní veškeré služby, které jsou s vodohospodářskými stavbami spojené. Budují kanalizace, obecní a městské komunikace, ale mají také půjčovnu stavebního nářadí a ostatní mechanizace.