Soudek Michal


Valy 102, Přelouč - Valy 535 01
Firma Michal Soudek se sídlem ve Valech v okrese Pardubice se již od roku 1998 zabývá komplexní montáží a servisem střešních oken Velux, včetně doplňků. Jsme zaregistrováni v Seznamu Odborných dodavatelů v rámci dotačního programu Zelená úsporám.

V naší nabídce naleznete různá řešení oken Velux, a to od cenově dostupných střešních oken s trojsklem v dřevěném a bezúdržbovém provedení, až po dálkově ovládaná střešní okna s prémiovým zasklením.

V rámci záručních i pozáruční oprav nabízíme také výměnu zasklení stávajících oken. Na výběr je celá řada izolačních skel, které zlepšují tepelné, zvukové i bezpečnostní parametry.

Svým zákazníkům nabízíme, na základě dlouholetých zkušeností, především kvalitně odvedenou práci a dodržení všech předem dohodnutých podmínek, a to jak cenových, tak i termínových. Zakládáme si především na odborné montáži, kde základem je zateplovací sada BDX, díky které nabízíme záruku 10 let. Samozřejmostí je poradenství a kalkulace nabídky zdarma.

Naše služby:
- montáž a servis střešních oken Velux
- světlovody a světlíky
- produktové sety
- střešní výlezy
- rolety, venkovní rolety a žaluzie
- automatickou ventilaci a stínění
- zařízení pro odvod kouře a tepla
- doplňky
- elektrické komponenty
- výměna zasklení
- poradenství.

Produkty
  • dřevěná okna, dřevěná střešní okna, dřevěná eurookna, dřevěné vikýře, dřevěné vchodové dveře, dřevěná vrata
  • venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, svislé fasádní clony, vnitřní žaluzie, látkové stínění, sítě proti hmyzu

Advokátní kancelář Brno, zpracování právních analýz, podání, smluv a jiných právních dokumentů.

Advokátní kancelář Brno, zpracování právních analýz, podání, smluv a jiných právních dokumentů

Cukrářská výroba Netřebice, dětské, narozeninové a svatební dorty, cukroví, minizákusky, DIA dorty.

Cukrářská výroba Netřebice, dětské, narozeninové a svatební dorty, cukroví, minizákusky, DIA dorty

Související články
Stavební materiály Kladno – vše potřebné na jednom místě

Václav Rajniš

Stavební materiály Kladno – vše potřebné na jednom místě

Při nákupu stavebních materiálů je výhodné, pokud můžete nakoupit veškeré potřebné vybavení a materiály na jednom místě. Nutnost navštěvovat více obchodů vytváří komplikace jak ze strany organizační, tak časové. Stavebniny Kladno nabízí pestrý výběr veškerého stavebního sortimentu, bezpochyby si tak vše vyberete právě zde a nebudete muset objíždět více stavebnin.


1A TRADE: Okna a dveře pro každého

1A TRADE, s.r.o.

1A TRADE: Okna a dveře pro každého

Okna, dveře, vrata a brány té nejvyšší kvality na jednom místě? Ano je to možné, stačí se obrátit na společnost 1A TRADE. Již řadu let vám poskytujeme kompletní služby na poli provádění a dokončování staveb a nabízíme vám pouze osvědčené a kvalitní výrobky, které něco vydrží. Sháníte extrémně odolná plastová okna a dveře, nebo dáváte přednost vlastnostem hliníku? U nás seženete vše a to včetně potřebného příslušenství.


Žaluzie a rolety nesmí být nebezpečné pro děti

ISOTRA a.s.

Žaluzie a rolety nesmí být nebezpečné pro děti

Děti jsou to nejcennější, co máme. Moc rády zjišťují nové informace a objevují svět kolem sebe. Každý známe ten jejich zvídavý dotaz „A proč?“, nebo oblíbené „Co to je?“. Velmi důležité je chránit je před potenciálním nebezpečím, které může představovat běžné domácí vybavení, spotřebiče, nábytek. Bohužel i žaluzie a rolety se mohou stát zejména pro kojence a menší děti potenciálním nebezpečím.


Moderní stínící prvky

1A TRADE, s.r.o.

Moderní stínící prvky

Sluneční záření je pro nás velice důležité a zdraví v určité míře i prospěšné. Jakmile je ho příliš nebo se stane obtěžujícím, je zapotřebí se vůči němu chránit. Je to jednoduché. Stačí si nechat na vhodná místa namontovat rolety, žaluzie nebo markýzy.


Firemní články
Střešní okna Velux od certifikovaného prodejce Michal Soudek

Střešní okna Velux od certifikovaného prodejce Michal Soudek

Střešní okna od značky Velux Vám dodá a namontuje společnost pana Michala Soudka, který působí v okolí Pardubic a je certifikovaný prodejce střešních oken Velux a jejich doplňků.