Petr Zackl
čalounictví


Langrova 24, Lázně Bohdaneč 533 41
Telefon: +420 776 810 791

Rodinná firma BRAŠNÁŘSTVÍ - SEDLÁŘSTVÍ - ČALOUNICTVÍ Petr Zackl působí ve své činnosti již o roku 1998 v Lázních Bohdaneč ( okr. Pardubice).
Opravy stanů, celt.

Zabýváme se opravami, renovací a zakázkovou výrobou, jejíž součástí je i široký sortiment potahových materiálů, usní, koženek, molitanů, plachtovin, kování, plastů, popruhů, zdrhovadel a dalších potřeb a doplňků spojených s naší činností.

Nabídka služeb:

Čalounictví:

Čalounění starožitného i novodobého a restauračního nábytku, sedacích souprav, křesel, židlí, kuchyňských lavic, pohovek, válend, dveří, renovace potahů dětských autosedaček, opravy a potahování sedadel motocyklů, osobních a nákladních aut, traktorů, dest, vysokozdvižných vozíků, vč. krytu kabin, potahování a úpravy masážních stolů a rehabilitačních pomůcek a jejich zakázková výroba, oprava a potahování lavic, stěn, ochranných prvků fitcenter a posiloven, výroba box pytlů, lap, čalounění lodního interiéru, kajut, sedaček a jejich zakázková výroba vč. zakrývacích plachet

Zakázková výroba, renovace molitanových dětských koutků, stavebnic, sestav, kostek a motorických drah Brašnářství,

Sedlářství:

Opravy tašek, kabelek, aktovek, brašen, batohů, kufrů, vaků, pouzder, obalů, cestovních a sportovních, tašek atd. a jejich úpravy, výměny zipů, držadel, podšívek, zámků, kování a plastů… Opravy a úpravy kožených a textilních bund a oděvů, provádíme výměny podšívek, opravy a výměny částí, výměny zdrhovadel, patentů, suchých zipů, zkracování rukávů i délek…opravy sportovních a kempinkových potřeb, míčů, stanů, spacích pytlů, lehátek, rybářských, jezdeckých, hokejových a jiných potřeb.
Výroba a opravy řemeslných kapes, zástěr a postrojů na zakázku, ochranných krytů pro výrobní stroje a jiná zařízení. Nehořlavé přepážky pro svářecí dílny a zateplovací plachty, plachet na pickupy, dodávky a přívěsné vozíky…
Zhotovení a opravy kožených loveckých potřeb, postroje pro psy, vodítka, obojky Opravy a renovace motocyklových sedel veteránů....
Pro dopravce oprava upínacích popruhů (kurtů)

Sběrna oprav obuvi.
Půjčovna stojů na čištění koberců a čalounění f. Ekolux.

Naše čalounické a sedlářské služby využívají zákazníci nejen z Pardubic, Hradce Králové, Přelouče, ale i z celého Východočeského regionu, molitanové stavebnice a další zboží dodáváme přes náš e-shop do celé republiky.

IČ: 66811775
DIČ: CZ7012273224
Okres: Pardubice
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 500 tis. až 1 mil. Kč
Kontaktní osoba: Petr Zackl

Telefon:
+420 776 810 791

Email:
infozacklsport@seznam.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Petr Zackl
funkce: jednatel
tel: +420 608 227 381


Provozní doba:
út - čt 9 - 11, 13 -16.30, Pá 9:12

GPS: 50°4′38.35″ N, 15°40′54.19″ E

QR kód firmy Petr Zackl čalounictví

Automatická nástrojová bruska ANB 5T – úspora času a optimální výsledek.
Obrábění kovů Hradec Králové – opracování na klasických a CNC obráběcích strojích.

zajištění správy služeb pro občany a návštěvníky města v těchto oblastech. Rekreační služby, Komunální služby, Vodohospodářské služby a Energetické služby.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

KARPJAK

Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.


Tradiční česká výroba pevných i pružných stuh

Výroba stuh - ELAS, společnost s ručením omezeným

Tradiční česká výroba pevných i pružných stuh

Textilní výroba přináší mnoho úspěšných produktů, díky kterým je náš život modernější a komfortnější a to od oblečení až po předměty denní potřeby. K těmto výrobkům patří také stuhy, které neupadly do zapomnění a mají svoje důležité místo na trhu jako i firma ELAS, společnost s ručením omezeným.


Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Industrial Starter Czech s.r.o.

Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Pracovní prostředí vyžaduje nejen prostředky, díky kterým budete moct plnit pracovní úkoly, ale také oděvy, obuv a ochranné pomůcky, díky kterým se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vyberte si proto kvalitu, která je známá ve světě a poskytuje široký sortiment produktů jako společnost Industrial Starter Czech s.r.o.


Autolakovna Pavel Bilík se postará i o opravy a lakování veteránů

Autolakovna Zlín - Pavel Bilík

Autolakovna Pavel Bilík se postará i o opravy a lakování veteránů

Lakování veteránů, ať už jde o automobily nebo motocykly, vyžaduje speciální přístup zkušeného autolakýrníka a použití kvalitních autolaků. V autolakovně Pavel Bilík se vašemu veteránovi dostane veškeré péče, kterou si zaslouží, a kvalitní ochrany proti špatnému počasí i mechanickému poškození.