SEMAT HB s.r.o.


Termesivy 19, Havlíčkův Brod 580 01
Prodej:

- vysokozdvižné vozíky
- akuvozíky ručně vedené
- akumulátory trakční
- formování
- nabíječky
- staniční baterie
- záložní zdroje
- pneumatiky a superelastická kola.

Produkty
  • vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky, paletové a vychystávací vozíky, manipulátory na kontejnery, otočné stoly
  • elektrické statické zdvihací plošiny, vysokozdvižné naklápěcí vozíky, nůžkové zvedací plošiny, elektrické tahače, jeřáby a kladkostroje

Výroba a montáž výtahů, plošin Hradec Králové, domovní výtahy, nákladní výtahy, nákladní plošiny.

Výroba a montáž výtahů, plošin Hradec Králové, domovní výtahy, nákladní výtahy, nákladní plošiny

Výroba originálních šperků na zakázku Praha, ručně vyrobené prsteny, náramky, náhrdelníky.

Výroba originálních šperků na zakázku Praha, ručně vyrobené prsteny, náramky, náhrdelníky

Související články
Rychlé a přesné zakružování trubek a profilů

Přidal s.r.o.

Rychlé a přesné zakružování trubek a profilů

Hledáte firmu, která kromě standardních kovoobráběcích prací nabízí i něco navíc? Pak je pro vás společnost Přidal z Kralic na Hané tou pravou volbou. Nejen že nabízíme přesné frézování a CNC obrábění, my si poradíme i s ohýbáním a zakružováním trubek, profilů a spirál.


Manipulační a paletizační technologie, depaletizace, robotizace

TERAMEX s.r.o.

Manipulační a paletizační technologie, depaletizace, robotizace

Kvalitní výrobní proces je nejen zásluhou profesionality samotných pracovníků, ale také moderní výrobní technologie. Do ní patří manipulační a další technika vysoké kvality, která podporuje celkový chod průmyslových firem. O manipulační a paletizační technologii jako i depaletizaci a robotizaci se postará firma TERAMEX s.r.o. se sídlem v Hustopečích.


Železobetonové konstrukce od projektu po montáž

ZIPP Brno s.r.o.

Železobetonové konstrukce od projektu po montáž

Stavební firma ZIPP Brno s.r.o. se zabývá projektováním, statikou, dodávkou a montáží železobetonových konstrukcí. K další nabídce služeb společnosti patří také autodoprava, pronájmy jeřábů, provozování autodíly a pneuservisu, zámečnické práce a další činnosti na profesionální úrovni.


Pracovní oděvy, nářadí i čisticí prostředky do každé firmy

ŘEMPO VEGA, s.r.o.

Pracovní oděvy, nářadí i čisticí prostředky do každé firmy

ŘEMPO VEGA je předním českým průmyslovým distributorem speciálních jedincových a režijních materiálů a další široké palety zboží. Co si pod těmito pojmy ale konkrétně představit? Je to jednoduché - v naší nabídce najdete doslova vše, co byste ve své firmě mohli potřebovat - od pracovních oděvů, přes ochranné pracovní pomůcky, úklidové prostředky, nátěrové hmoty až třeba po kancelářské potřeby nebo nářadí a manipulační techniku. V našem rozsáhlém e-shopu na www.rempo-vega.cz najdete téměř 8000 položek!


Firemní články
Manipulační technika Havlíčkův Brod - servis i prodej

Manipulační technika Havlíčkův Brod - servis i prodej

Servis a prodej manipulační techniky nejen po Havlíčkově Brodě zajišťuje firma SEMAT. Včas zajistíme kompletní servis manipulační techniky včetně strojů nových, použitých nebo částečně repasovaných. Jste poblíž Havlíčkova Brodu a potřebuje rychlý a dostupný servis? Rádi byste si pořídili novou manipulační techniku a nevíte si rady? Naši odborně vyškolení pracovníci se vám při prodeji či servisu budou náležitě věnovat. Projdou s vámi všechny potřebné náležitosti, aby prodej nebo servis byl pro vás přínosem. Servisní služby poskytujeme po celé České Republice. Servisní dílny jsou vám plně k dispozici. Poskytujeme včasný a kvalitní servis vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky těchto značek: DESTA, BT, BALKANCAR, TOYOTA, NISSAN, LINDE, GLIWICE, TAILIFT, HYSTER, YALE, CATERPILLAR, FORKLIFT, JUNGHEINRICH Firma SEMAT nabízí obsáhlý prodej kvalitní manipulační techniky za poutavé ceny.


SEMAT - paletové vozíky Havlíčkův Brod

SEMAT - paletové vozíky Havlíčkův Brod

SEMAT - paletové vozíky Havlíčkův Brod, co splňují požadavky na kvalitu a vybavenost. Paletové vozíky od firmy SEMAT budou vašim nepostradatelným pomocníkem při práci. Pracujte ve skladech s moderními stroji a práce vás bude bavit. Paletové vozíky u nás koupíte v základním provedení, elektrický nebo s rozsáhlejším vybavením. Standardní vozík má funkci pojezdu, zdvih a spuštění vidlic. Kovové části jsou ošetřeny povrchovou úpravou nebo do vlhkých provozů dodáváme nerezové paletové vozíky. K další výbavě patří zabudovaná váha nebo rychlozdvih. Vozíky se můžou dobře využívat i jako pomocná pracovní plocha. Paletové vozíky nabízíme: nové použité repasované Firma SEMAT zajišťuje prodej, opravy a servis paletových vozíků v Havlíčkově Brodě a okolí. Více informací na našich stránkách nebo se telefonicky obraťte na náš odborný personál.


Vysokozdvižné vozíky - servis přímo u vás - Havlíčkův Brod

Vysokozdvižné vozíky - servis přímo u vás - Havlíčkův Brod

Zvedání těžkých nákladů a břemen je v mnoha firmách na denním pořádku. Správně fungující manipulační technika a vysokozdvižné vozíky tak hrají v průmyslu i dalších oblastech nesmírně důležitou roli. Ve společnosti SEMAT HB to víme, a proto vám nabízíme nejen prodej kvalitních vysokozdvižných vozíků, ale také jejich kompletní servis. Specializujeme se však také na paletové vozíky - nabízíme nejen jejich prodej, ale i opravy, stejně jako opravy hydraulických hadic. Rychlost, kvalita a široká škála služeb, to je to, na co se ve společnosti SEMAT HB zaměřujeme. Jedině tak jsme vám schopni poskytnout kompletní servis vysokozdvižných vozíku od jednoduchých výměn až po kompletní generální opravy. Obrátit se na nás můžete skutečně s jakýmkoli problémem. Nabízíme například: - Výměnu pneumatik a přelisování kol - Výměnu motorových olejů a filtrů - Opravy motorů, převodovek, hydrauliky i elektroinstalace - Technické kontroly a revize LPG - Opravy hydraulických hadic - Nejen opravy, ale i pronájem vysokozdvižných vozíků Drobné i rozsáhlejší opravy zajistíme pro vysokozdvižné vozíky všech známých značek, jako jsou DESTA, BALKANCAR, TOYOTA, LINDE a další. Opravy a servis vysokozdvižných vozíků navíc provádíme přímo u vás na pracovišti. Nemusíte tak nikam jezdit, my vás navštívíme a vše rychle uvedeme do provozu. Také o staré a nefunkční vozíky se postaráme za vás. Nabízíme totiž výkup a bezpečnou likvidaci staré techniky i baterií. Hledáte servis, kde se o vysokozdvižné vozíky postarají skuteční odborníci? Nebo pronájem vysokozdvižných vozíků či prodej a opravy paletových vozíků? Pak je pro vás SEMAT HB to pravé místo.


Vysokozdvižné vozíky a manipulační technika, Havlíčkův Brod

Vysokozdvižné vozíky a manipulační technika, Havlíčkův Brod

Potřebujete do vaší firmy pořídit vysokozdvižný vozík nebo jinou manipulační techniku? Chcete mít i následný servis zakoupených strojů? Pak je pro vás skvělou volbou společnost Semat. Kromě prodeje manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků zajišťujeme i jejich následný servis. Společnost Semat byla založena roku 1990. S prodejem a servisem manipulační techniky máme tedy dlouhodobé zkušenosti a zákazníkům nabízíme širokou škálu strojů prověřené kvality: - vysokozdvižné vozíky - paletové vozíky (elektrické i ruční paletové vozíky) - speciální techniku - retraky - přídavná zařízení Vysokozdvižné vozíky mají velkou škálu uplatnění. Můžete si vybrat z elektrických nebo spalovacích. Elektrický vysokozdvižný vozík je spolehlivý, tichý a šetří energii i životní prostředí. Spalovací vysokozdvižný vozík se vyznačuje silným výkonem, dlouhou životností a snadným ovládáním. Vhodný je hlavně do venkovních nezpevněných ploch. Vybírat si můžete z vysokozdvižných vozíků těchto značek: - Nissan - HC - Hyundai - Belet Prodej manipulační techniky i vysokozdvižných vozíků doplňujeme i jejich následným servisem. Zajišťujeme technickou kontrolu, revizi LPG a samozřejmostí jsou i pravidelné servisní prohlídky. Technická kontrola musí být ze zákona provedenou jednou za rok. Vyvarujte se i vy vysokým sankcím a objednejte se na servis vysokozdvižného vozíku ještě dnes! Servis provádíme v následujících městech: - Havlíčkův Brod, Humpolec, Jihlava, Třebíč, Chotěboř, Světlá nad Sázavou, Ždár nad Sázavou, Přibyslav Navštivte naší prodejnu v Havlíčkově Brodě, poradíme vám a společně vybereme techniku, která pro vás bude nejlepší. Přijďte a vyberte si z naší nabídky vysokozdvižných vozíků a ostatní manipulační techniky!


SEMAT HB - servis VZV, manipulační technika Pelhřimov

SEMAT HB - servis VZV, manipulační technika Pelhřimov

Firma SEMAT HB pro své zákazníky nejen z Pelhřimova poskytuje servis VZV a manipulační techniky. Potřebujete provést servisní služby a nevíte si rady? Nechte si poradit naším kvalifikovaným personálem, který vyřeší problémy za Vás. Firma SEMAT HB poskytuje servis VZV značek DESTA, BALKANCAR, NISSAN a servis manipulační techniky značek BELET, KOVO CHEB, CROWN, PRAMAC LIFTER, BT. Pokud jste z okolí Pelhřimova neváhejte se u nás zastavit nebo kontaktovat.


Semat – manipulační technika Humpolec, Jihlava, Havlíčkův Brod

Semat – manipulační technika Humpolec, Jihlava, Havlíčkův Brod

Firma Semat z Havlíčkova Brodu poskytuje opravy a servis manipulační techniky. Semat Havlíčkův Brod v současné době provádí servis manipulační techniky těchto značek – Belet, Kovo Cheb, Crown, Pramac Lifter a BT. Servis provádíme i na přídavných zařízeních. Servis manipulační techniky zajišťujeme jak v Havlíčkově Brodě, tak v Humpolci, Jihlavě a dalších městech. Neváhejte nás kontaktovat.


Bazar manipulační techniky Semat Havlíčkův Brod

Bazar manipulační techniky Semat Havlíčkův Brod

Společnost Semat se sídlem v Havlíčkově Brodě provádí opravy a servis vysokozdvižných vozíků a dále nabízí bazar manipulační techniky. Společnost Semat Havlíčkův Brod v současné době nabízí ve svém bazaru vysokozdvižné vozíky těchto značek – Desta, Nissan, Caterpillar a Crown. Pokud hledáte kvalitní manipulační techniku za rozumnou cenu, neváhejte si vybrat v našem bazaru v Havlíčkově Brodě. Neváhejte nás kontaktovat nebo přímo navštívit.


Semat – servis VZV vysokozdvižných vozíků Havlíčkův Brod

Semat – servis VZV vysokozdvižných vozíků Havlíčkův Brod

Firma Semat z Havlíčkova Brodu poskytuje opravy a servis vysokozdvižných vozíků. Semat Havlíčkův Brod v současné době provádí servis vysokozdvižných vozíků těchto značek – Desta, Nissan a Balkancar. Servis provádíme i na přídavných zařízeních VZV. Servis VZV vysokozdvižných vozíků zajišťujeme jak v Havlíčkově Brodě, tak v okolních městech. Neváhejte nás kontaktovat.