Mana- barvy s.r.o


Dubinská 759, Pardubice 530 12
Velkoobchod, maloobchod, prodej:

Prodejna barev
Nátěrové hmoty
Stavební chemie
Fasádní barvy
Hydroizolační hmoty nátěrové, stěrkové
Materiály pro sanaci, vysoušení vlhkého zdiva (injektáž, sanační omítky)
Barvy na kov ETERNAL
Barvy na pozink ETERNAL
Barvy na dřevo ETERNAL, LUXOL,
OVERSOL, XYLADECOR
Zastoupení AUSTIS, Akzo, NOBEL, JUB, DULUX, barvy a laky Praha
Zateplovací systémy SANATHERM, JUBIZOL, CUSTOM, HASIT, WEBER
Tepelné izolace pro opláštění budov zajistí montáž
Omítky práškové, hotové, vnější, vnitřní
Malířské a zednické nářadí válečky, štětky, hladítka, špachtle
Lepidla, tmely DEN BRAVEN
Dotační program: Zelená úsporám

zateplení, hydroizolace, laky, míchání barev, sanace, vizualizace

Prodejna:
Mana-Březina
areál mototechny
Na Spravedlnosti 1533
53002 Pardubice
tel/fax: 466330421
po-pá 8.30-12, 12.30-17, so 8.30-11


Pobočka :
Moravská 312
Ústí nad Orlicí
56219
tel.: 465527688, 608453184
Fax: 465527688

Produkty
  • míchání barev, prodej interiérových barev, prodej exteriérových barev, distribuce laků, prodej voděodolných nátěrů
  • izolační hmoty, izolační fólie, izolační sklo, izolační desky, skelná vata
  • nátěrové hmoty, barvy na dřevo, laky na dřevo, speciální barvy, fasádní barvy, barvy na beton

Stavební práce, výkopové práce, demoliční práce, realizace základových desek, rekonstrukce.

Stavební práce, výkopové práce, demoliční práce, realizace základových desek, rekonstrukce

Českomoravská kynologická unie, z.s. kynologie v ČR, chov psů, výstavy psů, zdraví psů.

Českomoravská kynologická unie, z.s. kynologie v ČR, chov psů, výstavy psů, zdraví psů

Související články
Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády

G Import spol. s r.o.

Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády

Provětrávané fasády patří mezi moderní řešení tepelně-izolačních vlastností, které dá domu či budově nový šmrnc a prodlouží jejich životnost. Slouží jako náhrada klasického řešení zateplení polystyrenem a přináší mnoho výhod a kvalit. A o takovou kvalitu fasádních obkladů se postará firma G Import spol. s r.o.


Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

Především u budování nových skládek odpadů a jejich rekultivací poskytujeme poradenství, návrhy a odborné montáže drenážních systémů. Naše služby jsou určeny zájemcům z území České republiky a Slovenska i v případě požadavků ekologických staveb na vhodnou ochranu proti kontaminaci zemin a spodních vod.


Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu

PREMIX servis, spol. s r.o.

Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu

Pokud chcete disponovat nejenom designově odpovídajícím, ale také praktickým, spolehlivým a bezpečným balkonem, tak byste neměli podcenit investici do kvalitního balkonového systému. Balkonové systémy PREMIX vynikají svými nízkými náklady, kvalitní hydroizolací a maximální ochranou.


Fasádní barvy Opava a okolí - všechny značky pod jednou střechou včetně míchacího centra za super ceny

ABC barvy s.r.o.

Fasádní barvy Opava a okolí - všechny značky pod jednou střechou včetně míchacího centra za super ceny

Potřebnou barvu vám poskytnou a v případě potřeby i namíchají, díky jejich speciálně vybavenému tónovacímu centru Abc barvy, které sídlí na ulici Bochenkova 2 v Opavě. Tato firma poskytuje kompletní sortiment interiérových a fasádních barev.


Firemní články
Malířské nátěry Primalex Pardubice - vysoce propustný nátěr vnitřních prostorů

Malířské nátěry Primalex Pardubice - vysoce propustný nátěr vnitřních prostorů

Vybírejte z našeho velkoobchodního a maloobchodního prodeje barev a laků. Nepřeberné množství variant čeká pouze na vás - Mana barvy s.r.o. Pardubice


Protiplísňový nátěr  Algicid Plus

Protiplísňový nátěr Algicid Plus

Protiplísňový nátěr Algicid Plus vám vyžene plísně z vašeho domu. Účinný protiplísňový nátěr Algicid Plus zabraňuje rozvoji řas a plísní na zdivu. Čisté a krásné stěny - Algicid Plus. Nyní akční ceny! Máte nevzhledné a obtěžující plísně na zdech nebo fasádě? Předejděte včas plísním a řasám na vašem domě. Přípravky k tomu určené najdete na našich stránkách. Jedinečný způsob jak se zbavit plísní: 1. Zdi dobře očistíme mokrým hadrem 2. Suchý povrch vydezinfikujeme nátěrem Algicid Plus 3. Po 12-ti hodinách natřeme povrch malířskou barvou Nyní protiplísňový nátěr Algicid Plus za akční cenu! Ředění 1:5 s vodou, spotřeba 0,05 – 0,1 L/m2 Likvidační prostředek na plísně, který nezasoluje stěny. Syntetické barvy u nás nakoupíte minimálně o 10% levněji než v jiných obchodech. Zatočte s plísněmi ve vašem domě - garance účinnosti 5 let! Mana barvy jsou vám plně k dispozici.


Telkyd S 200 k nátěrům ocelových předmětů

Telkyd S 200 k nátěrům ocelových předmětů

Kvalitní nátěry Telkyd S 200 v široké škále odstínů včetně odstínů RAL - Mana- barvy s.r.o Pardubice


Velkoobchod barev Pardubice – Mana – barvy

Velkoobchod barev Pardubice – Mana – barvy

Společnost Mana barvy s.r.o. Pardubice nabízí velkoobchodní prodej barev s velkou škálu barevných odstínů.


Akční ceny na prostředky pro likvidaci a prevenci řas a plísní

Akční ceny na prostředky pro likvidaci a prevenci řas a plísní

Nenechte plísně a řasy se u Vás zabydlet – účinné prostředky,které je dokonale zahubí – nakupujte chytře likvidační prostředky proti plísním, Mana- barvy s.r.o Pardubice


Barvy laky Pardubice – Mana barvy s.r.o.

Barvy laky Pardubice – Mana barvy s.r.o.

Kvalitní syntetické barvy v naší firmě Mana barvy s.r.o. nakoupíte o min. 10 % levněji než jinde.


Fasádní barvy Revitalcolor AG

Fasádní barvy Revitalcolor AG

Fasádní barvy Revitalcolor AG za akční ceny. Předejděte škodlivému působení srážkové vody – pořiďte si fasádní barvy Revitalcolor AG! Účelná vodoodpudivá ochrana pro vaše fasády. Nabízíme fasádní nátěry pro hladké nebo hrubé povrchy jak pro nové domy i pro stávající. Protože se časem snižuje vodoodpudivost nátěru, je potřeba po 10 až 15 letech fasádní nátěry obnovit. Ošetřená omítka fasádní barvou Revitalcolor AG umožní stěnám zachovat paropropustnost povrchu. Svým složením dokonale zabraňuje vzniku a rozvoji řas a plísním. Pro vysoký obsah mikrovláken se výborně hodí k nátěrům různých druhů povrchů. Bezpečně zakryje i omítky s malými trhlinami. Barvy obsahují kvalitní pojiva a světlostálé pigmenty. Široká nabídka odstínů uspokojí každého zákazníka. Poskytujeme poradenství při výběru fasády nebo barevných návrhů. Barvy u nás nakoupíte o 10% výhodněji než v jiných obchodech. Hezká a účelná fasádní barva je vizitkou domu!


Termoizolační malířská barva Eternal in Thermo

Termoizolační malířská barva Eternal in Thermo

Termoizolační malířská barva Eternal in Thermo účinně zabraňuje úniku tepla. Malířská barva Eternal in Thermo zaručí, že vaši zdi si zachovají tepelně izolační vlastnosti. Nyní akční ceny! Bojujete s vysokými náklady za topení? Máte vlhké a chladné zdi? Naprosto správně potřebujete speciální nátěr, co odráží teplo tzv. termoreflexní. Pomocí tohoto nátěru omezíte vlhnutí a zvýšíte si povrchovou teplotu stěn. Už nebude vytvářet podmínky pro houby a plísně. Tím docílíte snížení nákladů na vytápění a plesnivosti stěn. Malířská barva, kterou lze tónovat do pastelových odstínů. Její aplikace je stejná jako běžné malování pokoje. Má perfektní krycí vlastnosti, je omyvatelná a na jejím hladkém povrchu se hůře drží prach. Umožňuje stěnám dýchat. Přípravky k tomu určené najdete na našich stránkách. Nyní termoizolační malířská barva Eternal in Thermo za akční cenu – 4 kg + 0,5 kg zdarma! Balení po 4 kg (5litrů). Spotřeba 0,3 – 0,4 kg/m2 což je asi 1 – 2 vrstvy. Syntetické barvy u nás nakoupíte minimálně o 10% levněji než v jiných obchodech. Příjemné teplo domova vám poskytne termoizolační barva Eternal in Thermo! Mana barvy jsou vám plně k dispozici.


Velkoobchod barev Ústí nad Orlicí

Velkoobchod barev Ústí nad Orlicí

Velkoobchod barev v Ústí nad Orlicí nabízí nátěry všestranného využití. Pořiďte si barvy, co rozzáří vaše okolí. Velkoobchod barev co hýří rozmanitou škálou odstínů za bezkonkurenční ceny. Potřebovaly by vaše stěny nový barevný náboj? Nebo jen ztratily ten správný odstín od sluníčka? Nechte se inspirovat v naší prodejně, kde naleznete vhodné barvy jak do interiéru, tak do exteriéru. Šetrné k životnímu prostředí nabízíme vodou ředitelné barvy - emaily vrchní, základové a jednovrstvé. Velkoobchod barev nabízí: malířské a fasádní na betony na kov ředitelné otěruvzdorné Pro všechny zákazníky z Ústí nad Orlicí nebo České Třebové co si neví rady je tu bezplatné poradenství. Poradíme vám, jakou nejvhodnější barvu využijete pro nejlepší konečný výsledek. Barevné tónování provádíme dle přání a požadavků zákazníka. Velkoobchodní prodejna v Ústí nad Orlicí je na lehce dostupném místě a má otevřeno od 7,30 do 16 hodin. Přijďte a nechte se okouzlit světem barev!


Prodej nátěrové hmoty fasádní barvy stavební chemie Pardubice

Prodej nátěrové hmoty fasádní barvy stavební chemie Pardubice

Naše firma Mana- barvy s.r.o. se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem: - barev na kov, pozink, dřevo - nátěrových hmot - stavební chemie - fasádních barev - hydroizolačních hmot - materiálů pro sanaci - omítky práškové, hotové, vnější, vnitřní - malířské a zednické nářadí - lepidla, tmely.