EOP & HOKA s.r.o.
doprava - servis - obchod


Areál elektrárny Opatovice nad Labem, Opatovice nad Labem 533 45
Autodoprava:
- vnitrostátní nákladní autodoprava
- mezinárodní nákladní autodoprava
Přeprava:
- přeprava sypkých hmot a materiálů
- přeprava cementu
- přeprava písku
- přeprava popílku, vápence, vápna
- silonávěs
- otevřený sklápěč
- držitel certifikátu ISO 9001 viz prospekt
- emisní stanice
Opravy:
- karoserie
- opravy silničních vozidel
- opravy automobilů.

Prodej a přeprava vedlejších energetických produktů:
- popílek
- škvára
- energo sádorovec
- směsi z těchto materiálů.

Produkty
  • opravy aut, záruční servis vozů, pozáruční servis vozů, kompletní servis vozidel, garanční prohlídky vozidel
  • dopravní systémy, přeprava zboží, kamionová doprava, zajištění dispečinku, gps monitoring
  • vnitrostátní přeprava zboží, kurýrní služba, služby autodopravce, vozový park
  • mezinárodní přeprava zboží, doprava nákladu, stěhovací služby, komfortní doprava zásilek
  • logistické technologie, označování zboží RFID štítky, kombinovaná přeprava, komplexní logistické služby
  • vnitrostátní kamionová doprava, tuzemská přeprava nadrozměrných nákladů, služby pojištění odpovědnosti dopravce
  • zahraniční přeprava nákladů, zahraniční přeprava zemědělských komodit, zahraniční kamionová doprava, zahraniční doprava po železnici

Oprava stavebních strojů a manipulační techniky.

Oprava stavebních strojů a manipulační techniky

Rostlinná výroba - pěstování pšenice, ječmenu nebo brambor - Oldřich Říbek.

Rostlinná výroba - pěstování pšenice, ječmenu nebo brambor - Oldřich Říbek

Související články
Autoservis - dekarbonizace, montáž či revize LPG nebo čištění klimatizace ozonem

Aleš Lengál

Autoservis - dekarbonizace, montáž či revize LPG nebo čištění klimatizace ozonem

Autoservis, pneuservis, montáže, opravy i revize LPG zařízení, čištění klimatizace ozonem, dekarbonizace nebo třeba seřízení geometrie a zajištění karosářských prací včetně lakování. To vše najdete u naší společnosti Autoopravna Lengál, kde se o váš vůz rádi postaráme, ať už potřebujete jen drobné úpravy karoserie, nebo větší opravu vozu.


Dekarbonizace v Autoservisu Dolina zachrání motor vašeho auta

Autoservis Dolina

Dekarbonizace v Autoservisu Dolina zachrání motor vašeho auta

Usazeniny motor zanáší postupně a nenápadně. Časem ale mohou způsobit dokonce jeho nenávratné poškození a vám nezbyde nic jiného, než se s motorem rozloučit. Pravidelný profesionální servis, dekarbonizace motoru a čištění filtru pevných částic ale škodám a finančním ztrátám zabrání. Obraťte se proto na Autoservis Dolina Kudlovice u Uherského Hradiště, který zaručí údržbu motoru i celého vozu.


Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

TOP Servis - Holan s.r.o.

Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

Spací kabiny jsou neodmyslitelnou součástí všech nákladních a užitkových vozidel, u nichž se předpokládá nájezd mnoha kilometrů za den a z toho plynoucí únava řidiče. Spací kabina však musí splňovat určitou míru komfortu, aby byla pro řidiče kvalitním místem pro odpočinek. Proto by spací kabina měla mít nezávislé topení, klimatizaci nebo kombinaci těchto zařízení.


Autodoprava, kontejnerová doprava i provádění zemních, stavebních a výkopových prací v Jihomoravském kraji

ERTRANS, družstvo

Autodoprava, kontejnerová doprava i provádění zemních, stavebních a výkopových prací v Jihomoravském kraji

Firma ERTRANS se zaměřuje na zajištění autodopravy a kontejnerové dopravy i poskytování komplexních zemních, stavebních i výkopových prací v Jihomoravském kraji a na Vysočině. Své služby nabízí mimo jiné v rámci okolí Znojma, Třebíčska, Moravských Budějovic, Miroslavi, Hrušovan nad Jevišovkou a Ivančic. Firma disponuje moderní technikou a profesionálním personálem, díky čemuž je zaručena vysoká kvalita provedených prací. Kvalitu služeb dokládá 24 měsíční zárukou na vykonané práce.


Firemní články
Přeprava vedlejších energetických produktů – popílek, škvára, energosádrovec

Přeprava vedlejších energetických produktů – popílek, škvára, energosádrovec

Potřebujete přepravit vedlejší energetické produkty a nevíte, jak na to? S tím vám pomůže EOP & HOKA, váš spolehlivý přepravce. Vsaďte na profesionalitu, která z nás už více než 20 let dělá přední přepravní firmu na trhu. Firma EOP & HOKA je smluvním partnerem Elektrárny Opatovice pro přepravu vedlejších energetických produktů. To jsou takové produkty, které vznikají při spalování tuhých paliv nebo během procesu čištění spaliny. Do vedlejších energetických produktů patří například: - popílek - škvára - energosádrovec Výhodou vedlejších energetických produktů je, že nahrazují primární přírodní zdroje a jsou šetrné k životnímu prostředí, protože snižují emise skleníkových plynů. Tyto vedlejší energetické produkty se pak dají využít například jako materiál pro stavbu komunikací nebo při výrobě betonu. A co je nejdůležitější, šetří vaše peníze. Proto neváhejte a objednejte si vedlejší energetické produkty i vy. Firma EOP & HOKA vám nabízí nejenom přepravu vedlejších energetických produktů v rámci České republiky a zahraničí, ale nabízí také poradenství v oblasti vedlejší energetické produkty. Zkonzultujeme s vámi vlastnosti vedlejších energetickýchh produktů a jejich nejvhodnější použití. V našem vozovém parku pro přepravu vedlejších energetických produktů najdete sklápěče o objemu 24 m3, na které se dá připojit přívěs o objemu 23 m3. Nechybí ani: - sklápěcí návěsy s objemem až 50 m3 - cisterny pro přepravu sypkých hmot, také o objemu až 50 m3. Výhodou těchto strojů pro přepravu vedlejších energetických produktů je vybavení vlastními kompresory. Stroje firmy EOP & HOKA prochází pravidelnými technickými kontrolami a jsou tu jen pro vás.


Přeprava sypkých materiálů Plzeň i celá ČR

Přeprava sypkých materiálů Plzeň i celá ČR

Kvalitní stavbu provedete jen s kvalitními surovinami. Chutný koláč taky neupečete z podřadné mouky. Proto se vyplatí, když si najdete opravdu dobrého dodavatele sypkých materiálů, nehledě na vzdálenost, která vás dělí. Je tu totiž společnost EOP & HOKA, která překonává vzdálenostní bariéry a je zprostředkovatel mezi prodejcem a vámi. Přeprava sypkých materiálů pro nás není vůbec žádný problém. Nabízíme například tyto služby: - přeprava písku - přeprava vápence - přeprava zeminy - přeprava dalších sypkých materiálů Náš vozový park disponuje nejmodernější a nejefektivnější technikou. K dispozici pro přepravu sypkých materiálů vám jsou velkoobjemové sklápěče o objemu 24 m3 s možností připojení návěsu o objemu 23 m3, které jsou vhodné pro přepravu zeminy, písku i přepravu stabilizovaných popílků. Dále pro přepravu sypkých materiálů využíváme cisterny s vlastními kompresory o objemu až 50 m3, v nichž přepravujeme popílek, vápenec, vápno a cement. Děláme vše pro to, aby se k vám sypký materiál dostal co nejdříve, proto naše stroje prochází přísnými technickými kontrolami a vozový park pravidelně modernizujeme. A právě moderní technika a osobní přístup ke každému zákazníkovi z nás dělají profesionály ve svém oboru. Přepravu sypkých materiálů provádíme v rámci České republiky, ale i v zahraničí. O tom, že svou práci provádíme dobře, svědčí i fakt, že jsme už více než 20 let předními společnostmi zabývajícími se přepravou sypkých materiálů.


Přepravce sypkých hmot velkoobjemovými sklápěči cisternami

Přepravce sypkých hmot velkoobjemovými sklápěči cisternami

Přeprava sypkých hmot a materiláů - přepravíme sypké hmoty velkoobjemovými sklápěči (zemina, písek, stabilizované popílky) - sypkéh hmoty cisternami (cement, vápno, vápenec, popílek) Dopravu zajistíme jednou i opakovaně, materiál dopravíme i do zahraničí.


Přeprava sypkých hmot cementu písku popílku autodoprava Most Louny

Přeprava sypkých hmot cementu písku popílku autodoprava Most Louny

Přeprava sypkých hmot cementu písku a popílku - pobočka Most Vnitrostátní a mezinárodní přeprava sypkých materiálů. Firma EOP & HOKA, s.r.o. zajišťuje přepravu sypkých materiálů pomocí moderní a kvalitní dopravní techniky. Přeprava sypkých hmot: - cement - písek - popílek - energosádrovec - škvára - zemina - vápno - vápenec Přeprava suchých materiálů v tuzemsku i do zahraničí. Zajišťujeme jednorázové přepravy poskytujeme i možnost dlouhodobé spolupráce.


Přeprava sypkých hmot cementu písku popílku Pardubice

Přeprava sypkých hmot cementu písku popílku Pardubice

Přeprava: - přeprava sypkých hmot - přeprava cementu - přeprava písku - přeprava popílku Přepravu zajišťujeme pomocí: - sklápěče o objemu 24 m3 s možností připojení přívěsu o objemu 23 m3 - cisterny pro přepravu sypkých hmot o objemu 35 - 50 m3, které jsou vybaveny vlastními kompresory.


Přeprava sypkých hmot cementu písku popílku Pardubice Chrudim Hradec

Přeprava sypkých hmot cementu písku popílku Pardubice Chrudim Hradec

EOP & HOKA s.r.o. je významná firma v oboru přepravy vnitrostátní i mezinárodní přepravě sypkých materiálů. Díky dlouholetým zkušenostem jenž v oboru máme, nám umožňuje zajišťovat dopravu co nejefektivněji a k co největší spokojenosti zákazníků. Přeprava: - škváry - popílku - energosádrovce - stabilizátů - stavebních hmot Přeprava sypkých hmot zajišťujeme velkoobjemovými sklápěči a cisternami.