STAIKA rychnovská realitní kancelář, v.o.s.


Palackého 696, Rychnov nad Kněžnou 516 01

Realitní kancelář pro Orlické hory a podhůří a pro oblast Rychnov nad Kněžnou.
Pro naše klienty zajistíme:
- zprostředkování obchodů nemovitostmi: prodej, pronájem nebo koupě či nájem
- kompletní právní servis: kupní a nájemní smlouvy, garance úhrady kupní ceny
- provize za zprostředkování od 4 - 6% z dosažené prodejní ceny
- zdokumentování nemovitosti a její prezentace, prohlídky se zájemci
- nabídka nemovitostí na nejvýznamnějších realitních internetových serverech
- inzerce nabídek v regionu (vývěsky, místní tisk, zasílání zájemcům v databázi)
- poradenská činnost: tržní ocenění pro prodej, finanční poradenství při koupi
- zařazení do databáze zájemců o nemovitost
- zajištění znaleckých posudků a daňových přiznání daně z převodu nemovitostí
- individuální přístup našich makléřů.

IČ: 48155900
DIČ: CZ48155900
Okres: Rychnov nad Kněžnou
Stát: Česká republika
Právní forma: veřejná obch. společnost
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jiří Zatloukal

Realitní kancelář pro Orlické hory a Rychnovsko – STAIKA v.o.s.

Realitní kancelář pro Orlické hory a Rychnovsko – STAIKA v.o.s.

Realitní kancelář STAIKA z Rychnova nad Kněžnou nabízí kompletní servis služeb při zprostředkování obchodu s nemovitostmi, pozemky, domy a chalupami. Naše realitní kancelář STAIKA má na Rychnovsku a okolí, v Orlických horách a podhůří dlouholetou tradici a spokojené zákazníky. Poptávky a nabídky vyřizujeme osobně přímo v realitní kanceláři nebo z pohodlí Vašeho domova či kanceláře prostřednictvím e-mailové komunikace. Zájem o nemovitosti evidujeme zdarma v naší databázi. Pokud se objeví vhodná nemovitost pro Vás, bude Vám co nejdříve nabídnuta. Naše služby využívají zákazníci nejenom z Rychnova nad Kněžnou, ale i z regionu východních Čech, z České republiky i ze zahraničí. Neváhejte nás kontaktovat - nabídněte svoji nemovitost prostřednictvím realitní kancelře STAIKA, kanceláře s nejdelší tadicí v regionu. • byty • domy • rekreační domy a chalupy • komerční prostory a objekty • pozemky


Nabídka parcel pro výstavbu rodinných domů, Rychnov nad Kněžnou

Nabídka parcel pro výstavbu rodinných domů, Rychnov nad Kněžnou

Nabídka parcel pro výstavbu Rodinných domů v Rychnově nad Kněžnou, lokalita „Nová Sibiř - východ“ Předmětem nabídky je nyní cca 20 parcel vhodných pro výstavbu různých typů rodinných domů v lokalitě Nová Sibiř resp. v její východní části. Lokalita se nachází na východním okraji města Rychnov nad Kněžnou, nedaleko sídliště Mírová (přehledná situace je v příloze). V dosahu několika minut chůze je supermarket, restaurace, školy, krytý plavecký bazén, sportovní areál na tenis, bowling atp. Nedaleko je rekreační les Včelný s přírodním koupalištěm a letoviskem Studánka. Nové parcely jsou o výměrách od 730 do 1.200m2, nabídková cena je 1.390 Kč za 1m2 parcely. Přehled nabízených parcel je uveden v příloze (aktuální ceny a stav rezervací je uveden na webových stránkách staika.cz.) Území pro výstavbu rodinných domů bude komunikačně napojeno na Javornickou ulici (silnice směrem od sídliště Mírová k obchvatu města). Každá parcela bude napojena na kanalizaci, vodovod a elektřinu, přístup bude po zpevněné cestě. Technická infrastruktura bude vybudována v roce 2014. Pro území je stanoveno několik druhů regulativů pro výstavbu různých rodinných domů. Možné budou individuální projekty, domy s podkrovím či bungalovy. Pamatováno je i na možno zástavy moderními ekologickými rodinnými domy s pultovou nebo rovnou střechou. Podrobný popis regulativů je uveden v příloze. Další informace pro zájemce o některou parcelu poskytne manažer projektu Ing. Jiří Zatloukal.


Prodám nemovitost na Rychnovsku nebo v Orlických horách

Prodám nemovitost na Rychnovsku nebo v Orlických horách

Realitní kancelář STAIKA rychnovská realitní kancelář, v.o.s. z Rychnova nad Kněžnou nabízí kompletní servis a služby při zprostředkování prodeje Vaší nemovitosti. Realitní kancelář STAIKA má na místním trhu nemovitostmi již více, nežli 20 letou tradici. Našim zákazníkům poskytujeme odbornou poradenskou činnost při nabídce jejich nemovitosti. Po uzavření smlouvy o zprostředkování podeje nemovitosti nabídku prodeje umístíme na nevýznamnějších republikových realitních serverech, využíváme lokální inzerci a naši databázi zájemců o koupi nemovitostí. Zájemci o naše realitní služby nás mohou navštívit osobně v naší realitní kanceláři STAIKA rychnovská realitní kancelář, v.o.s., která sídlí v centru města Rychnov nad Kněžnou v Palackého ulici čp. 696. Do naší kanceláře je bezbariérový přístup přímo z chodníku před domem. Otevřeno máme v pracovních dnech od 9 do 17 hodin. Služby naší realitní kanceláře je také možno sjednat na dálku po internetu nebo v místě nabízené nemovitosti, kde vás navštíví některý z našich realitních makléřů a doporučí Vám optimální postup při nabídce prodeje Vaší nemovitosti. Další informace o naší realitní kanceláři STAIKA rychnovská realitní kancelář, v.o.s. naleznete na našich webových stránkách: www.staika.cz. Zprostředkujeme pro Vás prodej nebo pronájem těchto nemovitostí: • Byty • Rodinné domy • Rekreační chaty a chalupy • Komerční prostory a objekty • Pozemky pro bytovou i komerční výstavbu Působíme v oblasti Orlických hor a podhůří, zejména pak v okrese Rychnov nad Kněžnou a dále pak na území sousedních okresů Náchod, Hradec Králové, Pardubice a Ústí nad Orlicí.Další produkty a služby
  • realitní agentury, prodej bytů, prodej domů, pronájem nebytových prostor, asociace realitních kanceláří


Související články
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Prodávejte vaši nemovitost s námi
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby
Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby

Nákup i prodej nemovitosti s sebou vždy přináší mnoho starostí. Je cena přiměřená? Vyplatí se nákup dané nemovitosti? Nebylo by dobré s prodejem ještě chvíli počkat? Tyto a mnohé další otázky trápí snad každého, kdo se nemovitostmi nějakým způsobem zabývá. Odborníci z firmy CONSULT VK Litomyšl, s.r.o. jsou tu pro všechny právnické i fyzické osob, které chtějí nejenom poradit, ale také efektivně prodat a zhodnotit.


G2 Reality Zlín: prodej nemovitostí, pronájem i rekonstrukce
G2 Reality Zlín: prodej nemovitostí, pronájem i rekonstrukce

Hledáte nové bydlení? Najdeme vám vhodnou lokalitu, poradíme a pomůžeme rovněž s vyřízením hypotéky. Jsme totiž zlínská realitní kancelář G2 Reality, s.r.o., která zajišťuje tradiční realitní služby pro kupující i prodávající. Vykupujeme nemovitosti, zprostředkujeme prodej nemovitostí i jejich pronájem a postaráme se také o rekonstrukce. Naše služby využijete v celém Zlínském kraji.