AK - BEDNÁŘOVÁ ZDENKA, JUDr.


Poláčkovo náměstí 1434 (1. poschodí), Rychnov nad Kněžnou 516 01
Advokát JUDr. Zdenka Bednářová provozuje advokátní kancelář v Rychnově na Kněžnou již řadu let. V naší advokátní kanceláři se zaměřujeme na dopravní nehody, přestupková řízení a správní delikty. Klietům nabízíme vstřícný přístup, individuální posouzení každého případu a spolehlivost.

Advokátní kancelář, advokát, služby:
- právní služby
- trestní právo se zaměření na dopravní nehody
- správní právo, přestupková řízení a správní delikty
- právní vztahy k nemovitostem, sepsání smluv při převodu, směně, koupi nebo prodeji nemovitostí
- finanční právo
- obchodní právo
- insolvenční právo
- stavební právo.

Pokud hledáte pomoc právě v těchto záležitostech, neváhejte se obrátit na advokátní kancelář JUDr. Zdenky Bednářové. Najdete nás na adrese Poláčkovo náměstí 1434, Rychnov nad Kněžnou.

Další produkty a služby
  • ochrana duševního vlastnictví, advokátní kancelář, právo finančních služeb, komplexní právní servis, manželské rozvody, sepisování listin

Obec Horní Habartice

Související články
Oddlužení manželů (osobní bankrot)

FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.

Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.


Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Rott, Růžička & Guttmann a spol.

Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Ochrana autorských práv, vynálezů, atd. je důležitou součástí ochrany duševního vlastnictví, protože se často stávají objekty zneužití. V případě, že potřebujete řešit porušení práv od podání žalob až po samotné zastupování v oblasti práva soukromého či veřejného, obraťte se na advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann a spol.


FABIAN & PARTNERS  - Kompletní služby v oblasti insolvence i oddlužení

FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.

FABIAN & PARTNERS - Kompletní služby v oblasti insolvence i oddlužení

Jste věřitelem a marně vymáháte své peníze zpět? Pomoci vám může zkušený insolvenční správce. Toho najdete u společnosti FABIAN & PARTNERS. Pomůžeme vám v oblasti insolvence, s vyřízením potřebných dokumentů i se zastupováním na úřadech. Služby insolvenčního správce ale nenabízíme pouze věřitelům. Obrátit se na nás mohou i dlužníci. Těm nabízíme odborné poradenství i praktické rady, jak úspěšně zvládnout oddlužení.


Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.

Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

Je pro Vás právo španělská vesnice? Nevíte na koho se obrátit v případě problémů? Myslíte si, že ze zákona nemáte na nic nárok? V tom případě se můžete obrátit na FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o., která je zaměřená na poskytování komplexních právních služeb a to jak domácím, tak i zahraničním subjektům, mezi které se samozřejmě řadí i běžní občané.


Další produkty a služby
Advokátní kancelář Rychnov nad Kněžnou, trestní právo v oblasti dopravních nehod a přestupků

Advokátní kancelář Rychnov nad Kněžnou, trestní právo v oblasti dopravních nehod a přestupků

Právní radu i pomoc ve věcech dopravních přestupků i nehod Vám poskytne AK - BEDNÁŘOVÁ ZDENKA, JUDr. z Rychnova nad Kněžnou. Profesionální právní služby s individuálním přístupem.