Ing. Rudolf Křížek
Trifid


Rokycanova 114, Vysoké Mýto 566 01

Programování-software TRIFID.
Program TRIFID vznikl původně jako program pro počítačové pokladny a dodnes je to jeho nejčastější použití. V současné podobě jsou jeho funkce natolik rozsáhlé, že může řešit obvyklé potřeby menších nebo středních firem, týkající se obchodu a skladové evidence zásob.

Jeho nejčastější použití je v prodejnách, restauracích, velkoobchodech, servisech, případně sítích těchto provozoven, komunikujících mezi sebou prostřednictvím internetu.

Program lze provozovat na počítačích PC, nebo PC kompatibilních pokladních terminálech, případně na více takových zařízeních současně, spojených běžnou počítačovou sítí. Podporováno je připojení různých typů periferií, používaných v prodejnách – bankovní tiskárny, pokladní zásuvky, zákaznické displeje, snímače a tiskárny čárových kódů, dále některé typy obchodních vah, přenosné terminály pro sběr čárových kódů, případně i speciální zařízení, jako jsou například čerpací stojany pro prodej pohonných hmot.

Program spolupracuje s několika druhy fiskálních modulů certifikovaných na Slovensku. Implementována je i komunikace s některými fiskálními tiskárnami, které byly certifikovány v České republice v době platnosti zákona o registračních pokladnách.

Program existuje ve třech základních variantách:
•STANDARD – základní varianta určená především pro běžné prodejny
•PROFI – varianta s více sklady a širšími možnostmi práce s doklady a cenami, určeno hlavně pro velkoobchody, servisy, případně jako centrum sítě prodejen. K této variantě existuje rozšiřující modul AUTOSERVIS pro použití v servisech.
•GASTRO – varianta obsahující funkce pro restaurační provoz

IČ: 49311581
DIČ: CZ6810290377
Okres: Ústí nad Orlicí
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno

Programování software TRIFID program pro počítačové pokladny

Programování software TRIFID program pro počítačové pokladny

Programování software. Zabýváme se vývojem vlastního software pro obchody. Jsme dodavatelem také hardware pro počítačové pokladní systémy. Maloobchodní prodej pokladních doplňků k počítačům, zařízení pro práci s čárovými kódy a další. Poskytujeme poradenství, zaškolení do našeho programu. Programování software TRIFID program pro počítačové pokladnyDalší produkty a služby
  • vývoj programů, řešení software, tvorba programového vybavení, projektování počítačových sítí, podnikové výpočetní systémy


Související články
Vývoj účetního a mzdového softwaru
Vývoj účetního a mzdového softwaru

Účetnictví je proces, který vyžaduje profesionalitu, zkušenosti a software, díky kterému bude pro každého zpracování podkladů hračkou. Nejlepším řešením je takový software, který je vyvíjený na základě zkušeností z oblasti účetnictví. A takové účetní produkty vyvíjí firma ProgEco s.r.o.


Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.


Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky
Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky

Služby v oblasti automatizační techniky jsou žádané především v různých průmyslových odvětvích. Obsahem jsou nejen projekty, ale také komplexní vedení zakázek, softwarové práce, montáže, servis atd. Profesionální spolupráci s týmem techniků z různých oblastí činností vám poskytne firma ELMEP s.r.o.


Počítače, téma, které jedním slovem dokáže popsat celou problematiku
Počítače, téma, které jedním slovem dokáže popsat celou problematiku

Oblast počítačů skýtá mnoho zajímavých oborů. Počítače se dají sestavit na zakázku a přímo na míru danému majiteli. Díky tomu můžete mít přesně sestavenou sestavu tak, aby Vám naprosto vyhovovala.