ADECO, spol. s r. o.


Komenského 726, Česká Třebová 560 02
Společnost ADECO, spol. s r. o. se zabývá zejména projekční činností a kovovýrobou. Zaměřujeme se na projekční činnost v investiční výstavbě a projektování zdvihací, dopravní a manipulační techniky. V rámci kovovýroby se specializujeme na jeřáby, jeřábové dráhy, ocelové konstrukce a zvedáky kolejových i nekolejových vozidel. Naleznete nás na adrese Komenského 726, Česká Třebová.

Projekce, projektování:
- projekční činnost v investiční výstavbě
- pozemní stavby
- technické zařízení budov
- ocelové konstrukce, inženýrské sítě.

Projekční činnost v oblasti zdvihací, dopravní a manipulační techniky (jeřáby, plošiny, polohovadla, drážní technika)

Výroba:
- ocelové konstrukce
- jeřáby, zdvihací plošiny
- zvedáky kolejových i nekolejových vozidel
- polohovadla......a další.

Další produkty a služby
  • projektování zpracovatelských závodů, projekty pozemního stavitelství, projektování místních komunikací
  • vysokozdvižné vozíky, dopravní pásy, manipulační technika, válečkové dopravníky, pásové dopravníky
  • elektrické statické zdvihací plošiny, vysokozdvižné naklápěcí vozíky, nůžkové zvedací plošiny, elektrické tahače, jeřáby a kladkostroje
  • konstrukce pro průmysl, kovové konstrukce, strojírenské práce, výroba kovových zařízení, výroba nástrojů
  • montážní haly, schodiště a zábradlí, vrata a oplocení, zámečnické konstrukční prvky, městský mobiliář, kovové konstrukce výroba

Pediatrie, praktický lékař pro děti, homeopatika, poradenství.

Pediatrie, praktický lékař pro děti, homeopatika, poradenství

Nemocnice Strakonice, a.s. moderní zdravotnické zařízení, lékárna, pohotovost, odběry krve.

Nemocnice Strakonice, a.s. moderní zdravotnické zařízení, lékárna, pohotovost, odběry krve

Související články
Demontovatelné protihlukové kabiny s jednoduchou manipulací (bez ohledu na jejich velikost)

ROMAn s.r.o.

Demontovatelné protihlukové kabiny s jednoduchou manipulací (bez ohledu na jejich velikost)

Zvýšená hladina hluku je pro lidský organismus velmi škodlivá, a proto je třeba věnovat jí patřičnou pozornost. Problematikou odhlučnění se již od roku 1992 zabývá společnost ROMAn s.r.o., která dokáže pomocí certifikovaných RS panelů vytvořit řešení pro průmyslové podniky, stavební společnosti i rodinné domy. Zvláště žádané jsou demontovatelné protihlukové kabiny.


Komponenty pro vzduchotechniku, kovovýroba, dělení materiálu i svařování ocelí

GIOMETAL s.r.o.

Komponenty pro vzduchotechniku, kovovýroba, dělení materiálu i svařování ocelí

To vše najdete ve firmě GIOMETAL s.r.o., která se zabývá výrobou a montáží vzduchotechnických komponentů, dále také výrobou spirálně vinutého potrubí (spiro potrubí). Poskytují služby jako je dělení materiálu pomocí CNC pálícího stroje, kovovýrobu od kusových individuálních požadavků zákazníků, svařování oceli a nerez ocelí. Zajistí také výrobu výlisků.


Manipulační technika do každého pracovního odvětví

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

Manipulační technika do každého pracovního odvětví

Manipulační technika je v dnešním světě všem dobře známá. Používá se v různých odvětvích, firmách, skladech a na dalších průmyslových místech či v různých provozovnách. Existují jednoduché typy strojů až po ty složitější a náročnější nebo vytvořené dle Vašich požadavků.


Kompletní strojírenská výroba – soustružení, kovoobrábění, frézování

Zekof, s.r.o.

Kompletní strojírenská výroba – soustružení, kovoobrábění, frézování

Firma Zekof se nachází v Lošticích u Šumperka. Jejich práce je však známá po celé České republice. Zpracovávají zakázky také pro Slovenskou republiku i do ostatních zahraničních států. Hlavním cílem je spokojenost zákazníků a také dobrá výsledná kvalita každého kousku, který od nich odchází.


Další produkty a služby
Projekční činnost v investiční výstavbě, projekce zdvihací a dopravní techniky i jeřábů

Projekční činnost v investiční výstavbě, projekce zdvihací a dopravní techniky i jeřábů

Profesionální projektování ocelových konstrukcí hal zajišťuje společnost ADECO, spol. s r. o. z České Třebové. Modernizujeme veškerá strojní zařízení od hříží po točnice a přesuvny.


Adeco - kladkostroje, zvedáky, teplená čerpadla, solární kolektor

Adeco - kladkostroje, zvedáky, teplená čerpadla, solární kolektor

Dodáváme: - kvalitní tepelná čerpadla firem PZP komplet, Nibe, Fujitsu - solární sety pro ohřev a přitápění s použitím kolektorů Suntime - zdvihací zařízení včetně šroubových zvedáků vozidel a hydraulických plošin - kladkostroje Liftket nosnosti 125kg až 25 tun.


Adeco s.r.o. - projekční činnost v investiční výstavbě

Adeco s.r.o. - projekční činnost v investiční výstavbě

Zpracováváme projektové dokumentace pozemních staveb pro bytovou i průmyslovou výstavbu. U rodinných domků má zákazník na výběr projekt atypického domku dle vlastních požadavků nebo výběr z široké škály typových domů. Dodáme i projektovou dokumentaci TZB těchto objektů (plynoinstalace, vytápění, elektroinstalace, voda, kanalizace). Jsme certifikováni v oboru Zelená úsporám. Zpracováváme projektové dokumentace zástavby území včetně inženýrských sítí.


Adeco s.r.o. - výroba ocelových konstrukcí, zámečnictví

Adeco s.r.o. - výroba ocelových konstrukcí, zámečnictví

Divize výroby zajišťuje výrobu ocelových konstrukcí dle námi zpracované nebo investorem dodané projektové dokumentace. Zajistíme pro vás kompletní dodávku ocelových zateplených i nezateplených hal. Další specializací je výroba podpěr průmyslových plastových potrubí. Provádíme běžnou zámečnickou výrobu na zakázku - vrata, brány, regály, stoly, přístřešky pro stání automobilů apod.


Adeco s.r.o. - jeřáby, točny, přesuvny, hříže - rekonstrukce

Adeco s.r.o. - jeřáby, točny, přesuvny, hříže - rekonstrukce

V železničním provozu zpracováváme projektové dokumentace a zajišťujeme dodávky na modernizace a rekonstrukce přesuven, točen, (točnic) a hříží. Dále zajišťujeme rekonstrukce zdvihacích zařízení včetně lokomotivních a vozových zvedáků. Z oblasti jeřábové techniky dodáme nový či zmodernizujeme stávající jeřáb, dodáme projektovou dokumentaci, zajistíme revizi. U stávajících zdvihadel je možno dodat náhradní projektovou dokumentaci jako podklad pro revizi zdvihadla.


ADECO tepelná čerpadla a solární kolektory Česká Třebová Svitavy

ADECO tepelná čerpadla a solární kolektory Česká Třebová Svitavy

Firma ADECO spol. s r.o. - tepelná čerpadla a solární kolektory zajišťuje: - dodávku tepelných čerpadel včetně návrhu a zpracování projektové dokumentace - jedná se o špičková tepelná čerpadla české firmy PZP komplet a švédské firmy NIBE, případně tepelných čerpadel Fujitsu. Dále dodáváme solární systémy s použitím kvalitních solárních kolektorů Suntime české firmy Propuls solar. Pro dodávku tepelných čerpadel i solárních soustav jsme certifikováni v dotačním programu Zelená úsporám. Tepelná čerpadla a solární kolektory dodáváme nejen v České Třebové, kde firma sídlí, ale i do dalších měst jako je Litomyšl, Vysoké Mýto, Svitavy, Lanškroun aj.


Projekční činnost, tepelná čerpadla, ocelové konstrukce, jeřáby

Projekční činnost, tepelná čerpadla, ocelové konstrukce, jeřáby

A. Projekční činnost: 1. V investiční výstavbě projektujeme - pozemní stavby - technická zařízení budov (TZB) - elektroinstalace, vytápění, tepelná čerpadla, rozvody plynu - ocelové konstrukce hal, statické výpočty ocelových konstrukcí - inženýrské sítě V investiční výstavbě dále zajišťujeme - komplexní vyřízení žádostí o dotaci programu Zelená úsporám - projektové dokumentace typových rodinných domků Archipelag 2. V oblasti zdvihací, dopravní a manipulační techniky - jeřáby mostové, sloupové, portálové, speciální - jeřábové dráhy, dráhy pro kladkostroj - zdvihací plošiny, zvedáky, parkovací systémy - drážní technika (přesuvna, točna, točnice, hříž, lávky pro opravy vozidel) - nová zařízení, opravy i rekonstrukce - náhradní dokumentace stávajících zařízení - poradenská činnost, zpracování posudků o stavu zařízení B. Výrobní činnost v následujících oborech - Výroba a montáž - celové konstrukce hal, vazníky, střešní konstrukce a přístřešky - Modernizace, výroba a montáž - ocelové jeřábové drahy a jeřáby - Zakázkové zámečnictví a kovovýroba - vrata a brány, oplocení, schodiště, zábradlí, regály, podstavce, stoly, stojany,venkovní stání automobilů (krytí např. Makrolon), vestavby v halách, mezipatra - Generální opravy zvedáků vozidel 10t, 25t - Opravy a rekonstrukce dopravních a manipulačních zařízení C. Dodávka a instalace tepelných čerpadel D. Obchodní činnost - dodávka kladkostrojů Liftket - dodávka zvedáků kolejových i nekolejových vozidel, polohovadel pro svařování a montáž rozměrných dílců - dodávka navijáků pro manipulaci s vozidly - dodávka a montáž zapouzdřených trolejových vedení