MELANGE PLUS s.r.o.


Obránců Míru 392, Hradec Králové - Předměřice nad Labem 503 02
Velkoobchod, maloobchod, prodej:
Dlažba a obklady
- LASSELSBERGER, LB KERAMIKA, (CHKZ, RAKO, HOB)
- Itálie IRIS, Španělsko, IBERA, VENUS
- Polsko PARADYZ, TUBADZIN, POLCOLORIT, CERRAD, CERSANIT, OPOCZNO
- listely-ozdobné lišty
- stavební chemie, lepidla.
Zdravotní, sanitární keramika:
- JIKA Bechyně, LAUFEN, IDEAL STANDARD, KERAMAG, DURAVIT, KOLO
Vodovodní baterie
- PAFFONI, NOVASERVIS, TRESS
Lepicí a spárovací tmely
- MUREXIN, MAPEI
Vany
smaltované
- KALDEWEI, JIKA, ARISTON
akrylátové
- TEIKO, VAGNER PLAST, POLYSAN, RIHO, SANTECH
- hydromasážní
Sprchové kouty
- RAVAK, SANPLAST, RONAL, ROLTECHNIK, RADAWAY
Kompletní vybavení koupelen-koupelny:
Koupelnový nábytek
- INTEDOOR, DŘEVOJAS, KRAJCAR, EDEN
Doplňky, zrcadla
- NOVASERVIS, BEMETA

Další produkty a služby
  • obklady koupelen, dlažby interiérů, sortiment vybavení koupelen, spárovací hmoty, mrazuvzdorné dlažby, lepicí tmely
  • sanitární keramika, vanové sifony, koupelnové ventily, WC moduly, odtokové žlaby, podlahové vpusti
  • penetrační nátěry, vodoodpudivé impregnační nátěry, přísady do malt, přísady do betonu, biocidní ochrana, povrchově aktivní látky
  • vybavení koupelen, sestavy koupelnových skříněk, skříňka pod umyvadlo, zrcadlo do koupelny, košíky do koupelny
  • koupelnový nábytek, vodovodní baterie, zrcadla a galerky, sanitární keramika, koupelnové doplňky

Sportovní hala Datart (dříve Euronics) NOVESTA SPORT, spol. s r.o.

Související články
Jemnozrnné stěrky na povrchové úpravy betonu od českého výrobce

PREMIX servis, spol. s r.o.

Jemnozrnné stěrky na povrchové úpravy betonu od českého výrobce

Řešíte povrchovou úpravu betonu z důvodu estetiky nebo kvůli přípravě kontaktní plochy pro další vrstvu? Potřebujete zahladit drobné nedokonalosti povrchu monolitu po odbednění? Chcete přitom použít materiál, který bude i v tenké vrstvě na povrchu spolehlivě držet za různých podmínek prostředí? A který nebude barevně odlišný od podkladního betonu? Nabízíme vše výše uvedené – tuzemský specialista na složitější maltové produkty, vč. jemnozrnných stěrek na povrchové úpravy betonu fi. PREMIX servis, spol. s r.o. Obraťte se na nás, jsme tu pro Vás!


Sanace zděných sklepů v činžovních a rodinných domech

NEKAP spol.s r.o.

Sanace zděných sklepů v činžovních a rodinných domech

Jak zabránit tomu, aby voda nepronikala přes zdivo a cihly až do prostoru sklepu? To je otázka, na kterou se mnoho z nás snaží nějakým způsobem najít odpověď. Pomoci nám v tomto směru může speciální technologie, která se používá při sanaci sklepů v obytných budovách.


Moderní veřejné automatické toalety do měst, parků a veřejných prostor

TOI TOI, sanitární systémy,

Moderní veřejné automatické toalety do měst, parků a veřejných prostor

Infrastruktury dnešních měst jsou většinou již na výborné úrovni. Jediné, v čem mají mnohá města opravdu velkou mezeru, jsou toalety. Pro jejich návštěvníky je většinou těžké najít udržované, čisté a dostupné toalety, což může snižovat výsledný dojem z návštěvy. Společnost TOI TOI tuto situaci dokáže efektivně vyřešit. Ptáte se jak?


Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády

G Import spol. s r.o.

Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády

Provětrávané fasády patří mezi moderní řešení tepelně-izolačních vlastností, které dá domu či budově nový šmrnc a prodlouží jejich životnost. Slouží jako náhrada klasického řešení zateplení polystyrenem a přináší mnoho výhod a kvalit. A o takovou kvalitu fasádních obkladů se postará firma G Import spol. s r.o.


Další produkty a služby
Obklady Rako, Paradyz, Opoczno, Cersanit Hradec, Pardubice, Jičín

Obklady Rako, Paradyz, Opoczno, Cersanit Hradec, Pardubice, Jičín

Obklady Rako, Paradyz, Opoczno, Cersanit naleznete v našem obchodě v Hradci Králové za akční ceny. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem dlažby a obkladů. Disponuejeme velkou škálou známých značek obkladů: - LASSELSBERGER, LB KERAMIKA, CHKZ, RAKO, HOB - IRIS, IBERA, VENUS - PARADYZ, TUBADZIN, POLCOLORIT, CERRAD, CERSANIT, OPOCZNO Vaši koupelnu u nás hravě zařídíte a to i protože prodáváme nejen obklady, ale i další příslušenství. - listely - ozdobné lišty - stavební chemie - lepidla - vybavení koupelen - sanitární keramika Zařiďte si s námi Vaši koupelnu! Zavolejte nám rádi Vám pomůžeme.


Rekonstrukce stávající koupelny Hradec Králové

Rekonstrukce stávající koupelny Hradec Králové

Plánujete rekonstrukci stávající koupelny a jste z okolí Hradce Králové? Chcete mít Vaší koupelnu útulnější a hezčí? Pak stačí zajít k nám na provozovnu a my Vám s rekonstrukcí pomůžeme. Uděláme grafický návrh, doporučíme, poradíme, vybereme obklady, sanitární techniku, koupelnové doplňky a nakonec s Vámi vše k Vaší spokojenosti zrealizujeme. Rekonstrukce Vaší stávající koupelny už nemusí být horor, ale příjemná záležitost. Zastavte se u nás právě dnes!


Koupelny na klíč s grafickám návrhem Pardubice

Koupelny na klíč s grafickám návrhem Pardubice

Uvažujete o nové koupelně a rádi byste to měli bez starostí - využijete možnosti vybudování koupelny na klíč s předem vytvořeným grafickým návrhem. Koupelnu na klíč Vám pomůžeme navrhnout dle vašich představ. Grafický návrh je pro Vás zdarma! K návrhu Vám přidáme cenový a množstevní rozpis a rozepsání případných slev. Přijďte se s námi poradit a vybrat to co je pro Vás nejvhodnější. Obklady, dlažba, koupelnové vybavení to vše Vám jednoduše pomůžeme zkompletovat.


Stavební chemie třeba pro rekonstrukci koupelny - Hradec Králové

Stavební chemie třeba pro rekonstrukci koupelny - Hradec Králové

Chystáte se provést drobné opravy nebo celkovou rekonstrukci vaší koupelny? Pak budete potřebovat kvalitní doplňkový materiál. Stavební chemie je velmi důležitá pro správné uchycení dlaždiček i dalších součástí koupelny. Společnost MELANGE PLUS vám nabízí kvalitní lepidla i spárovací hmoty od prověřených výrobců. Nabízíme vám bohatý sortiment stavební chemie, ze kterého si vybere každý kutil i profesionál. U nás najdete: - nivelační, vyrovnávací a spárovací hmoty - lepidla a penetrace - speciální chemie na anhydrit - těsnící a spárovací materiály Jedním ze spolehlivých výrobců, se kterým spolupracujeme, je společnost MUREXIN. Svoji výrobu podřizuje jednoduchému motu "každý technický problém má své nejlepší řešení". Proto si můžete být jistí, že stavební chemie od tohoto výrobce vás nikdy nezklamou a odvedete s nimi práci vždy na výbornou! MUREXIN se specializuje na systémová řešení a nabízí tak variabilní využití - výrobky se mohou používat nejen ve vnitřních, ale i ve venkovních prostorách. Pokud i vás čekají úpravy v koupelně, pořiďte si včas stavební chemie. Společnost MELANGE PLUS vám nabízí pestrý výběr kvalitních výrobků. Přijďte za námi osobně do naší prodejny, případně nás kontaktujte jiným způsobem. Veškeré potřebné informace také najdete na našem webu.


Sanitární keramika a vše pro dokonalou koupelnu - Hradec Králové

Sanitární keramika a vše pro dokonalou koupelnu - Hradec Králové

Zařizujete koupelnu a neumíte se rozhodnout, jak ji vybavit? Nevíte, jaký koupelnový nábytek a která sanitární keramika budou ideální pro vaše prostory? Obraťte se na nás! Jsme specialisté na stavby a rekonstrukce koupelen. Poskytujeme nejen samotné realizace koupelen, ale také předchozí odborné poradenství či 3D návrhy. V případě zájmu jsme schopní vytvořit koupelnu na klíč dle vašich představ od začátku až do konce. Společnost MEANGE PLUS nabízí bohatý sortiment sanitární keramiky, van, hydromasážních van, sprchových koutů, koupelnového nábytku, koupelnových doplňků, vodovodních baterií, dlažeb i obkladů. Spolupracujeme s českými výrobci sanitární keramiky, ale i například německými, italskými či španělskými. Sanitární keramika je důležitou součástí každé koupelny a je potřeba ji vybírat s rozmyslem a s ohledem na její účel a na prostor, do kterého bude instalována. Stejně tak veškerý další koupelnový nábytek, vany, baterie, obklady a podobně, musí být voleny a k sobě laděny s rozmyslem. Firma MEANGE PLUS vám s realizací vaší koupelny pomůže velmi spolehlivě a veškeré starosti vyřeší za vás. Se stavbou koupelny nemusí být vždycky problémy. Přijďte k nám a užívejte si svou koupelnu od začátku až do konce v klidu a s radostí. - sanitární keramika - vany, vanové zástěny (rohové, asymetrické, klasické, oválné, plastové, plechové, hydromasážní) - sprchové kouty (masážní panely, sprchové vaničky, zástěny) - koupelnový nábytek - koupelnové doplňky - vodovodní baterie (vanové, dřezové, umyvadlové, klasické i podomítkové)


Obklady a dlažby za skvělé ceny - Hradec Králové

Obklady a dlažby za skvělé ceny - Hradec Králové

Pro všechny, kdo plánují stavět či rekonstruovat koupelnu, je tu dobrá zpráva. Firma MELANGE PLUS s.r.o. nabízí nyní akční ceny na obklady a dlažby. V sortimentu jsou jak standardní, tak i nadstandardní obklady a dlažby, a to včetně doplňkového zboží a materiálů. Vámi vybrané obklady můžeme instalovat na místo určení buďto přímo my, nebo vám jsme schopni nabídnout k této činnosti alespoň vhodná a kvalitní lepidla a další potřebné přípravky. Vybrat si obklady a dlažbu do koupelny ani na jakékoli jiné místo není jen tak. Musíte vzít v úvahu spoustu faktorů, jako je protiskluznost, otěruvzdornost, odolnost, mrazuvzdornost, rozměry a v neposlední řadě estetickou stránku věci. Naše firma vám ale nabídne takové obklady, které budou vyhovovat plně účelu, pro který je vybíráte. Společnost MELANGE PLUS provozuje jak velkoobchod, tak i maloobchod a v nabídce nemá jen obklady a dlažby, ale také koupelnové doplňky, sanitární keramiku, vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek, baterie, stavební chemii a vše, co je potřeba pro stavbu dokonalé koupelny. Jestli si nevíte rady s tím, jak by měla vaše koupelna vypadat, velmi rádi vám poradíme. Společně vybereme takové vybavení, obklady a dlažbu, aby výsledek byl perfektně sladěný, plně funkční, praktický a v neposlední řadě kvalitní. Zhotovujeme také 3D návrhy koupelen. V případě zájmu jsme schopni realizovat i celou koupelnu na klíč dle představ klientů. - akční ceny na obklady a dlažby - 3D návrhy koupelen - poradenství - realizace koupelen - koupelny na míru - veškeré další koupelnové vybavení - velkoobchod i maloobchod


Stavební chemie Murexin Hradec Králové, Pardubice, Náchod, Trutnov

Stavební chemie Murexin Hradec Králové, Pardubice, Náchod, Trutnov

Velkoobchodní a maloobchodní prodej stavební chemie. - lepidla - spárovací hmoty - penetrace - nivelační a vyrovnávací hmoty - spárovací a těsnící materiály - speciální chemie na anhydrit


Vany Ravak, Teiko, Santech, Polysan, Hradec, Pardubice, Jičín, Trutnov

Vany Ravak, Teiko, Santech, Polysan, Hradec, Pardubice, Jičín, Trutnov

Naše firma MELANGE PLUS s.r.o. se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem sanitární keramiky. - vany rohové - vany asymetrické - vany klasické - vany oválné - vany plastové - vany plechové - vany hydromasážní - vanové zástěny


Obklady dlažby Jičín, Trutnov, Pardubice, Jaroměř, Náchod, Kolín

Obklady dlažby Jičín, Trutnov, Pardubice, Jaroměř, Náchod, Kolín

Naše firma MELANGE PLUS s.r.o. se zabývá především maloobchodním a velkoobchodním prodejem širokého, pravidelně doplňovaného sortimentu obkladů a dlažeb nejen koupelen. Prodej: - standardní obklady a dlažby - nestandardní obklady a dlažby - materiály pro interiér i exteriér V otázce plánování realizace či přestavby koupelny, Vám poskytneme odborné poradenství k řešení i realizaci Vaší koupelny včetně 3D návrhu pro Vaši koupelnu.


Prodej sanitární keramika sprchové kouty dlažby obklady Hradec

Prodej sanitární keramika sprchové kouty dlažby obklady Hradec

Firma Stavební keramika Melange spol.s r.o. nabízí rozsáhlou škálu , sanitární keramiky, klasických i hydromasážních van, keramických obkladů a dlažeb, sprchových kouty, umyvadel a koupelnových doplňků od českých i zahraničních výrobců. Díky našemu rozsáhlému sortimentu od českých i zahraničních dodavatelů Vám můžeme nabídnou kompletní sortiment koupelen v řadách běžných až luxusních. - sanitární keramika - umyvadla - vany - sprchové kouty - dlažba - obklady, dlaždičky.