ELPLAST Hradec Králové a.s.


č. 198, Dobřenice 503 25
Firma ELPLAST Hradec Králové a.s. se zabývá velkoobchodním prodejem plastových rozvaděčů i skříní pro distribuci a měření spotřeby elektřiny a plynu. V našem širokem sortimentu naleznete pojistkové skříně, elektroměrové rozvaděče, plynoměrové skříně, rozpojovací jisticí skříně a mnoho dalších produktů. Veškeré zboží si můžete prohlédnout a pohodlně objednat také prostřednictvím našeho internetového obchodu. Sídlem společnosti je obec Dobřenice, okres Hradec Králové.

Velkoobchod, distribuce, e-shop:
- plastové rozvaděče NN
- elektroměrové rozvaděče do 80A a nad 80A
- plynoměrové skříně HUP
- pojistkové skříně
- rozpojovací jisticí skříně
- rozvaděče veřejného osvětlení (RVO)
- stavební a zásuvkové rozvaděče
- skříně s přepěťovou ochranou
- prázdné skříně
- příslušenství k rozvaděčům
- elektroinstalační materiál, pojistky, ochranné svorkovnice.

Jsme schopni zajistit i zakázkovou výrobu rozvaděčů.

Revize:
- elektrických instalací a zařízení NN
- elektrických spotřebičů a ručního nářadí.

Výrobní divize ELPLAST Hradec Králové a.s.- provozovna Trutnov, se zaměřuje na výrobu zařízení určených k čištění odpadních vod, septiků, jímek, nádrží na dešťovou vodu, dále nabízíme plastové bazény a zahradní jezírka dle požadavků zákazníka.

Naše výrobky:
- nádrže na dešťovou vodu
- septiky
- jímky
- čistírny odpadních vod
- vodoměrné šachty
- odlučovače tuků, ropných látek
- květináče a truhlíky na míru
- atypická výroba.

Další produkty a služby
  • materiál k domovním elektroinstalacím, spínače, vypínače, zásuvky, hlásiče kouře, regulátory, vidlice, adaptéry
  • septiky pro obetonování, dvouplášťové žumpy, montáž sklolaminátových septiků, plastové jímky, vodoměrné šachty
  • plastové bedny, kádě z plastu, vodoměrné a revizní šachty, palivové a speciální nádrže
  • plastové profily pro sádrokartony, vstřikování plastů, vytlačování, výroba termoplastů, polykarbonáty

Greif Czech Republic a.s.

Související články
Výkup barevných kovů a železa u JM - KOVY  za výhodné ceny!

JM - KOVY s.r.o.

Výkup barevných kovů a železa u JM - KOVY za výhodné ceny!

JM - KOVY s.r.o. nabízí nejen komplexní služby v oblasti výkupu kovového odpadu a jeho ekologického zpracování, ale i pronájem kontejnerů pro ekologickou likvidaci odpadu, prodej starého hutního materiálu, demontáže a odkup konstrukčních celků a technický servis v oblasti údržby a oprav strojů, kontejnerů apod.


DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

DK-ELVIS s.r.o.

DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

Ověřováním měřidel elektrických veličin se zabývá autorizované metrologické středisko společnosti DK-ELVIS s.r.o.. V dubnu 2016 nám Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví udělil autorizaci pro ověřování indukčních a statických elektroměrů. Potřebujete ověření svých měřidel? Obraťte se na naše metrologické středisko.


Svítidla i všechen elektroinstalační materiál seženete pod jednou střechou

Elma

Svítidla i všechen elektroinstalační materiál seženete pod jednou střechou

Svítidla a elektroinstalační materiál jdou ruku v ruce. Jedno bez druhého mnohdy nemá smysl. Proto je nejlepší, když obojí můžete nakoupit na jednom místě rychle, jednoduše, spolehlivě a navíc za příjemné ceny. Právě tak je tomu u naší firmy ELMA z Frýdku Místku. Pořiďte si moderní svítidla do domácnosti, jednoduché zářivky do kanceláře nebo třeba svítidla pro průmyslové využití.


O kanalizace z plastu se postará společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů

Ostendorf - OSMA s.r.o.

O kanalizace z plastu se postará společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů

Přemýšlíte nad materiálem pro výrobu kanalizace na vaší stavbě? Zkuste plastové potrubí, které je lehké, pevné, odolné a nevyžaduje nákladné čištění. Na plastové potrubí se specializuje společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů, s.r.o., která na trhu působí od roku 1994 a je největším výrobcem plastových potrubních systémů v České republice.


Další produkty a služby
Rozvaděče pro přívod energií do rodinných domů, velkoobchod, e-shop

Rozvaděče pro přívod energií do rodinných domů, velkoobchod, e-shop

Kombinované sestavy rozvaděčů pro přívod, distribuci a měření elektrické energie a plynu do rodinných domů prodává velkoobchod a e-shop ELPLAST Hradec Králové a.s.


Elektroměrové rozvaděče

Elektroměrové rozvaděče

Nabízíme plastové elektroměrové rozvaděče pro měření spotřeby elektřiny. Velkoobchodní prodej a e-shop. Z hlediska konstrukčního nabízíme rozvaděčové skříně do výklenku, v pilíři, na zeď nebo na sloup. Elektroměrové rozvaděče dodáváme z materiálu termoplast nebo termoset. Nabízíme také sestavy elektroměrových rozvaděčů a přípojkových skříní nebo plynoměrových skříní HUP, které umožňují kompletní připojení odběrného místa, např. rodinného domu. Dále nabízíme: - elektroměrové skříně pro nepřímé měření - přípojkové skříně - plynoměrové skříně HUP - rozpojovací skříně - rozvaděče pro veřejné osvětlení - staveništní a zásuvkové rozvaděče


Plastové rozvaděče NN

Plastové rozvaděče NN

Velkoobchodní prodej plastových rozvaděčů NN. Kompletní nabídka rozvaděčových skříní a pilířů pro připojení, jištění v sítích NN a měření spotřeby elektrické energie. Nabízíme: - elektroměrové rozvaděče pro přímé měření - elektroměrové rozvaděče pro nepřímé měření - přípojkové skříně - plynoměrové skříně HUP - rozpojovací skříně - rozvaděče pro veřejné osvětlení - staveništní a zásuvkové rozvaděče


Plynoměrové skříně HUP

Plynoměrové skříně HUP

Nabízíme plynoměrové skříně HUP určené pro měření spotřeby plynu. Plynoměrová skříň může být v provedení na zazdění nebo v pilíři. Materiálové varianty termoplast, termoset.


Přípojkové skříně

Přípojkové skříně

Nabízíme přípojkové skříně pro připojení do 50 nebo 240 mm2, které jsou určeny pro koncové nebo průběžné připojení odběrného místa do sítě NN. Přípojková skříň může být v provedení na sloup, na zazdění i v pilíři. Materiál termoplast i termoset.