Podorlická kartonážní spol.s r.o.
Expert na obaly


Mírová 389, P.O.Box 18, Dobruška 518 01
Navrhujeme a vyvíjíme konstrukce, zajišťujeme poradenství, vyrábíme a prodáváme:

Expert na výrobu velkých superpevných obalů z vlnitých
lepenek

Zpracováváme formáty 2500 x 6500mm.

- obaly, kartonáž - z vlnité i hladké lepenky
- přepravní obaly, krabice, boxy, euroboxy, palboxy
- oktabíny
- sedmivrstvé, pětivrstvé, třívrstvé obaly
- velkoobjemové bedny
- klopové krabice (klopovky)
- kartony, kartonové obaly
- velkoformátové obaly
- tvarové výseky
- přířezy a obalové prostředky z mikrovlnných, třívrstvých
- 3MVL, 3VVL, 5VVL, 7VVL-hnědá, mramorová, bílá
- transportní obaly lepené, šité s tiskem i bez potisku
- jednobarevný tisk, dvoubarevný i více barevný flexotisk
- sítotisk
- ofset, ofsetový čtyřbarvotisk
- lakování, kašírování, impregnace
- kartonplast
- proložky z dvouvrstvé vlnité lepenky.

Balení:
- skladovací
- skupinové
- průmyslové
- velkokapacitní

Obal:
- skupinový
- přepravní
- spotřebitelský

Vnitřní vybavení, fixace:
- mřížky, proložky
- přířezy, kartonové rohové výztuže

Vnější ochrana:
- papírové kartony, hrany
- dvouvrstvá vlnitá lepenka v rolích
- bublinková folie, průtažná folie (stretch)
- vázací pásky, páskovače, páskovačky, ponky

Velkosériová i malosériová výroba obalů:
- krabice, krabičky, spodek, víko (víčko)
- vlepovaná průhledná okénka (plastové okénko)
- skládané paletky na jogurty krabice vhodné
pro: kuřata, svíčky, porcelán, keramiku, počítače,
elektrosoučástky, hřebíky, šrouby, ložiska apod.
- obaly vhodné pro:
- chemický, automobilový a potravinářský průmysl
- elektroniku
- přístroje

Zpracovávané materiály:
- mikrovlnná, třívrstvá, pětivrstvá
- šedá strojní lepenka
- bednová lepenka
- vícevrstvá slepovaná lepenka

Vyrábíme ekologické balící materiály
značka RESY (resy).Získali
několik významných ocenění
Mezi naše významné obchodní
partnery patří Tyco, Esab, Siemens,
Karosa, Pivovar Náchod.

Produkty
  • prodej kartonových krabic, papírové vysekávané krabice, klopové krabice z lepenky, krabice pro tiskoviny

Výstavba a montáž dřevostaveb a nízkoenergetických rodinných domů.

Valivá ložiska a strojírenské komponenty Žďár nad Sázavou, zajišťuje obchodně-technické služby.

Valivá ložiska a strojírenské komponenty Žďár nad Sázavou, zajišťuje obchodně-technické služby

Související články
Bezpečnostní pečeticí pásky pro kontrolu neporušenosti zásilek a pro další využití

Steroll, s.r.o.

Bezpečnostní pečeticí pásky pro kontrolu neporušenosti zásilek a pro další využití

Potřebujete mít kontrolu nad svými zásilkami či důležitými dokumenty a mít jistotu, že se k nim nedostala neoprávněná osoba? Nejen k tomu slouží bezpečnostní security pečeticí pásky, které umožňují aplikaci na širokou škálu povrchů. Lze je použít na papír, kov, plasty i sklo a další materiály.


Výroba šedé lepenky

SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o.

Výroba šedé lepenky

Chráníme naše lesy, a proto se opětovně snažíme zpracovat jakýkoliv časopis, noviny nebo jinou formu papíru a vytvořit z toho kvalitní lepenku, která se dá nadále použít jako nový výrobek. Vyrábíme lepenky v šedé, hnědošedé, bílošedé nebo dekorativní barvě. Můžeme zajistit ručně vyráběnou kartonáž potahovanou nebo speciální slepovanou lepenku.


Obaly bag-in box uchovají všechny tekutiny v nezměněném stavu

Model Pack Shop Brno

Obaly bag-in box uchovají všechny tekutiny v nezměněném stavu

Kvalitní a dokonale propracované obaly BAG-IN BOX nejen, že uchovají každou tekutinu v původním stavu po dlouhou dobu, ale také uspoří náklady při skladování a dopravě. Pro tyto své vlastnosti se uplatňují například při uskladnění vín.


Papírové obaly a krabice umožní bezpečnou manipulaci potravin a zajistí jejich čerstvý vzhled

Model Pack Shop Opava

Papírové obaly a krabice umožní bezpečnou manipulaci potravin a zajistí jejich čerstvý vzhled

Manipulaci potravin lze snadno, kvalitně a levně zajistit pořízením papírových obalů. Krabice na potraviny využívají jednak profesionálové v různých gastronomických odvětvích, jednak přímo koncoví spotřebitelé. Ti vyžadují levné řešení pro přepravu a zajištění čerstvého vzhledu potravin bez zbytečných nákladů. Model Pack Shop se zabývá prodejem papírových obalů již od roku 1995. Velkou část nabízeného sortimentu přitom tvoří právě různé typy obalů na potraviny. Kamenné prodejny společnosti najdeme ve městech Opava a Praha, pohodlný nákup pro zákazníky z celé České republiky umožňuje e-shop, který firma provozuje.


Firemní články
Výroba krabic a obalů na zakázku přímo pro váš produkt

Výroba krabic a obalů na zakázku přímo pro váš produkt

Expert na obaly Podorlická kartonážní spol.s r.o. Rychnov nad Kněžnou vám pro váš produkt vyrobí obaly a krabice přímo na míru.


Kartonové krabice na míru – výrobce Podorlická kartonážní

Kartonové krabice na míru – výrobce Podorlická kartonážní

Firma Podorlická kartonážní se zabývá výrobou kartonových krabic na míru. Dle Vašich požadavků vyrobíme kartonové krabice již od 1 kusu.


Obaly na náhradní díly

Obaly na náhradní díly

Obaly na náhradní díly vám vyrobíme na míru. Umíme zvolit správný materiál pro obaly na náhradní díly. Naše technologie v Podorlické kartonážní spol. s r.o. nám umožňuje vyrábět ty největší obaly v ČR. Spolehlivé a užitečné obaly zajistí náhradním dílům ochranu před poškozením nebo zničením. Pro skladování nebo přepravu ve vlhkém prostředí oceníte především speciální obaly s voděodolným lepením. Vyrobíme pro vás obaly na zakázku, aby plně vyhovovaly tvarům náhradních dílů. V případě potřeby dodáváme obaly již složené. Nebudete mít se skládáním obalů žádnou práci. Neváhejte nás oslovit ohledně krabic, obalů nebo kartonáže. Obaly vyrábíme již 20 let pro ty nejnáročnější zákazníky a přispíváme tak k jejich bezstarostnosti v oblasti balení a ochrany zboží.


Obaly pro automotive

Obaly pro automotive

Spolehlivé a úsporné obaly pro automotive. Bezpečné obaly všeho druhu od Podorlické kartonážní spol.s r.o. Našli jsme způsob, jak skvěle zabalit i komponenty pro automotive. Sháníte pro své výrobky obal na míru? Chcete mít návrh, výrobu i potisk na jednom místě? Oslovte nás – Podorlickou kartonážní spol.s.r.o. Potisk zvládneme až do formátu 2,40 x 6,20m. Obaly vhodné pro automotive zabalí: autodíly náhradní díly autoskla spojlery lakované masky trolejbusů světlomety klikové hřídele disky Úsporné a šetrné k životnímu prostředí jsou i naše obaly. Užitečné a bezpečné obaly co výborně zabalí výrobky a přístroje automobilového průmyslu.


Klopové krabice 5 VVL – nejlepší řešení pro automobilový průmysl

Klopové krabice 5 VVL – nejlepší řešení pro automobilový průmysl

Klopové krabice - vysokopevnostní obaly pro ochranu automobilů Podorlická kartonážní spol.s r.o. Rychnov nad Kněžnou – Expert na obaly


Obaly z vlnité lepenky i pro automobilový průmysl

Obaly z vlnité lepenky i pro automobilový průmysl

Potřebujete obstarat obaly z vlnité lepenky nadstandardních rozměrů? Společnost Podorlická kartonážní z města Dobruška je schopná vyrobit pro vás velké krabice, vhodné i pro díly z automobilového průmyslu. Nevíte, jak vhodně zabalit například čelní sklo autobusu? Naše firma pro vás má jednoduché řešení v podobě obalu z vlnité lepenky. Vyrobíme pro vás extra velké obaly, které maximálně přizpůsobíme přepravě daného zboží. Strojní vybavení společnosti Podorlická kartonážní je natolik výkonné, že nám umožňuje vyrábět ty největší obaly v České republice. Nikde jinde neovládají práci s materiálem jakým je vlnitá lepenka tak, jako právě v naší firmě. Vlnitá lepenka je materiál, který se skvěle hodí k výrobě obalů pro různá odvětví průmyslu. Našimi zákazníky jsou firmy z automobilového, chemického, ale i potravinářského odvětví. Zajištujeme pro vás obaly skupinové, přepravní, ale i spotřebitelské. Mezi největší archy, které jsme schopni zpracovat, se řadí rozměr 6500 mm x 2500 mm. U pevných obalů zajistíme pěti až sedmi vrstvé vlnité lepenky, které můžeme upravit i voděodolně. Obaly z vlnité lepenky od nás odebírají i zákazníci, kteří požadují velmi vysokou kvalitu. Pokud i vy chcete vsadit na jistotu, kontaktujte Podorlickou kartonážní a objednávejte již od několika kusů.


Papírové boxy

Papírové boxy

Papírové boxy umožňují zabalit a přepravit velkoobjemové zboží na velké vzdálenosti. Papírové boxy jsou správná volba pro transport ve vozidlech, po železnicích nebo na lodi. Pevnost papírového boxu ze sedmivrstvé vlnité lepenky je náhradou i překližkovým krabicím a nedovolí zboží se nějak poškodit. Jste výrobní firma co hledá českého dodavatele největších obalů pro své využití? My pro vás dokážeme navrhnout , vyvzorkovat a vyrobit plně funkční obaly pro skladování nebo přepravu vašich výrobků včetně exportního balení s voděodolnou úpravou lepení. Papírové boxy mohou být navíc vybaveny i vnitřními fixacemi z vlnité lepenky , nebo fixační pěny. Vybírat můžeme z klasických konstrukcí klopových krabice jako jsou různé EUR BOXY, PAL BOXY různých rozměrů , nebo Vám vysekneme obaly velkoformátovým tvarovým výsekem. Samozřejmostí je i vícebarevný potisk. Papírové boxy od Podorlická kartonážní spol.s r.o. předčí vaše očekávání, co vše kvalitní papírový obal vydrží. Pomůžeme vám vybrat to nejvhodnější řešení.


Vysokopevnostní obaly z vlnitých lepenek od výrobce a na míru

Vysokopevnostní obaly z vlnitých lepenek od výrobce a na míru

Pevné a odolné vysokopevnostní obaly pro přepravu a skladování vyráběné z pětivrstvých a sedmivrstvých vlnitých lepen s voděodolnou úpravou lepení. Vysokopevnostní obaly od výrobce a na míru vyrobíme tak, aby odpovídaly vašim produktům. Jste výrobní firma a je pro vás důležité mít pevný, odolný a zároveň poutavý obal pro svůj výrobek? Hledáte dodavatele exportních pevných obalů co se zabývá kompletními službami na jednom místě? Máme pro vás dobrou zprávu – vyrábíme vysokopevnostní obaly, které jsou spolehlivé za každé situace. A naše obaly navíc dobře vypadají! Potisk je samozřejmostí. Přednosti odolných obalů z vlnitých lepenek : snadné složení do požadovaného tvaru perfektní spolehlivost vysoká stabilita skladnost obalů vnitřní prvky a výplně se dají navzájem kombinovat ploché provedení nízká hmotnost Pevné obaly od nás spolehlivě ochrání váš výrobek od přepravy až po sklad.


Papírové obaly od výrobce

Papírové obaly od výrobce

Papírové obaly od výrobce na zakázku pro uložení ve skladu nebo pro přepravu. Bytelné a odolné papírové obaly pro vás přímo od výrobce. Už nemusíte mít o své zboží obavy. V našich funkčních a voděodolných obalech budou vaše výrobky dobře chráněny. Hledáte dodavatele exportních pevných obalů co se zabývá kompletními službami na jednom místě? My vyrábíme ty největší obaly v ČR. Jsme znalí co vaše produkty potřebují a proto máme variabilní výrobní program. Dokážeme navrhnout, vyvzorkovat a vyrobit plně funkční obaly. Obaly vyrobíme z různých druhů vlnité lepenky dle parametrů balených výrobků. Jsme schopni navrhnout Vám vyhovující konstrukci obalu a nejvhodnější materiál. Papírové obaly podle pokynů potiskneme a expresně dodáme. Obaly dodáváme lepené, šité nebo i speciálně tvarované výseky. Vnitřní fixace a mřížky cíleně přispívají k dokonalé ochraně zboží. Zajistěte si včas kvalitní papírové obaly od výrobce.


Obaly z vlnitých lepenek

Obaly z vlnitých lepenek

Obaly z vlnitých lepenek zabalí vše, na co si vzpomenete. Obaly z vlnitých lepenek jsou ekologicky nezávadné a 100% recyklovatelné. Mají nízkou hmotnost při vysoké pevnosti obalu. Už jste viděli obaly, které hravě nahradí i dřevěné obaly? No vidíte, naše obaly to lehce zvládnou. Váš požadavek na jakékoliv rozměry obalů z vlnitých lepenek nás nepřekvapí. Zapojte nás do vašeho dění - Podorlická kartonážní spol.s r.o. Pro vaše potřeby jsme schopni dodat: třívrstvé krabice pětivrstvé krabice sedmivrstvé krabice i exportní obaly s voděodolnou úpravou lepení Obaly se vyrábí z různých druhů vlnité lepenky podle parametrů balených výrobků. Navrhneme Vám správnou konstrukci obalu, nejvhodnější materiál obalu, obal potiskneme, rychle a levně dodáme. S přihlédnutím na velikost, hmotnost a přepravu výrobku obaly dodáváme lepené, šité nebo i speciálně tvarované výseky s případnými vnitřními fixacemi, či mřížkami. Veškeré krabice a obaly vyrábíme včetně potisku na zakázku, dle požadavků našich zákazníků.


Obaly pro automobilový průmysl, obaly pro ochranu automobilů Náchod

Obaly pro automobilový průmysl, obaly pro ochranu automobilů Náchod

Ty největší obaly vyrábíme v Podorlické kartonážní společnosti. Na zakázku konstruujeme nadrozměrné a vysokopevnostní obaly pro automobilový průmysl a celou řadu dalších odvětví. Díky dlouholetým zkušenostem a ideálně optimalizované výrobě pro vás vytvoříme takřka jakýkoliv obal. Vyrábíme: - obaly dle katalogu FEFCO upravené na míru - přepravní boxy a euroboxy - oktabíny různé výšky - konstrukčně náročné krabice a obaly s vnitřními výplněmi - velkoformátové tvarové výseky s potiskem. Z materiálů pro výrobu obalů pro automobilový průmysl pracujeme především s kartonplastem a převážně vlnitými lepenkami. Krabice i obaly pro automobilový průmysl vyrábíme již od několika desítek kusů. Naši kvalifikovaní pracovníci pro vás vytvoří obaly pro automobilový průmysl či krabice šité na míru, přičemž budete mít přehled o každé fázi výroby - od vývoje až po samotné zpracování a případný potisk. Obaly pro automobilový průmysl a další využití vyrábíme také na míru konkrétním předmětům či produktům. Není pro nás problém vytvořit pro automobilový průmysl ideální obal nového auta, který jej ochrání před jakýmikoliv vnějšími vlivy i mechanickým poškozením například při přepravě. Právě automobilový průmysl jistě ocení možnost zakázkové výroby obalů na míru a také potisku obalů či krabic značkou či reklamním logem. Samozřejmostí je také poradenství při výběru materiálu obalu či zajištění dopravy. Obaly můžeme dodat i ve složeném stavu. Nabízíme také následující úpravy krabic či obalů pro automobilový průmysl a další odvětví: - sítotisk - flexotisk - voděodolné lepení pro zámořskou přepravu - odnosná ouška pro krabice Vždy dbáme na absolutní preciznost provedení i kvalitu a vhodnost materiálu obalu. Dokladem našich kvalit může být i to, že mezi naše spokojené klienty se řadí i společnosti s opravdu vysokými požadavky na kvalitu, jako jsou například firmy Siemens, Volkswagen či CocaCola.


Výroba obalů a krabic na zakázku – Podorlická kartonážní

Výroba obalů a krabic na zakázku – Podorlická kartonážní

Podorlická kartonážní společnost s působením v okolí Rychnova nad Kněžnou vyrábí obaly a krabice na zakázku. Zakázkovou výrobu obalů a krabic zajišťujeme již od 1 kusu. Naše firma Podorlická kartonážní pro Vás vyrábí největší obaly v České republice. V našem sortimentu naleznete kartony, krabice, klopové krabice, tvarové výseky, přepravní boxy, proložky a mřížky, přířezy, krabice s víkem, skládané obaly a paletky, zasouvací obaly, pevné obaly, slepené obaly a mnoho dalšího. Firma Podorlická kartonážní dodává a vyrábí ekologické balící materiály. Neváhejte nás kontaktovat.


Výroba prodej ekologické balící materiály Rychnov nad Kněžnou

Výroba prodej ekologické balící materiály Rychnov nad Kněžnou

Vyrábíme a dodáváme ekologické balící materiály . V této činnost jsem získali několik významných ocenění. Zajišťujeme zakázkovou výrobu dle přání zákazníka již od 1 kusu. Vyrábíme největší obaly v České republice. Jsme experty na výrobu skupinových a přepravních obalů z vlnité lepenky i sedmivrstvé 7VVL.


Krabice obaly kartony vlnitá lepenka Rychnov nad Kněžnou

Krabice obaly kartony vlnitá lepenka Rychnov nad Kněžnou

Jsme expertem na výrobu velkých superpevných obalů a přepravních boxů převážně z vlnitých lepenek. Krabice a obaly vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme. Zajišťujeme zakázkovou výrobu dle Vašeho přání již od 1 kusu. Naše výrobky vynikají vysokou kvalitou materiálu , zpracování a skvělou cenou . Vyrábíme největší obaly v České republice. V našem sortimentu naleznete kartony, krabice, klopové krabice, tvarové výseky, přepravní boxy, proložky a mřížky, přířezy, krabice s víkem, skládané obaly a paletky, zasouvací obaly, pevné obaly, slepené obaly, vnitřní obalové prvky