GEOŠRAFO, s.r.o.


Zemědělská 1091, Hradec Králové 500 03
Zajišťujeme práci v oboru geodézie a geodetické služby.

Umíme pro Vás zajistit tyto činnosti:
- geodetické práce v investiční výstavbě
- dokumentace skutečného provedení
- činnost OG (Odpovědného Geodeta)
- měření jeřábových drah, deformací
- účelové mapy včetně inženýrských sítí
- geometrické plány
- vytyčování vlastnických hranic (hranice pozemků) a staveb
- práce v bodových polích, GPS
- zaměřování vodních toků a bodových polí po celé ČR.
- pozemkové úpravy JPÚ a KPÚ (jednoduchá a komplexní pozemková úprava)
- smlouvy o zřízení věcného břemene

Máme špičkové technologické vybavení od totálních stanic, PC až po plotry a digitizér.
Provádíme měření GPS (Global Position systém) dvoufrekvenční aparatura s RTK pro měření souřadnic XYZ pomocí satelitní navigace.

Firma Geošrafo s.r.o. byla založena v roce 1996.
V roce 2001 jsme získali certifikát jakosti ISO 9002.
Teritorium firmy:
- okresy Hradec Králové, Pardubice, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov.

Produkty
  • vypracování geologických podkladů, technické mapy měst, zaměření stavby, zaměření přípojky, oddělení pozemku, geodetické práce

Kompletní geodetické a kartografické práce Praha, geometrické plány, mapové podklady,.

Kompletní geodetické a kartografické práce Praha, geometrické plány, mapové podklady,

AZ Reality GROUP Kladno, prodej řadových domů na lukrativních místech, komplexní realitní služby.

AZ Reality GROUP Kladno, prodej řadových domů na lukrativních místech, komplexní realitní služby

Související články
Geodetické práce aneb nezbytná pomoc nejen při stavbách a kolaudacích

Geodetická kancelář Semily

Geodetické práce aneb nezbytná pomoc nejen při stavbách a kolaudacích

Vytyčení hranic pozemku, zhotovení mapového podkladu, zaměření stavby a přípojky či dokumentace skutečného provedení staveb – to jsou geodetické služby, bez kterých se při stavění domu, rozdělování pozemku či kolaudaci zkrátka neobejdete. S řešením těchto záležitostí Vám pomůže geodetická kancelář Semily.


Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Uniservis Hašek s.r.o.

Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Stavba domu, bytového domu či průmyslového objektu a další přípravy nebo rekonstrukce přinášejí sebou spoustu práce a starostí. Zajistit geodeta, instalatéra, zemní práce, revize a další služby dá pěkně zabrat. Ale jen do té doby, než najdete společnost, která pro vás zajistí vše potřebné. A to dokáže společnost pro univerzální služby Uniservis Hašek s.r.o.


Na inženýrskou geodézii i katastr nemovitostí je GON specialistou

GON Hradec Králové, a.s.

Na inženýrskou geodézii i katastr nemovitostí je GON specialistou

Chystáte se stavět, potřebujete materiály pro katastr nemovitostí nebo musí vytyčit hranice? Se všemi jednoduššími i náročnými úkoly v oblasti geodetických prací vám pomůže královehradecká společnost GON, která se zabývá mapováním, vytyčováním, dokumentací, a v neposlední řadě také profesionálním poradenstvím.


Rodinný dům nemusí být jen snem

SPING STAV spol.s r.o.

Rodinný dům nemusí být jen snem

Chcete postavit krásný a funkční rodinný dům, ve kterém budete šťastní? Představujete si dům v prvotřídní kvalitě za přijatelnou cenu? Pokud ano, pak jistě hledáte někoho, kdo vaši představu zrealizuje. Stavba rodinných domů na klíč je již po dlouhou řadu let hlavní prioritou pro společnost SPING STAV, která vám postaví rodinný dům přesně podle vašich představ.


Firemní články
Geodetické práce všeho druhu, tím se vyznačuje společnost Geošrafo s.r.o.

Geodetické práce všeho druhu, tím se vyznačuje společnost Geošrafo s.r.o.

Pod pojmem geodetické práce si jistě hned každý z nás vybaví zeměměřičství. Pokud v této oblasti hledáte spolehlivého, přesného a kvalitního partnera, pak se v každém z těchto ohledů můžete spolehnout na firmu Geošrafo. Působení této firmy započalo již v roce 1996. Za tuto dlouhou dobu načerpala firma mnoho znalostí. Malá firma se rozrostla a nyní čítá přes 30 zkušených, odborných a profesionálně vyškolených pracovníků.


Odborníkem na geodetické práce je společnost GEOŠRAFO Hradec Králové

Odborníkem na geodetické práce je společnost GEOŠRAFO Hradec Králové

Geodetické práce jsou nezbytnou součástí při prodeji i koupi pozemku. Hledáte odborníka v oboru geodézie, který vám pomůže vyřešit veškeré záležitosti spojené s geodetickými pracemi? Obraťte se na firmu GEOŠRAFO, s.r.o., která působí v okolí města Hradec Králové.


Nepodceňujte majetkoprávní přípravu budoucích staveb

Nepodceňujte majetkoprávní přípravu budoucích staveb

Nedílnou součástí každé nové stavby je majetkoprávní příprava – buďte připraveni s námi GEOŠRAFO s.r.o. Hradec Králové


Kvalitní provedení leteckého snímkování pomocí dronu

Kvalitní provedení leteckého snímkování pomocí dronu

Vylepšili jsme naše služby leteckého snímkování - disponujeme technologií UAV dronu - GEOŠRAFO, s.r.o. Hradec Králové


Geodetické práce Hradec vytyčování hranic zaměřování pozemků

Geodetické práce Hradec vytyčování hranic zaměřování pozemků

Naše geodetická firma GEOŠRAFO, s.r.o. Hradec Králové provádí kvalitně a rychle veškeré geodetické práce včetně vytyčování hranic a zaměřování pozemků.


Mapování polohopisu a výškopisu, zaměření skutečného provedení stavby

Mapování polohopisu a výškopisu, zaměření skutečného provedení stavby

Dle vašich požadavků vám provedeme zaměření skutečného provedení stavby díky mapování polohopisu a výškopisu - GEOŠRAFO, s.r.o. Hradec Králové


Kvalitní a spolehlivé laserové skenování pozemků a staveb

Kvalitní a spolehlivé laserové skenování pozemků a staveb

Nabízíme přesné laserové skenování pozemků a staveb - špičkové geodetické služby pro firmy i širokou veřejnost - GEOŠRAFO, s.r.o. Hradec Králové


Vytyčení vlastnické hranice pozemku Hradec Králové

Vytyčení vlastnické hranice pozemku Hradec Králové

Vytyčení vlastnické hranice pozemků je pro nás díky našemu profesionálnímu týmu z Hradce Králové hračkou. Vytyčení vlastnické hranice pozemku se nejčastěji provádí, když potřebujete: - dodržet odstup stavby od vlastnických hranic - stavbu oplocení - osazení stavby na hranici pozemku - když kupujete nebo prodáváte nemovitost - když potřebujete vědět přesnou velikost Vašeho pozemku Jste-li z Hradce Králové či odkudkoliv jinud, neváhejte se u nás zastavit, pomůžeme Vám vyřešit vše s vytyčením vlastnické hranice pozemku.


Geometrický plán = nezbytnost pro vyznačení budovy - Hradec Králové

Geometrický plán = nezbytnost pro vyznačení budovy - Hradec Králové

Kdy přesně budete potřebovat geometrický plán vytvořený od odborné firmy? Pokud jste postavili nový dům a potřebujete ho zaznačit do katastru nemovitostí. Další možností pak je, pokud stavba v registru už je, ale chcete zpřesnit její hranice. Právě v těchto případech budete potřebovat odborníky na geometrické plány. Jednou takovou specializovanou společností je Geošrafo poskytující veškeré geodetické práce už od roku 1996. Geometrický plán je výsledek geodetického zaměření parcely. Skládá se z grafické a tabulkové části a obsahuje náčrt, souřadnice, výměru a popisové pole jednotlivých pozemků. Geometrický plán je nutné zhotovit v následujících případech: - vyznačení budovy nebo vodního díla do katastru nemovitostí - zaznamenání věcného břemene - zpřesnění hranice pozemku nebo její vyznačení - sloučení nebo rozdělení pozemku - doplnění o pozemek, který je vedený ve zjednodušené evidenci A jaký je postup při zpracování geometrického plánu? Nejprve nás kontaktuje - domluvíme veškeré detaily a zodpovíme veškeré nejasnosti. Poté odborně zaměříme parcelu a podle změřených údajů zhotovíme geometrický plán. Získané údaje potvrdíme na příslušném katastru nemovitostí. Posledním krokem je vklad geometrického plánu do katastru nemovitostí. Vše rádi vyřídíme za vás a pomůžeme vám tak od zbytečných starostí. Veškeré geodetické práce zajistí Geošrafo. Jsme tu pro vás už téměř 20 let! Neváhejte se na nás obrátit.


Spolehlivé zaměření polohopisu a výškopisu  Hradec Králové

Spolehlivé zaměření polohopisu a výškopisu Hradec Králové

Geodetické práce GEOŠRAFO, s.r.o. Hradec Králové - Zaměření polohopisu a výškopisu


Geometrické plány pro vyznačení věcného břemene

Geometrické plány pro vyznačení věcného břemene

Geometrické plány pro vyznačení věcného břemene je jedna ze služeb, kterou provádíme. Chcete věcným břemenem omezit vlastnická práva a chcete to mít pod kontrolou a smluvně ošetřené? Běžnou součástí věcného břemene jsou například vstup na pozemek kvůli jeho údržbě, využívání studny či inženýrských sítí nebo jen prosté právo chůze po pozemku, vjezdu na svůj pozemek a nebo něco podobného. K zajištění toto jistoty a zápisu do katastru nemovitostí potřebujete potvrzený geometrický plán, která Vám rádi vyhotovíme. Nechte si od nás vyhotovit geometrické plány pro vyznačení věcného břemene! Zavolejte nám.


Geodetické práce vytyčení hranic pozemků

Geodetické práce vytyčení hranic pozemků

Geodetické práce vytyčení hranic pozemků je důležitou součástí při prodeji či koupi pozemku. Nebo se jen hranice Vašeho pozemku neshoduje se zakreslením v katastru s terénem? Provedeme Vám vytyčení vlastnických hranic pozemků se zlomovými body přímo v terénu. Samozřejmostí je vytvoření vytyčovacího náčrtu a protokolu, které vytvoříme na přání i digitálně. Předejděte tak včas neshodám s Vašimi sousedy. S vytyčenou hranicí jsou seznámeny všechny zúčastněné strany a jsou sezvány ke společnému projednání. Pokud máte zájem o kvalitní vytyčení hranic pozemků za rozumnou cenu zajděte si k nám rovnou pro radu a pro pomoc. Rádi se Vám budeme věnovat. Jsme specialisté na geodetické práce.


Geodézie zaměřování mapy Hradec Nový Bydžov Jaroměř Třebechovice

Geodézie zaměřování mapy Hradec Nový Bydžov Jaroměř Třebechovice

Naše firma Geošrafo s.r.o. se zabývá především geodetickými prácemi a zaměřováním staveb. Naše činnost: - geodetické práce v investiční výstavbě - zajistíme dokumentaci skutečného provedení - činnost odpovědného geodeta - provádíme měření jeřábových drah, deformací - vytváříme účelové mapy včetně inženýrských sítí - navrhujeme geometrické plány - provádíme vytyčování vlastnických hranic - práce v bodových polích, GPS