AP stavby s.r.o.


Nádražní 41, Opočno 517 73

AP stavby-komfortní bydlení na celý život

Výstavba rodinných domů na klíč, přestavba půdních prostor na byt, zateplování objektů - termofasády, typové rodinné domy, tradiční, bungalovy, moderní stavby.

Východní Čechy, Trutnov, Náchod, Jaroměř, Rychnov n.K., Hradec Králové, Pardubice, Jičín, Dvůr Králové

Činnost:

Nízkoenergetické a pasivní domy, projekční činnost, katalogové domy, kvalitní bydlení, levné rodinné domy, rodinné domy na klíč, typové projekty, stavba úsporného bydlení

Novinka: Katalog rodinných domů 2015
Nabízíme možnost individuálních změn typových projektů, financování bez záloh, pomoc při zajištění financování stavby i vyřízení stavebního povolení.Platby pouze za provedené dílo nebo jeho část.

IČ: 25282077
DIČ: CZ25282077
Okres: Rychnov nad Kněžnou
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Gabriela Pultarová

Rodinné domy na klíč Pardubice, katalogové domy Hradec  AP stavby

Rodinné domy na klíč Pardubice, katalogové domy Hradec AP stavby

Firma AP Stavby se sídlem v Opočně se zaměřuje zejména na stavby rodinných domů na klíč a to nejen v Opočně, ale i v Hradci Králové, Pardubicích, Hronově a dalších městech východočeského kraje. Všechny rodinné domy na klíč jsou zděné, po postavení připravené k nastěhování. Garantujeme vždy pevné a konečné ceny výstavby. V případě zájmu zajistíme i financování výstavby rodinného domu na klíč, pomůžeme vám při překlenutí financování v případě zájmu o prodej stávající nemovitosti. Rádi pomůžeme s vyhledáním pozemku pro výstavbu a dalších nezbytností pro stavbu rodinného domu na klíč. Nemáte ještě ucelenou představu o tom, jak má Váš nový domov vypadat? Prohlédněte si naše katalogy typových domů, připravených přímo pro Vás. Pro více informací Vás rádi přivítáme na našich internetových stránkách: www.apstavby.cz


Rodinné domy na klíč Náchod, Trutnov, Hronov - AP stavby

Rodinné domy na klíč Náchod, Trutnov, Hronov - AP stavby

Rodinná firma AP stavby Opočno nabízí výstavbu rodinných domů na klíč nejen v Trutnově, Náchodě a Hronově, ale po celých východních Čechách. Výhodou námi poskytovaných staveb je financování. Náš zákazník platí pouze za již provedené práce s měsíčním fakturačním obdobím. Nepožadujeme zálohy předem. AP stavby nabzí výstavbu rodinných domů na klíč dle vlastního katalogu, Katalogové domy lze upravovat podle přání zákazníka. Naše firma Vám postaví rodinné domy na klíč, nízkoenergetické a pasivní domy. Plánujete bydlení v Náchodě, Trutnově, Hronově nebo východních Čechách? Navštivte naše webové stránky a nechte si zaslat zdarma nový katalog rodinných domů.


Nízkoenergetické a pasivní domy na klíč Hradec Králové Pardubice

Nízkoenergetické a pasivní domy na klíč Hradec Králové Pardubice

Naše stavební firma AP stavby s.r.o. se především specializuje na nízkoenergetické a pasivní domy. Vaše návrhy převedeme ve skutečnost v naší projekční kanceláři. Kompletní zajištění stavebního povolení a technického dozoru na stavbě. Po dokončení stavby je možné se ihned nastěhovat. • projektová činnost rodinných domů • aktuální katalog rodinných domů • rekonstrukce rodinných a bytových domů • přehledné ceníky bungalovů, tradičních a moderních rodinných domů, garáží • možnost výstavby v třídě energetické náročnosti A, B


Katalogové domy Pardubice, Náchod, Trutnov – AP stavby

Katalogové domy Pardubice, Náchod, Trutnov – AP stavby

Firma AP stavby realizuje komfortní bydlení ve východních Čechách, zejména pak v Pardubicích, Náchodě a Trutnově. Nabízené katalogové domy jsou zděné. Svým provedením i vybavením jsou připravené k nastěhování. Ke každému rodinnému domu je postaveno jedno parkovací místo. Pro výstavbu rodinného domu lze využít vlastní projekt nebo si vybrat domy nabízené v našem katalogu. Vlastní projekt Vám pomůžeme zrealizovat v naší projekční kanceláři. Nově na pobočce Jih v Hradci Králové. Těšíme se na Vás. • Bungalovy • Tradiční rodinné domy • Katalogové domy • Moderní domy • Garáže a stání


Katalogové domy Dvůr Králové nad Labem – AP stavby

Katalogové domy Dvůr Králové nad Labem – AP stavby

Firma AP stavby realizuje komfortní bydlení ve východních Čechách, zejména pak ve Dvoře Králové nad Labem. Nabízené katalogové domy jsou zděné. Svým provedením i vybavením jsou připravené k nastěhování. Ke každému katalogovému rodinnému domu je postaveno jedno parkovací místo. Pro výstavbu rodinného domu lze využít vlastní projekt nebo si vybrat domy nabízené v našem katalogu. Firma AP stavby Vám pomůžou vlastní projekt zrealizovat ve své projekční kanceláři. Pokud jste ze Dvora Králové nad Labem a naše služby Vás zaujaly, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vás.


Levné rodinné domy, stavba úsporného bydlení AP stavby

Levné rodinné domy, stavba úsporného bydlení AP stavby

Stavební společnost AP stavby se zaměřuje na realizaci úsporného bydlení. Nízkoenergetického domu je možné docílit při dodržení vhodných konstrukčních zásad. Otázka udržitelné výstavby budov vede ke stále výraznějšímu snižování spotřeby energií určených pro provoz budovy. Dnešní energetické domy využívají solární energii a důkladné izolování obvodových konstrukcí a tím splňují požadavky na úsporné bydlení. Zájemci o nové rodinné domy si dobře uvědomují, že úspora energie je přímo úměrná uspořeným nákladům na vytápění a dokážou si spočítat, jakou částkou v budoucnosti ušetří prostřednictvím výstavby úsporného bydlení. U nás si vyberete od levných rodinných domů až po komfortní novostavby. Přijďte a Vaše sny převedeme ve skutečnost.


Katalogové domy na klíč Náchod, Trutnov – AP stavby

Katalogové domy na klíč Náchod, Trutnov – AP stavby

Firma AP stavby se specializuje na výstavbu katalogových domů na klíč ve městech Náchod, Trutnov a okolí. Připravíme pro Vás vlastní projekt nebo si můžete vybrat z našeho katalogu. Katalog rodinných domů na klíč stále rozšiřujeme o nové a moderní typy. U každého katalogového rodinného domu je zajištěno jedno parkovací místo. Domy na klíč od AP stavby jsou připraveny ihned k nastěhování. Pokud jste z Náchoda nebo Trutnova a okolí, neváhejte nás oslovit.


Rodinné domy na klíč Rychnov nad Kněžnou, Kvasiny – AP stavby

Rodinné domy na klíč Rychnov nad Kněžnou, Kvasiny – AP stavby

Firma AP Stavby se sídlem v Opočně se zaměřuje zejména na stavby rodinných domů na klíč a to nejenom v Rychnově nad Kněžnou a Kvasinách. Všechny rodinné domy na klíč jsou zděné, po výstavbě připravené k nastěhování, navíc Vám garantujeme vždy pevné a konečné ceny výstavby. V případě zájmu zajistíme i financování výstavby rodinného domu na klíč. Firma AP stavby rádi pomůže s vyhledáním pozemku pro výstavbu a dalších nezbytností pro stavbu rodinného domu na klíč jak v Rychnově nad Kněžnou, Kvasinách tak i v dalších městech. Nemáte ještě představu o tom, jak má Váš nový dům vypadat? Prohlédněte si naše katalogy rodinných domů, připravených přímo pro Vás.


Rodinné domy na klíč Kostelec nad Orlicí, Vamberk – AP stavby

Rodinné domy na klíč Kostelec nad Orlicí, Vamberk – AP stavby

Rodinná firma AP stavby provádí výstavbu rodinných domů na klíč nejen v Kostelci nad Orlicí, ale i ve Vamberku a okolí. AP stavby nabízí výstavbu rodinných domů na klíč dle vlastního katalogu, Rodinné domy na klíč lze upravovat dle přání zákazníka. Nechte si také Vy od firmy AP stavby postavit rodinný dům snů. Neváhejte nás kontaktovat a my pokud jste z Kostelce nad Orlicí, Vamberka a okolí, Vaše sny převedeme ve skutečnost.Další produkty a služby
  • pasivní domy, nízkoenergetické domy, podzemní domy, energeticky soběstačné stavby
  • novostavby bytových domů, nové byty k prodeji, nové byty k pronájmu, garážová stání v novostavbě, garáže v novostavbě
  • stavební činnost, zateplení objektů, výměna oken a dveří, úspora energie, estetický vzhled budovy


Související články
Designové nadstandardní rodinné domy na klíč
Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

Hledáte bydlení, které bude v každém směru výjimečné? Toužíte po přepychu a blahobytu? Nechcete mít to, co mají všichni ostatní a chcete se raději vymykat? Chcete tímto způsobem reprezentovat svou osobnost? I podle našeho bydlení se dá určit to, kým jsme. Buďte sví, originální a nechejte si postavit dům firmou SPING STAV spol. s.r.o., která Vám zaručí dokonalost v každém ohledu bez starostí a bez práce, staví totiž nadstandardní rodinné domy na klíč.


Kompletní stavební práce a kanalizace
Kompletní stavební práce a kanalizace

Touha po vlastním domě bývá mnohdy nerealizovatelná nejen kvůli financím, ale třeba i kvůli tomu, že si netroufáte na stavbu svépomocně. Naštěstí však tento problém můžete velice rychle vyřešit a kromě stavby domu na klíč si můžete nechat zrealizovat i veškeré inženýrské sítě. A tyto služby v jednom poskytuje firma jednatele Karla Rulfa, RULF Nová Paka s.r.o.


Trans-Region-Stav Chomutov řeší rekonstrukce a novou stavbu vodohospodářských a průmyslových budov.
Trans-Region-Stav Chomutov řeší rekonstrukce a novou stavbu vodohospodářských a průmyslových budov.

Chystáte rekonstrukci vodního toku či novou výstavbu jeho profilu? Zateplujete průmyslovou halu nebo rovnou stavíte novou? Firma Trans-Region-Stav z Chomutova má s vodohospodářstvím i průmyslovými stavbami mnohaleté zkušenosti podpořené certifikáty a pravidelně školenými zaměstnanci.


DAGETT 66 zajišťuje veškeré stavební práce, řezání železobetonu i stavbu obchodních center
DAGETT 66 zajišťuje veškeré stavební práce, řezání železobetonu i stavbu obchodních center

Nebaví vás kvůli několika stavebním úpravám obvolávat vždy různé dodavatele? Pak se spolehněte na nás. Veškeré stavební práce, inženýrskou činnost i technický servis zajišťuje DAGETT 66. S námi budete mít vše pohromadě. Zabýváme se také stavbami obchodních center.